Şimdi Ara

Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.901
Cevap
41
Favori
143.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Will Smith ile Tom Hardy kesin mi yoksa dedikodu mu çok ihtimal vermiyorum da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    İlk solo Batman filmi ile katılmasını bekliyorum Joker'in tekrar sinematik evrene ve ayrıca uzatılmadan katılmalı da hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeqqqqq

İlk solo Batman filmi ile katılmasını bekliyorum Joker'in tekrar sinematik evrene ve ayrıca uzatılmadan katılmalı da hocam

Şimdi merak ettiğim kısmı şu. Eğer film de Harley olur da Joker olmazsa nasıl olacak. Joker'den bahsedilirmi ya da origin es mi geçilir.

• bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Kesin es geçilir hocam.Sonra Joker Arkham Asylum'da falan çıkar bu şekilde gibi garip bi senaryoyla bağlamaya çalışılırlar işi -tabi umarım yanılırım
  • Kesin olarak onaylanmadı diye biliyorum ayrıca Tom Hardy'i Fox X-Men:Apocalpse filmi için istiyormuş
  • Alın rahatlayın...

Cara Delevingne kendi offical instagram hesabında bu fotoğrafı paylaştı.

Acaba...

?????
     Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zad Prime -- 31 Ekim 2014; 23:15:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zad Prime

Alın rahatlayın...

Cara Delevingne kendi offical instagram hesabında bu fotoğrafı paylaştı.

Acaba...

?????
     Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie

Yukarıda konuşuldu

• Kadro muhteşem. O değilde arkadaşlar Lex Luthor'ın bu filmdeki rolü ne olabilir, yani Suicide Squad ile ilgisi nedir ilginç geldi bana filmde olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilal0

Kadro muhteşem. O değilde arkadaşlar Lex Luthor'ın bu filmdeki rolü ne olabilir, yani Suicide Squad ile ilgisi nedir ilginç geldi bana filmde olması.

Yukarıda Death52 ile konuşmuştuk. Ben demiştim Lex olursa Suicide Squad genişleyip Injustice League'e dönebilir diye dediğim çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

Kadro muhteşem. O değilde arkadaşlar Lex Luthor'ın bu filmdeki rolü ne olabilir, yani Suicide Squad ile ilgisi nedir ilginç geldi bana filmde olması.

Yukarıda Death52 ile konuşmuştuk. Ben demiştim Lex olursa Suicide Squad genişleyip Injustice League'e dönebilir diye dediğim çıkıyor

Dediğiniz gibi olursa gayet güzel olur, Justice League vs Injustice Leauge görmek isteriz.

• Will Smith, Tom Hardy ve Jesse Eisenberg yönetende Fury'nin yönetmeni David Ayer, David ayer detayları daha kolay farkedilebilecek şekilde yerleştirirse çok iyi bir film olur.
  • quote:

quote:

Injustice League'de çıkar.. Ayrıca ben bu filmi sırf solo filmlere daha rahat düşman verebilmek için hazırladıklarını düşünüyorum. Özellikle Batman'e.. Çünkü Batman sıfırdan anlatılmayacak, Joker falan da Arkham Asylum'da olacaktır büyük ihtimalle...

• Konuyu yeni gördüm Tom Hardy
  • Of of esas bomba bu film olacak gibi. DC/WB sağlam gidiyor.
  • haberlere baktımda biraz Tom Hardy zor gözüküyor ki bende TDK serisinden sonra bu filmde oynayacağını hiç sanmıyorum
  • sizce filmde hangi karakterler olur??

• quote:

sizce filmde hangi karakterler olur??

Deadshot, Blockbuster, Multiplex, Jaculi, Mindblogger, Harkness (Captain Boomerang) ve Vixen olacak.

Harley Quinn olmayacak dediler ama son zamanlarda Harley ile ilgili bayağı bi dedikodu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLackMumbLe -- 2 Kasım 2014; 10:40:19 >
  • quote:

quote:

Deadshot, Blockbuster, Multiplex, Jaculi, Mindblogger, Harkness (Captain Boomerang) ve Vixen olacak.

Harley Quinn olmayacak dediler ama son zamanlarda Harley ile ilgili bayağı bi dedikodu var.

Harkness , Deadshot , Multiplex dışında hiç birini tanımıyorum arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

quote:

quote:

Harkness , Deadshot , Multiplex dışında hiç birini tanımıyorum arkadaş

Ben de öyle Justice League Unlimited de, Blockbuster'ı görmüştüm birkaç saniyeliğine Superman hemen haşat etti zaten

• Ortada Suicide Squad var da Amanda Waller hiç konuşulmuyo Herkes unuttu mu onu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.