Şimdi Ara

ŞUANA KADAR ALDIĞINIZ EN İYİ TTNET İKNA KAMPANYALARI (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.041
Cevap
81
Favori
212.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24 mbps 75 gb telefon dahil tek fatura 59.00 tl ödüyordum.
    35 mbps 100 gb telefon dahil tek fatura 69,90 bugün taahhüt verdim 24 ay
  • 75 gb 16 hiz yalin 60 lira oduyordum 24aydi

12 ay 70 lira 75 kota 16 hiz dediler

bu nasil bir kaziktir 2 kere aradim cok da zorlamadim ama yok baska paket diyorlar siz nasil aliyorsunuz ne yapacagim en fazla hiz 16 zaten
  • mavisu48 kullanıcısına yanıt
    12 ayda fiyat daha da şişiyor. Islak imza verin çünkü 50 tl civarlari o tarifeler
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

12 ayda fiyat daha da şişiyor. Islak imza verin çünkü 50 tl civarlari o tarifeler

Islak imza derken bayiden felan mi yaptirayim hocam? siradan bir tt bayisinden yapilir mi yoksa merkezine felan mi gidecegim?
  • mavisu48 kullanıcısına yanıt
    Merkezden kapatmak istediğinize dair belge imzalayacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Merkezden kapatmak istediğinize dair belge imzalayacaksınız.

O zaman daha makul bir teklif mi gelir diyorsunuz hocam
  • Taahhütum 25 kasimda bitecegi icin mus.hiz. ile yine gorustum.teklifleri 16 mbit 75 gb 54 tl diyor. Ayrica ev telefonu var 12 tl o var 24 ay taahhüt ile 66 tl diyorlar. Sizce teklif nasil?

Ayrica ev telefonu konustukca ode! Bana 12 tl kullanmadigim bir urun icin fazla geldi daha iygun bir yol var mi?telefonu kapatsam olmaz mi?
  • Bayiye gitmeden faxla iptal dilekçesi yazsak olurmu?İyi teklfi almak için(15 gun sonra taahutum bitiyor)

Yada merkez yerine gidip oradan iyi teklif verirlermi?
  • 18 aralıkta taahhütüm bitiyor. 2 hafta önce aradıklarında 75 gb + 16 mbps telefon dahil 59.90₺ teklif etmişlerdi. kabul etmemiştim.

bügün tekrar aradılar. aynı pakete 54.90₺ dediler. netspeede başvurduğum(bağlantım henüz tamamlanmadığı halde) için tt nin teklifini yine kabul etmedim.

tt nin m.h lerine burdaki fiyatlardan bahsettim. telefondan kabul etmeyip tt ofisine giderek ıslak imza verince ikna kampanyası adı altında daha uygun fiyatlara sunuyormuş sunuz dedim.

mh, işte bu teklif ettiğim paket, tt ofislerinin ikna kampanyası efendim dedi.

50₺ olmaz mı, kaç yıllık müşterininizim dedim. yılbaşından sonra zam gelecek o yüzden alabileceğiniz en uygun paket 54.90₺ lik dedi. kabul etmeyip kapattım.

55 den aşağı olmuyor sanırım. ama aynı paketi netspeed 40₺ den veriyor. üstelik taahhüt vs yok. netspeed e başvuru yaptığım halde tt den uygun fiyatlı bi paket almaya çalıştım ama yok

• bilgilenin diye yaziyorum bunu.

tum tt binalarinda iptal icin giden kisilere verilecek en uygun fiyatlar liste halindedir, gittigimden biliyorum.

ornegin 50 mb 200 gb kota 79 tl dir, fiyati farazi yazdim.

kagitta yaziyor bunlarin hepsi ve en uygun fiyatlar tt binasinda teklif edilir genelde.

bazen musteri hizmetleri telefon acip, o kagitta yazanlarin 1-2 tl altini teklif edebilir, ama sizin aramanizla olmaz bu, onlarin aramasi gerek ve ne zaman arayacaklari belli degil.

taahhutumun bitmesin 2 ay kala iptal icin gittim ve 50 mbit 200 gb a gectim 79 tl idi sanirim, fatura gelince tekrar teyit ederim.

tt binasina gidin iptal edicem diyin, birimleri var, en uygun fiyati verirler size.

sunu da acikliyayim taahutunuzun bitmesine ya 3 ya 2.5 ay kala yeni teklif yapabiliyorlar, ornegin fiyatiniz fazla, taahhut bitmesine bir yil var, iptal edicem bana uygun fiyatla yenileme yapin diyemezsiniz. sistemlerindeki zamana uymasi lazim.

bu da bitmesine 2.5 3 ay kala oluyor, bazen 2 ay. gidip sormaniz lazim.

• Benimde kampanyam bitiyor aralık ayında telefon hatdı ve internet 18+39 : 57 tl ödüyorum ayda. Aradılar 60 tl telefonve internet dahil 16bm 50 gb akn pahalı dedim fiyatlar ucmus bulundugum bölge fibernet yok lanet telefon hatdınıda iptal olmuyor kulanmıyorum internet var sadece 10 yıldır kullanıyorum.Güzel kampanya varsa burdan teklif alan varsa bilgi paylaşabilirmi . İptal için ofislere gideceğim bakalım ne teklif edecekler.
    Kullandığım net ultranet limitsiz 50 gb akn evdetelefonu olana 24 ay indirim 39tl
    Telefon hatdı alo konusdukca öde 18tl indirimsiz.

İYİ FORUMLAR.
  • Benimde sözleşmem 8 Aralık'ta bitiyor. 24 mbps 75 GB adil kullanım kotasi, telefon konuştukça öde ve Tivibu süper paket 83 lira ödüyorum. Şimdi ne teklif ederler acaba?
  • acabuco3 A kullanıcısına yanıt
    o fiyat listesini nette bulma sansımız varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: acabuco3

bilgilenin diye yaziyorum bunu.

tum tt binalarinda iptal icin giden kisilere verilecek en uygun fiyatlar liste halindedir, gittigimden biliyorum.

ornegin 50 mb 200 gb kota 79 tl dir, fiyati farazi yazdim.

kagitta yaziyor bunlarin hepsi ve en uygun fiyatlar tt binasinda teklif edilir genelde.

bazen musteri hizmetleri telefon acip, o kagitta yazanlarin 1-2 tl altini teklif edebilir, ama sizin aramanizla olmaz bu, onlarin aramasi gerek ve ne zaman arayacaklari belli degil.

taahhutumun bitmesin 2 ay kala iptal icin gittim ve 50 mbit 200 gb a gectim 79 tl idi sanirim, fatura gelince tekrar teyit ederim.

tt binasina gidin iptal edicem diyin, birimleri var, en uygun fiyati verirler size.

sunu da acikliyayim taahutunuzun bitmesine ya 3 ya 2.5 ay kala yeni teklif yapabiliyorlar, ornegin fiyatiniz fazla, taahhut bitmesine bir yil var, iptal edicem bana uygun fiyatla yenileme yapin diyemezsiniz. sistemlerindeki zamana uymasi lazim.

bu da bitmesine 2.5 3 ay kala oluyor, bazen 2 ay. gidip sormaniz lazim.

Şahsi yaşadıklarım tamamen aksini iddia ediyor oysa. Tt binasında 65 tl teklif ettiler mh 46 tl teklif etti aynı pakete..yaklaşık 1 yıl öncesinde oldu..

Ayrıca taahhütün bitmesine 2 ay kala neden gitsinler veya mh yi arasınlar. Kozu onlara versinler. Ben taahhütüm bittiği ertesi gün gittim tt binasına. Kapattırmak istiyorum dedim. Ödeyemiyorum fazla geliyor dedim. Adam 65 tl teklif etti. Yok dedim kapattıracağım. Dilekçeyi imzalayıp verdim. Eve geldiğimde netim gitmişti. 3-4 günde istisnasız günde 10 kere aradılar. Direk ankara daki tt den üstelik. Ve 20 tl daha ucuza 16 mbps adls 50 gb kotalı pakete geçmiştim. Dolayısıyla sizin yazdıklarınız yanlış. En iyi teklifi şehrinizdeki memur değil direk genel merkezdeki sırf ikna kampanyalarına bakan mh görevlisi veriyor. Tt binasındaki adam bile dedi. Onlar daha yetkili. Bizim yetkimiz sınırlı diye..

• 3 Aralık 2017 de bitiyor benim taahhüt, ne arayan var ne soran. Umurlarında değil sanki.
  • benimde tahaud bitmek üzere ben ofis değilde ilçedeki telekoma gidiyorum hattı kapatacam diyorum o zaman önüme seriliyor ikna kampanyaları bu taktikiği ilk kez 4 sene önce telekom da çalışan arkadaşım vermişti
  • İyi mi kötü mü bilmiyorum, 16mbite kadar adsl 60₺ ödüyordum, aradılar fibere geçirtelim, ama fiber modemim yok.
    240₺ modem fiyatı, ayda 10 liraya verelim 24mbite kadar 75gb akn, 70₺ ile kullanın dedi arkadaş, biraz mırın kırın ettim, 35mbit +100gb akn+modem 71 liraya anlaştık, umarım kazık yememişimdir, tabii 24 ay taahhüt de cabası, gerçi bulunduğum ilde tek fiber türk telekom olduğu için başka çare de yok.
  • şubat 19 da benimde bitiyor şuan 50mb 200 gb konuştukça öde 73 tl ödüyorum. evde d smart hoşgeldin paketi var tv de. interneti de d-smarta geçireyim dedim öyle bir bilgi aldım oluyormuş hatta sitelerinde ki kampanyalarından daha uygun fiyat verdiler. hemen hemen bu fiyata içinde hoşgeldin paketi ile en az 50 mb 100 gb alacak gibiyim ttnet güzel bir hamle yapmazsa kapattıracağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanıncipsi

İyi mi kötü mü bilmiyorum, 16mbite kadar adsl 60₺ ödüyordum, aradılar fibere geçirtelim, ama fiber modemim yok.
    240₺ modem fiyatı, ayda 10 liraya verelim 24mbite kadar 75gb akn, 70₺ ile kullanın dedi arkadaş, biraz mırın kırın ettim, 35mbit +100gb akn+modem 71 liraya anlaştık, umarım kazık yememişimdir, tabii 24 ay taahhüt de cabası, gerçi bulunduğum ilde tek fiber türk telekom olduğu için başka çare de yok.

Merhaba, 60tl ödediğinz paketin AKN'si ne kadardı? Yeni taahhüt verdiğiniz pakete telefon sabit ücreti ya da yalın erişim ücreti dahil mi acaba?
  • mijanovic M kullanıcısına yanıt
    Akn si 75 idi

Yalini bilmiyorum ama telefon ücreti ayrı geliyor , dahil değil sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.