A

Çavuş
14 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 49 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar double din teybe ikinci bir lcd ekran bağlayabilirmiyiz sadece film ve video da değil tüm işlemlerde 2 ekranda da aynı görüntü olabilir mi sanırım anlatabildim .
GBSPEN kodunu yazınca 0,39 dolar oluyor kargo ücreti yok
http://www.gearbest.com/stylus/pp_4376.html
Arkadaşlar ttnet sözleşmem bitiyor ve superonline fibere geçmek istiyorum. Fakat forumlarda okuduğum kadarıyla online oyunlarda fiberin ping değerleri adsl ye göre yüksekmiş süperonline fiber kullanan arkadaşlar bu konu hakkında yardımcı olurlarsa sevinirim.
Hd ve sd yayınları kaliteli bir şekilde izlemek için önereceğiniz uydu alıcıları nelerdir. Ufak tip olanları çok tavsiye etmiyorlar siz ne dersiniz.Kısacası sadece kaliteli görüntü sunan bir ürün arıyorum. Başka özellikleri olmasa da olur . Şimdiden tşklr.
6600 gold yüklü (70 tl değerinde) 7 tier amx 13 75 - 7 tier vk 30.02 - 7 tier t29 - 7 tier ıs ve 6 tier kv-85 li hesap 90 tl ye satılıktır. Öncelikle izmir içi yüz yüze satış tercih sebebidir.Diğer yerlerden almak isteyen olursa havale yada eft ödemesini aldıktan sonra hesap bilgileri verilecektir.
Not : Güven sıkıntısı olanlar hiç mesaj yazmasın tşklr.
http://worldofwarships.com/ betasını oynamak için davet kodum var. isteyenler özelden mesaj atabilirler.
Gigabyte GA-Z77M-D3H anakartım var üzerinde spdif çıkışı yani optik ses çıkışı var fakat ben 2 pinli spdif bracket bulamadım. Şu an 5+1 LG BH6730S ses sistemini pc ye aux bağlantı ile bağladım ama 5+1 ses alamıyorum sadece ön 2 hoparlörden ses geliyor windows testinde normal müzik ve filmde tüm hoparlörden ses geliyor. Bu spdif braketi nereden bulurum bunu takınca 5+1 ses alabilirmiyim ya da yanlış yaptığım bir şeyler mi var yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Gigabyte GA-Z77M-D3H anakartım var üzerinde spdif çıkışı yani optik ses çıkışı var fakat ben 2 pinli spdif bracket bulamadım. Şu an 5+1 LG BH6730S ses sistemini pc ye aux bağlantı ile bağladım ama 5+1 ses alamıyorum sadece ön 2 hoparlörden ses geliyor windows testinde normal müzik ve filmde tüm hoparlörden ses geliyor. Bu spdif braketi nereden bulurum bunu takınca 5+1 ses alabilirmiyim ya da yanlış yaptığım bir şeyler mi var yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 736
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 23.918 (Bu ay: 162)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 218 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.