Şimdi Ara

Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.901
Cevap
41
Favori
143.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Film ülkemizde, Amerika vizyon tarihinden 1 hafta sonra 12 Ağustos'ta vizyona girecek.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

POSTERLER

Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie  Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie

Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie  Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

FRAGMANLAR

Suicide Squad - Comic-Con First Look (13.07.2015)

Suicide Squad - Official Trailer 1 (19.01.2016)

Suicide Squad – Blitz Trailer (10.04.2016)

GELİŞMELER

Warner Bros. Suicide Squad için çalışmalara başlamış.

15.10.2014

Latino Review, planlanan Scuicide Squad filminden bahsetti. Suicide squadı oluşturan karakterler Blockbuster, Multiplex, Jaculi, Mindblogger, Harkness (Captain Boomerang) ve Vixen olacak. Suicide Squad’ın liderliğini de Deadshot yapacak.

Filmin Yönetmenliğini David Ayer yapacak.

Film 5 Ağustos 2016'da vizyona girecek.

Kaynak

28.10.2014

Suicide Squad’ın Yeni Karakteri Lex Luthor Oldu

Warner Bros ve DC filmleri ile bilgiler gelmeye devam ediyor. Warner Bros, belki de iyi bir zamanlama ile Avengers 2′nin fragmanı geldiği tarihlerde kendi filmleriyle ilgili haber sayısını artırarak haber gündemini domine etmiş gibi gözüküyor.

Yönetmen David Ayer’in yazıp yönettiği son filmi Fury, geçtiğimiz hafta sonu ülkemizde vizyona girdi. Bizim de izleyip eleştirisini hazırladığımız film tüm dünyadan olumlu yorumlar alıyor. Fury’nin başarısı şüphesiz ilgiyi David Ayer’in üzerine çekmiş durumda ki Ayer, DC’nin merak edilen filmlerinden olan Suicide Squad’ı yönetecek.

2016 yılında, Batman v Superman filminden sonra vizyona girecek olan Suicide Squad için şu ana kadar Will Smith ve Tom Hardy ile anlaşılmıştı. Ryan Gosling’in de kadronun üçüncü karakteri ile katılacağı söylentiler arasında. En azından görüşmelerin sürdüğünü biliyoruz.

Filme katılan yeni oyuncu ise Jesse Eisenberg oldu. Eisenberg, bildiğiniz gibi Batman v Superman: Dawn of Justice filminin kadrosunda Lex Luthor karakteri olarak yer alıyor. Genç olması sebebiyle eleştirilen, ancak Zack Snyder’in usta ellerine güvendiğimiz Lex Luthor, Suicide Squad’ın da karakterleri arasında yer alacak. Böylece Jesse Eisenberg, 2016′da iki büyük DC filminde ard arda ekrana gelmiş olacak ki bu da çekim takviminin bir hayli yoğun olacağını gösteriyor.

2016′da önce Mayıs ayında Batman v Superman: Dawn of Justice vizyona girecek, ardından Ağustos ayında Suicide Squad’ı izleyeceğiz.

Kaynak

11.11.2014

HARLEY QUINN BELLİ OLDU

Geçtiğimiz ay Warner Bros firması DC Comics’in sinemada boy gösterecek filmlerini açıklamıştı.
    DC Comics evreninin kötülerinin yer alacağı “Suicide Squad” filmi de bunlardan bir tanesiydi. Filme ait ilk önemli haber geldi ve filmde Joker’in kız arkadaşı Harley Quinn’i Margot Robbie’nin canlandıracağı resmi olarak açıklandı.

Margot Robbie‘yi 2013 yapımı “The Wolf of Wall Street“i seyredenler hatırlayacaklardır.
    Joker için de önce Ryan Gosling‘in adı geçmişti, şimdi ise ibre Jared Leto‘dan yana gözüküyor.

03.12.2014

DC/WARNER BROS SUICIDE SQUAD BAŞROLLERİNİ AÇIKLADI!

Kadro resmi olarak açıklandı:

Jared Leto - The Joker

Will Smith - Deadshot

Margot Robbie - Harley Quinn

Tom Hardy - Rick Flagg

Cara Delevingne - The Enchantress

Jai Courtney - Boomerang

Ayrıca Amanda Waller için Oprah Winfrey ismi geçiyor.

Kaynak

20.12.2014

DC, Suicide Squad’ın Lideri Amanda Waller’ı Oynayacak Aktrisi Bulmuş Diyorlar!

Bu tip çizgi roman filmleri / blockbuster franchise’lar konusunda işin çıkışından önce herhangi bir haber sızdırılıyorsa bilin ki Latino Review yapmıştır. Gerçekten. Adamlar geek dünyasının Varys’i gibiler. Her yerde küçük kuşları var, her şeye hakimler ve üstüne üstlük korkutucu bir oranda da haklı çıkıyorlar. Vakti zamanında “May Hala’nın filmini yapmayı düşünüyor Sony” demişlerdi de gülmüştük, bu kadar da uçuk iddia olmaz diye. Sony’nin e-postaları çalınıp kamuya sızdırıldı, gördük ki hakikaten düşünüyorlarmış. O yüzden Latino Review’un son dedikodusunu da direkt paylaşıyoruz. Kendilerinden şüphe etmek yersiz artık. In Latino Review we trust!

Peki nedir bu son duyum? DC Comics’in 2016’da sinemaya aktaracağı Suicide Squad ile ilgili. Bildiğiniz gibi Warner Bros. filmin kadrosunu geçtiğimiz haftalarda açıklamış, baya da sükse yapmıştı. Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Jai Courtney, Tom Hardy ve Cara Delevingne‘den oluşan kadro -biz de dahil olmak üzere- herkesin bir dibini düşürmüş, günlerce kendisinden söz ettirmişti. Gelin görün ki kadroda bir büyük eksik vardı: Suicide Squad’ı bir araya getiren, projenin fikir analığını yapan ajan: Amanda Waller.

Denildiğine göre Warner Bros. bu rol için kısa listeyi üç adaya düşürmüş: geçmişinde oyunculuk deneyimi de bulunan, Amerika’nın en güçlü kadınlarından biri olan televizyoncu Oprah Winfrey; iki defa Oscar’a aday olan, şu sıralarda da How to Get Away with Murder ile olumlu eleştiriler arasında yığılan Viola Davis ve Davis’in The Help’ten rol arkadaşı, Oscar ödüllü Octavia Spencer. Açıkçası Google’a “siyahi, ünlü, orta yaş üstü, aktris” yazsanız karşınıza çıkacak başka bir kişi bile yok, o yüzden bu kısa liste bizi şaşırtmadı.

Hakeza en nihayetinde yapılan seçim de öyle. Latino Review’a göre Warner Bros kararını Viola Davis‘ten yana kullanmış. Davis listedeki üçlü arasında -kanımca- en yetenekli olanı. Üstelik Spencer ve Winfrey’nin aksine daha “savaşçı” bir karizması, aurası var ve şu sıralar How to Get Away with Murder sağ olsun pek bir revaçta. Siz ne diyorsunuz peki? Doğru karar o mu? Aklınıza başka bir aday geliyor mu?

Kaynak

17.01.2015

Tom Hardy Suicide Squad'da Yok!

Kadrosunda pek çok önemli ismi bulunduran Suicide Squad bir yıldız oyuncusunu kayıp verdi. Tom Hardy projede yer alamayacağını açıkladı. Warner Bros.’un Tom Hardy’nin yerini doldurmak için Jake Gyllenhaal’a göz diktiği ilk gelen bilgiler arasında.

Geçtiğimiz ay Suicide Squad‘ın "fazla iyi" oyuncu kadrosu açıklanmış, , filmle ilgili beklentiler de tavan yapmıştı. Çoğu "fazla iyi" şeyde olduğu gibi Suicide Squad’da da bir sıkıntı çıktı. Dün gelen bilgilere göre filmde Rick Flagg’i oynayacak olan Tom Hardy
    projeden ayrıldı. Net olarak açıklanmasa da, Hardy’nin 2015 yılındaki yoğun takviminin bu kararın arkasındaki ana sebep olduğu söyleniyor.

Suicide Squad’ın çekimlerinin Nisan 2015 gibi başlayacağı, o tarihlerde Tom Hardy’nin vizyona girecek yeni filmi Mad Max: Fury Road‘un tanıtımları için dünyayı dolaşacağı ve oyuncunun halihazırda Inarritu‘nun yeni filmi The Revenant‘ın çekimlerinde olduğu bilgilerini harmanlar isek, alınan bu kararın oldukça doğal olduğunu düşünebiliriz.

Peki Warner Bros. Tom Hardy’nin boşluğunu doldurmak için kimi düşünüyor? TheWrap‘e göre boşalan Rick Flagg rolü için gözler Jake Gyllenhaal‘a çevrildi bile. Broadway’deki oyunu Mart ayında son bulacak olan Jake Gyllenhaal’un çekimler açısından takvim sıkıntısı bulunmuyor. Ayrıca oyuncu Suicide Squad’ın yönetmeni David Ayer ile End of Watch‘ta birlikte çalışmıştı.

Will Smith, Margot Robbie, Jared Leto, Jai Courtney, Cara Delevingne ve Viola Davis gibi oyuncuların yanına başka hangi yıldızların ekleneceğini yakın zamanda öğreneceğiz gibi duruyor. Bu yıl çekimleri tamamlanacak olan Suicide Squad Amerka da 5 Ağustos 2016'da, Türkiye'de ise 1 hafta sonra yani 12 Ağustos 2016'da vizyona girecek.

Kaynak: FilmLoverss

10.03.2015

Joel Kinnaman Suicide Squad’da Yer Alacak!

Joel Kinnaman, DC Comics’in Suicide Squad filminde kötüler takımının lideri olan Rick Flagg’i canlandıracağını kendi ağzıyla doğruladı.

Suicide Squad’ın oyuncu kadrosu açıklandığında Rick Flagg rolü için Tom Hardy ile anlaşılmıştı. Ancak daha sonra Hardy projeden ayrılmış ve DC’nin rol için yeni oyuncu arayışları başlamıştı. Geçtiğimiz ay, her ne kadar Jake Gyllenhaal ve Jon Bernthal’ın isimleri geçse de Joel Kinnaman’ın bu rolü almaya yakın olduğunu duyurmuştuk.

Rick Flagg rolünü kimin alacağı tartışılırken Joel Kinnaman bu konudaki tartışmalara son verdi. Joel Kinnaman, yakın zamanda verdiği bir röportajda filmle ilgili sorulan soruya şöyle cevap verdi:
    “Bu konuyla ilgili olarak söyleyebileceğim tek şey filmde yer alacak olmam ve bunun beni inanılmaz heyecanlandırması.“

Joel Kinnaman’ın canlandıracağı Rick Flagg karakterini filmde Deadshot (Will Smith), Joker (Jared Leto), Harley Quinn (Margot Robie), Amanda Waller (Viola Davis), Boomerang (Jai Courtney) ve Enchantress’ten (Cara Delevingne) oluşan kötüler takımının lideri olarak göreceğiz. Devletin A.R.G.U.S adlı gizli bir teşkilatı tarafından suçlarının affedilmesi karşılığında toplanan ve süper kötülerden oluşan Suicide Squad, başarılması çok zor bir göreve gidecek.

Suicide Squad filminin senaristliğini ve yönetmenliğini son olarak Fury filmini yazıp yöneten David Ayer yapacak. Nisan ayında çekimlerine başlanması düşünülen filmin vizyon tarihi 12 Ağustos 2016 olarak belirlendi.

Kaynak: FilmLoverss

16.04.2015

KILLER CROC, SUICIDE SQUAD FİLMİNDE!

DC Comics’in Suicide Squad filmi daha görücüye çıkmadan oyuncu seçimleriyle büyük ses getirmeyi başarmıştı. Aslında hala bunu başardığını söyleyebiliriz çünkü bu da en az ilk açıklanan kadronun haberi kadar heyecan verici. Evet, başlıkta okuduğunuz şey doğru. Killer Croc, Suicide Squad filminde. Canlandıracağı açıklanan oyuncu ise daha önce Lost dizisinde Eko rolünde izlediğimiz ve en son Thor: Dark World filminde seyirci karşısına çıkan Nijerya asıllı İngiliz oyuncu Adewale Akinnuoye-Agbaje.

Kaynak: Sine Comic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLackMumbLe -- 18 Temmuz 2016; 19:00:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• +52

bunu demeye çalışıyorum bende bu filmi bilipte gidenler ne beklentisiyle gidiyor?

tabi ki Joker, Harley ve birazda Batman

ama sen tutuyorsun Jokerin sahneleri kirpiyorsun Batman e 1, 2 dk sahne koyuyorsun. Harley ile Joker in ilişkisini değilde Harley in kalçalarını sergiliyorsun.

Ben gitmeyi düşünmüyorum dediğim zamanda yok efendim para ve zaman ayırıp gitmeyecekseniz filmi neden takip ediyorsunuz diyorlar.

Bir beklentimiz vardı ama beklentimiz karşılanmadı bu kadar basit bi kaç önce 20 dk Batman var filmde dediklerinde ilk gün giderim diye hesap yapıyordum bugün bi bakiyorum Batman in 2 sahnesi varmış. Jokerin sahneleri silinmiş keza.

E abi ben niye gideyim Katana, croc falan mı izlemeye gidicem.

fragmanları batman ve özellikle joker ile doldurdular ama filmde yoklar.

O zaman wb de kusura bakmasın hep aynı hataları yapan adamlara para kazandirmaya lüzum yok bluray çıkınca izleriz.
    Filmi izledim:

Puanım 6.5/10
    Daha anlaşılır olması için;
    BvS 6/10 - 6.5/10
    Civil War 7/10
    Guardians of the Galaxy 7.7/10
    Iron Man 1, CA:TWS 8.5/10
    TDK 9/10

Film beklediğim gibi değildi. Bi Guardians of The Galaxy etkisi yaratmasını bekliyordum. Hikaye zayıf, villain çöp.(GERÇEKTEN ÇÖP)

Filmin iyi yanları:
    -) Joker - Leto olmuş, Heath Ledger sonrası Leto'ya karşı antipatik davrananlardan değildim. Beğendim, Jared Leto zaten kalitesini ortaya koymuş.
    -) Harley Quinn - Filme izleyici çekmeye yarayan karakter, beğendim ağzım açık izledim (striptiz sahnesi de var orda iptal )
    -) Ben Affleck/Batman - Filmde görüneceğinden emin değildim, belki dublör kostüm içindedir dedim ama oynamış. Trailerdaki sahnelerinden farklı sahnesi var. Ama filmdeki süresi az. Çok olmasını da bekleyemezsiniz zaten. (Hikayeye bir katkısı yok, sadece flashback)
    -) Filmin giriş kısmı - Giriş Gelişme Sonuç diye ayırırsak en iyi kısım filmin girişi.
    -) Cameolar
    Flash filmde çok kısa, 3-4 saniyeliğine bir flashback sahnesinde var. Trailerda da görüleceği üzere Captain Boomerang'ın flashbacki.

-) Eğlenceli olması - Evet, film eğlenceli olmaya çalışmış. Espriler, mizahlar havada uçuşmuyor. Ancak kesinlikle bir derinlik bekleyemezsiniz. Çok da havasına kapılamadığınız bir dram da mevcut.(El Diablo ile ilgili) Zaten trailerların değişiminden filmin eğlence filmine dönüştüğü görülebiliyordu.
    Boomerang filmin komik adamı bu arada.
    -) Takım içi iletişimler ve Deadshot - Filmin zaten eğlenceli olmasının nedeni karakterlerin birbiriyle etkileşimleri. Deadshot da mükemmel değil ama filmde ona odaklanılmış ve karakteri normalde de sevdiğimden güzeldi. Silahlarla arası baya iyi bu arada
    -) Ezra Miller,
    Justice League trailerındaki halinden daha iyi filmde

-) After Credits - After Credits var diye ekledim, çok gaza getiren bir sahne değil. Güzel bir konuşma var o kadar, soran olursa yazarım spoiler içinde.
    -) Soundtrackler - Filmin müzikleri çok hoşuma gitti. Ama Sucker for pain'i creditse koymuşlar daha çok duymak isterdim.

Kötü Yanları:

-) Sahne kesintileri - Joker'in sahneleri kesilmiş. Flashbacklerde de asıl hikayede de. Bunu filmi izlerken direk anlıyorsunuz. Hayır amaçları ne kesmelerinin onu da çözemedim daha değerli bir sahne de yok koyulacak. Yazayım buraya mesela, "I can't wait to show you my toys" dediği yer, "Bye bye" sahnesi yoktu.
    O fotoğraflarını gördüğümüz Joker'in Harley'e tokat attığı sahne yoktu.
    (örn: Amanda Waller'ın trailerda masada konuştuğu sahne de kesilmiş anlaşılıyor izlerken)
    -) Sahne kesintilerinden kaynaklanan kopukluk - Flashbacklerin birinde ne ara bu kadar olay gelişti dedim. ( Flashbackte diyorum bunu bak )
    -) Hikaye zayıflığı, zorlama senaryo, klişeler - Takımın kurulması fikri eh işte denebilecek kadar mantıklı. Görmeye alıştığımız klişeler de var filmde.
    -) Derinlik yok, film dediğim gibi eğlendirmeye çalışıyor.(başarıyor da) Hikaye zayıf karakter gelişimleri kısa kısa işlenmiş. İlk başta hapiste çürüyeceğimize şu villainı alt edelim bari kafası ile dolanıyorlar etrafta. Sonra 2012'deki Avengersvari bir motivasyon sağlanıyor.(coulson) Ama o motivasyon tatmin etmedi beni.
    -) Sahnelerin yeniden çekilmesi - Bu iyi bir şey olabilir mesela trailerı izleyip gidiyorsun filmde direk trailerdaki sahneyi bi daha izliyosun bu kötü bir şey. Ama Joker'in "I'm just gonna hurt you, really really bad" sahnesi bi daha çekilmiş, ilk versiyonda cümleyi bitirdikten sonra sırıtıyodu, bozmuşlar. Eğer sahne yeniden çekiliyorsa öncekinden daha iyi olması lazım.
    -) Villain kocaman bir çöptü. Joker aslında asıl villain falan deniyordu trailerlar ilk çıktığında, keşke öyle bir şey olsaymış (koca takım vs joker mantıksız ama) daha fazla Joker görseymişiz. Villain ile uğraşmalarını izleyeceğime Joker'in manyaklıklarını izlerdim daha iyi. Spoiler vermemek adına daha fazla bir şey yazmıyorum, merak ediyorum forumdaki diğer arkadaşlar ne diyecek villain ile alakalı.
    -) Espriler - Bu kişiden kişiye değişir. Şakalar bayıcı olabilir, cıvık denebilir ben çok hissetmedim, dediğim gibi kişiden kişiye değişir. TWS'den fazla AoU'dan az cıvıklık var. (AoU'dan fazla olmayı başaran var mı ki)
    -) Gelişme ve sonuç - Gelişme kısmında iyi kötü bir arada. Filmin final kısmı daha güçlü olabilirdi.

Yorumum, filme gidin demek isterdim gerçekten ama diyemiyorum. Paranız varsa gidin. Benim beklediğim bu değildi siz de hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. DC'den sağlam bir film gelmesi lazım artık. Under The Red Hood olur, Flashpoint olur hikayesi yere basan film sonunda vay be dedirtcek bir şey. Yoksa Marvel'den nasıl iyi bir yanı olacak?
    İki saatin 40 dakkasında Joker var diyip trailer'ına filmde olmayan sahneler koyup sahtekarlık yapan, filmdeki Katana bilmem neyle ilgilenmeyeni aylarca filme endeksleyip kandıran bu herifler. Filmi izleyince çim biçme makinesiyle sahnelere dalındığını gören, rahatsız olan niye geniş düşünecekmiş onu anlamadım?
    Bir Reddit kullanıcısı Warner Bros.'ı dava etmeye karar verdi

İnanın Suicide Squad hakkında o kadar çok skandal haber okumama ve yazmama rağmen her seferinde şaşırmaya devam ediyorum. Daha önce de buna benzer yaptığımız bir haberde Suicide Squad'ın Rotten Tomatoes puanını düşük bulan ve bunun kasten yapıldığını düşünen biri rottentomatoes.com'ı kapatmak için imza kampanyası başlatmıştı fakat kampanyayı başlattıktan iki gün sonra ''Bu kadar büyük bir olay hâline geleceğini tahmin etmemiştim.'' diyerek kampanyayı durdurmuştu.

Bu sefer olay Suicide Squad'ı savunmak değil, bir Reddit kullanıcısı avukat olan abisi ile birlikte Warner Bros.'ı baya baya dava etmeye karar verdi ve işleme 11 Ağustos 2016'da başlayacaklar. BlackPanther2016 isimli kullanıcının mesajı şöyle;

''Film fragmanları yemek menüleri gibidir, sipariş ettikten sonra eline ne geçeceğini gösterirler. Bir McDonald's menüsüne bakıp turşulu, tavuklu, erimiş peynirli en sevdiğin hamburgeri seçiyorsun (erimiş peyniri çok sevdiğin için bu hamburgeri seçmişsindir.) Zor şartlarda çalışıp kazandığın parayla bu hamburgeri alıyorsun, hamburgeri veriyorlar ama o da ne? Bu senin sipariş ettiğin hamburger değil. Evet turşu ve tavuk var fakat erimiş peyniri yok... sadece normal bir peynir var.

Suicide Squad fragman ve TV Spot'larında Warner Bros. ve DC'nin tanıttığı BELLİ Joker sahnelerini izlemek için bütün filmi izlemem gerektiğinden dolayı biletimi aldım. Bahsettiğim sahneler: Joker'in arabanın içinde tavana yumruk atması, Joker'in ''Sana oyuncaklarımı göstermek için sabırsızlanıyorum.'' repliği ve Joker'in yüzü yanık hâldeyken ''Görüşürüz!'' deyip el bombası attığı sahne. Bunların hiçbiri filmde yer almadı. Fragman ve TV Spot'larda tanıtılan sırf bu sahneleri izleyebilmek için Londra'ya 482 kilometre araba sürdüm ve bu sahneleri bana göstermediler. Ek olarak, filmi izleme sebeplerimden biri olan iki Katana sahnesi de yer almadı. Bunlar: Katana'nın gözlerinin siyah oluşu ve ağır çekimde kılıcından ruhların çıktığı sahne. Bu sahneler fragman ve TV Spot'larda birçok kez tanıtıldı. ''Hey, tanıtımlara bakın! Bunların hepsi 5 Ağustos'ta vizyona girecek filmde olacak! Gelin izleyin!'' dedikleri için ulaşıma ve diğer şeylere hatrı sayılır bir para verdim ama hiçbiri filmde yer almadı. Sinemadaki görevlilere bu sahneleri izlemek için geldiğimi ama filmde olmadığını anlattım ve geri ödeme istedim. Bana gülüp dışarı attılar. Bu yüzden bu meseleyi mahkemeye taşıyorum. Geri ödeme istediğim için sinemadan dışarı atılırken bana gülünürken duyduğum utancın travmasını ve geri ödeme talep ediyorum, ayrıca İskoçya'dan Londra'ya 160 sterlin tutan yakıt paramı istiyorum.

Eğer bir şeyi tanıtıyorsanız... tanıttığınız şeyi verin. Nokta. Film stüdyolarında bu alışkanlık hâline gelmeye başladı, fragmanda efsane sahneler gösteriyorlar... ama filme eklemiyorlar. Hiç adil değil.

Siz de böyle hissediyorsanız bana katılın. Bu saçmalığı durduralım. ''Uzatılmış versiyon'' saçmalığıyla sizi soymalarına izin vermeyin.

Mahkememiz 11 Ağustos 2016'da başlıyor.''

Adam haklı
    Bu tarz flimlerin hepsini izlerim.marvel dc ayirmam.verdigin 5 10 tl nin karsiliginida aldigimi dusunurum.cok derine inmem

Ama hakikaten kotuydu bu ya.flim kotulerin hikayesi dendiginde kotulerin kazandigi agir ve ciddi bir flim sandim

Karakterlerin alayi kurtlar vadisindeki zaza dayi modundaydi.zaza ne kadar kotuyse bunlarda o kadar kotu.bi kac karakter super gucu oksijen solumasiydi galiba.ozellikle bumerang atan elemanin.

Ikisi gelse yine izlerim ama izle gec flimlerinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Warner Bros. Suicide Squad için çalışmalara başlamış.

Dizi olarak planlanıyor. Film açısından haber duymadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

http://www.ign.com/articles/2014/09/19/warner-bros-making-a-suicide-squad-movie

vay helal eyvallah
  • untitled'ler belli oluyor yavaş yavaş
  • İlginç vallaha. İlk önce Flash'a , Green Lantern'a adam gibi film çeksinlerde sonra bunlara el atarlar. Neyse artık izleriz.
  • Filmle ilgili söylentiler uzun zamandır vardı. Ama DC önce ana karakterlerine film çekmeli.
  •  Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie

Latino Review, planlanan Scuicide Squad filminden bahsetti. Suicide squadı oluşturan karakterler Blockbuster, Multiplex, Jaculi, Mindblogger, Harkness ve Vixen olacak. Suicide Squad’ın liderliğini de Deadshot yapacak.

Kaynak

• 5 Ağustos 2016

Yönetmen David Ayer
  • quote:

5 Ağustos 2016

Yönetmen David Ayer

Yönetmeni yazmıştım zaten tarih kesinse ana mesaja ekliyim

• Film için görüşülen isimler; Will Smith, Tom Hardy ve Ryan Gosling

• Artı olarak Margot Robbie'de varmış.
  • Yalnız bu oyuncular oynarsa dehşet olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death52

Yalnız bu oyuncular oynarsa dehşet olur

Bunlara da çamur atan çıkar merak etme.
  • quote:

quote:

Çıkar kesin
    Ama Ryan Deadshot'ı oynasa mesela ... Tam o potansiyel var onda

• quote:

quote:

DC düşmanları her yerde buna da bir kulp bulurlar
  • Death52 kullanıcısına yanıt
    Şurada da bi Tom Hardy gördüm ben

• quote:

Ama bunu nereye bağlayacaklar o da var. Batman'e falan bağlarlar mı ki...

• quote:

quote:

Ama bunu nereye bağlayacaklar o da var. Batman'e falan bağlarlar mı ki...

Sinematik evren içerisinde yer alacak bir film mi olacak o önemli. Hem Batman ne alaka resimdeki Cpt. Boomerang bağlasalar Flash'a bağlarlar

• Death52 kullanıcısına yanıt
    2020'den önce yeni Batman solo filmi geleceği söyleniyor. Oraya bağlanır büyük ihtimalle.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.