Şimdi Ara

Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: blackboy55555 , mstfmd Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
3.939
Cevap
262
Favori
298.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 864
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 saat 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Favoriye Eklediklerim 262
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • tersosmos (431 mesaj) meeb (279 mesaj) beyazid84 (242 mesaj) fktanik (111 mesaj) kerimcem (97 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1121 mesaj) Mobil (1225 mesaj) Tablet (63 mesaj) (1 mesaj) Mini (461 mesaj) Uygulama (649 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    561 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bu başlık altından yalnızca fırsat paylaşımı yapılacaktır. İlgili cihazlar için teknik detaylandırılmaları yönlendirdiğimiz konu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Uyarıda vurgulanan husustaki mesajlar yayından kaldırılacaktır.

Ayrıca bu konunun amaçı fırsat paylaşımıdır; kişisel reklam&kazanç değildir.

Nétwork

Eski "Su Arıtma Cihazları içi Sıcak Fırsatlar" başlığı,

http://forum.donanimhaber.com/m_64007592/tm.htm

Cihazlar hakkında detaylı teknik bilgi paylaşımı yapılabilecek başlık,

http://forum.donanimhaber.com/m_72753672/tm.htm

< Bu konunun sahibi cancantürk iken cancantürk tarafına aktarılmıştır -- Mar 17 2013 11:19PM >

• benim sistem organizasyondan aldığım. amerikan onaylı taiwan yapımı cihazlar 300-350 lira aralığında -pompasızları. bu cihaz da taiwan ise farkı nedir. ben önce amerikan malı zannetmiştim. ama amerikan malı değil usa onaylı diyorsunuz. yani bu cihazlar zaten var piyasada 300 yerine neden 600 vereceğim. anlamadığım bir yer varsa kusura bakmayın...
    Arkadaşlar en uygunu bizzat kendiniz filtreleri satın alıp sistem toplamanız.

Bilgisayar toplamak gibi bu da hazır sistemlerden daha ucuza geliyor. Burada konusunu açtım dileyen inceleyebilir.

https://forum.donanimhaber.com/su-aritma-cihazi-topladim-anlatiyorum--142262655#142262655
    Forumda onlarca yazı yazılıyor,onlarca yizlerce insan konuya giriyor,
    Geçmiş yazılarda gördüm sistem hazırlayıp satan forumdaşlar var,
    Fp ürünü kaliteli ve insanları garklı arayışlara sokmadan sistemler toplansada n11 gibi yerlerden satılsa olmazmı,
    Hemen hergün foruma giriyorum ama ,arkadaşın dediği gibi ıcuz olanlara içime sinmiyor pahalılarada o denli para verceğime damacanaya hazır suya devam ediyorum,
    Şöyle tantı kaliteli,filtresi,memranı kalite,kapalı sistemli güzel ve dediğim gibi fp ürünü sistemler hazırlansada forumdan bilgi verilip satılsa,millet aç bu sistemlere ben dahil,yıllardır sistem alıcam ama yıllardırda alamadım.
    Merhaba arkadaşlar son beş on sayfayı okuyabildim ama teknik detay değerleri çok fazla anlamadım açıkcası bikaç arkadaş tavsiye istemiş ve tavsiyeler verilmiş bende benzer durumdayım, aydın merkezde yaşıyorum arıtma cihazı düşünüyoruz şöyle kaliteli, orta fiyatlı ve uzun ömürlü bir sistem tavsiye edebilir misiniz?
    arkadaşlar tavsiye istemekte haklısınız ancak birkaç sayfa geride önerilen cihazlar belli.

Şimdi bugün çok defa yazıldığı için yazayım.

Bu konuda bizlere yol gösteren yardımcı olan tersozmoz hocamız Galip beyin çalıştığı firma royal green markası Türkiye de her anlamda en kaliteli firmaların başında geliyor.Bunu kullandığı filtrelerden anlıyoruz , 81 ilde de deneyimli servis anlaşmalarıda bunu kanıtlıyor.

Royal green sitesine girdiğinizde kendinize göre seçim yapın.

Genel anlamda nsf gibi kurumlardan onaylı arıtma dünyasında kendini kanıtlamış filtre markaları ;

membran için filmtec , pentek penteir dir . Royal green penteir kullanır.Lg vontron gibi markalar daha düşük kalitede de olsa evsel kullanım için suyunuz aşırı kirli değilse yeterlidir.

aşama olayı sizi kandırmasın filtreler işlevsizse anlamı kalmıyor.mineral grubunda omnipure iyidir ancak ondan da iyisi çok işlevli tek filtrede gerçek anlamda suya mineral katıp ph ı yükselten filtre bioceradır.Fiyatı 250 tl dir.kalitesi fiyatından bellidir.araştırabilirsiniz.

alt üçlü grubu membranı korumaya yönelik olduğu için ben pek önemsemiyorum ancak global water firmasının purefer markası ve pentek markası iyi markalardır.
    yine tatlandırıcı için purefer veya kx matrix markalarını alabilirsiniz.

şimdi gelelim ben montajını kendim yaparım , filtre değişimlerini takip ederim değiştiririm diyenlere .ben sistemorganizasyondan aldım ve memnunum.musluk krom ve en önemlisi tank pae marka.pae marka dışında tankpro vs. gibi markalar kesinlikle tavsiye edilmiyor.geçen tersozmoz hocam tankpro içini paylaştı resmen pas tutmuş.

bu 5 aşamalıyı alıp üzerine biocera ekleyebilirsiniz.

n11.com'dan 5 ASAMA LOTUS WATER SU ARITMA CiHAZLARI 5 Su Arıtma Cihazı seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
    https://urun.n11.com/su-aritma-cihazlari/5-asama-lotus-water-su-aritma-cihazlari-5-su-aritma-cihazi-P19229761

https://www.rosuaritma.com/urun/biocera-antioksidan-alkali-filtresi/

Galip hocam foruma özel yüzde 10 çekte veriyor kendisine yazarsanız.

Şimdi gelelim royal green ile sistemorganizasyon un farkına.

royal green plastiğinden musluğuna kadar A kalite alt grup filtrelerden son filtresine musluğuna varınca en kalitelisi.2 yıl garantisi ücretsiz montaj , servisiyle anahtar teslimi hizmet .

Sistemorganizasyon ise bana göre emsallerinden oldukça kaliteli hausingler i , musluğu ,tankı vs. ancak garantisi yok , servisi ,hizmeti yok,montajı yok , takibi yok ki bunun için tds ve ph metre edinmeniz gerek.

farklar bunlar .kendinze göre karar verin.
    Bak şimdi hocam 10 tl ye de ph filtresi var oda 9-10 ph verir ve uzun sürede gider 300 tl ye de var oda 9-10 ph verir. Ama birinde orp düşmez diğerinde düşer yani faydalı ph elde etmezsin ucuz olanda ayrıca kanserojen madde kullanılır ve yüzden sertifika alamaz.

Simdi kömür var ve kömürden imal edilen elmas var yani kullanilan malzemelerin de moleküler yapıları farklı elmas gibi sert minerallerden oluşan alkali filtre pahali kömürden üretilen ucuzdur bu sadece bir filtrede örnek verdim size

Sertifikaya para odemiyorsunuz kaliteli malzemeye ödeme yapıyorsunuz.
    Royal green 6 asama lux pompali modelini alin degerlerini ölçün ölçüm icin size ph metre hediye edecegim 10 gun ucret odemeden test edin memnun kalmazsaniz cihazi kaldirip atin hocam bizi daha aramayin. Memnun kalirsaniz ücretini odeyin 6 ay sonra ph degerini yine ölçün 7.5 altina düşerse ucretsiz biocera alkali filtresini firmadan tedarik edin bundan daha iyi hizmet olmaz hocam DH üyelerine %10 indirimde var
    Şu forumda Galip bey kadar malının arkasında bir kişiyi daha görmedim. Ürün alacaklar 3 e 5 e bakmasın hem kaliteli hemde malına sahip çıkan firmayı tercih etsin..
    Bu ürünlerin philips olanlarıda var bende araştırma içindeyim philips yada Greentech mantıklı geliyor
  • Binbaşı
    1038 Mesaj
    Bmb aldim montaji da servise yaptirdim. Kendim yanlis bir sey yapip tekrar servis ucreti odememek icin. Ayrica su basinc ayarlayici da taktirdim kafam rahat. Arkadaslarin bahsettigi ilk gunlerdeki beyaz kopurme 4gun icinde kayboldu. Eve damacana tasimaktan bikmistim iyi oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaslar, evime su aritma almayi düşünüyorum, fiyat ve kalite olarak önerileriniz nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: torna&do

Bmb aldim montaji da servise yaptirdim. Kendim yanlis bir sey yapip tekrar servis ucreti odememek icin. Ayrica su basinc ayarlayici da taktirdim kafam rahat. Arkadaslarin bahsettigi ilk gunlerdeki beyaz kopurme 4gun icinde kayboldu. Eve damacana tasimaktan bikmistim iyi oldu.

hocam hangi modeli aldınız, bende damacana taşımaktan muzderibim
    |
    |
    Bende geçen günlerde hb den conax aldım almayı dusunler alsın normalde 519 tl şimdi yüzde on indirim var ayrıca yanında conti kettle hediye ve 7 filtreli kurulumunuda kendim yaptım yarım saat sürmedi basit , graniti delerkende elmas matkap ucu alın 6 lik ve 12 lik basitçe halledin

|
    |

SONY XPERIA™ Z5 Premium | Chrome

• Binbaşı
    1038 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

hocam hangi modeli aldınız, bende damacana taşımaktan muzderibim

Alıntıları Göster
    Linktekini aldım. 100 tl hediye çeki + ve 75 Tl worlpuanla -175 TL ucu aldığımı düşünün. 10 taksit (tabi 1 ay önce almıştım)

http://www.hepsiburada.com/liste/bmb-ro-10-mineral-su-aritma-cihazi-yedek-filtre-seti-kombo-paket/productDetails.aspx?productId=bmbro-10mineral&categoryId=13003364&SKU
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Binbaşı
    1038 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tornado34

Linktekini aldım. 100 tl hediye çeki + ve 75 Tl worlpuanla -175 TL ucu aldığımı düşünün. 10 taksit (tabi 1 ay önce almıştım)

http://www.hepsiburada.com/liste/bmb-ro-10-mineral-su-aritma-cihazi-yedek-filtre-seti-kombo-paket/productDetails.aspx?productId=bmbro-10mineral&categoryId=13003364&SKU

Alıntıları Göster
    Bu arada Metro Marketlerde BMB R10 set 349TL (Yedek filtre hediyeli)

http://proxy.metro-group.com/MCCTurkey/358/#/spreadview/14/
    |
    |

• Binbaşı
    1139 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tornado34

Bu arada Metro Marketlerde BMB R10 set 349TL (Yedek filtre hediyeli)

http://proxy.metro-group.com/MCCTurkey/358/#/spreadview/14/

Alıntıları Göster
    O ürün 250 tl idi filtrelerde 100 tl idi yanı bı indirim yapmamışmetro sadece ikisini birleştirmiş.
    |
    |

• Binbaşı
    1073 Mesaj
    Beimde ne zamandir aklimda olan bir konuyu bu aritma cihazlari damacana ile ne sattiklari ne kadar kontrol edildigi bence supheli diger konuyuda incelemek lazim kullanan arkadaslar memnun mu ?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: ssenginss

Beimde ne zamandir aklimda olan bir konuyu bu aritma cihazlari damacana ile ne sattiklari ne kadar kontrol edildigi bence supheli diger konuyuda incelemek lazim kullanan arkadaslar memnun mu ?

Ben çok memnunum. 300-350TL 'den fazla vermeyin çünkü Ters Osmoz cihazların çalışma prensibi hepsi aynı.

Sadece FİLMTEC Membran olsun mutlaka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fktanik -- 25 Mart 2013; 18:29:04 >
    |
    |
    I7-6500 Cpu, MSI Gaming Pro Anakart, 2 x 8 Gb DDR4 Kingston Fury Ram, HyperX SSD 120GB 2 x 1000GB Maxtor Black Caviar , Silverstone 800w Gold Plus PSU, Dark Knight Kasa, 47LW650s LG 3D TV, Nikon D90, Pioneer VSX915S 7.1-Channel Anfi
  • Çavuş
    76 Mesaj
    quote:

http://www.hepsiburada.com/liste/bmb-ro-10-mineral-su-aritma-cihazi-yedek-filtre-seti-kombo-paket/productDetails.aspx?productId=bmbro-10mineral&categoryId=13003364&SKU=BMBRO-10MINERAL&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dbmbro-10mineral%26fh_lister_pos%3d3%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dsu%255cu0020ar%255cu0131tma%255cu0020cihazlar%255cu0131%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch

bu üründen memnunmusunnuz suyun tadi değiştimi bazen hafif acılık oluyormu arkadaşım ihlasdan gelen pazarlamacınıkini taktırdı 1100 tl gibi bir para ödedi hata şamandıralı sistem dublekse sebile çekildi
    |
    |

• Binbaşı
    1038 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lu

quote:

http://www.hepsiburada.com/liste/bmb-ro-10-mineral-su-aritma-cihazi-yedek-filtre-seti-kombo-paket/productDetails.aspx?productId=bmbro-10mineral&categoryId=13003364&SKU=BMBRO-10MINERAL&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dbmbro-10mineral%26fh_lister_pos%3d3%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dsu%255cu0020ar%255cu0131tma%255cu0020cihazlar%255cu0131%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch

bu üründen memnunmusunnuz suyun tadi değiştimi bazen hafif acılık oluyormu arkadaşım ihlasdan gelen pazarlamacınıkini taktırdı 1100 tl gibi bir para ödedi hata şamandıralı sistem dublekse sebile çekildi

Alıntıları Göster
    Memnuniyetle kullanmaya devam ediyorum. 1400 Tl vermeye gerek görmedim.
    |
    |

• Yarbay
    10631 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sami

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    bu konuda önceki konulara benzemez umarım. Reklamcılar akar buraya

Neyse ben alttaki ürünü aldım. Hediye çeki + banka kampanyası derken iyi fiyata geldi.

http://www.hepsiburada.com/liste/conax-eco-alkalin-mineral-conax-eco-alkalin-mineral-yedek-filtre-setikombo-paket/productDetails.aspx?

ilk başta bişey anlamadık suyun tadından Gerçi halen anlamadık...

12 litre depo doluyor ancak tam 30-35 litre atık su çıkartiyor bilginiz olsun.

Şu Şeffaf olan filtre gün geçtikçe içi sararıyor. tortu vs toplanıyor.

içim olarak begenmedik ama yemek + çay suyu için kullanıyoruz.

Tavsiye edermisin diye sorarsanız? direk yönlendirme yapmam bu cihaz için. veya geneli için.

iyi araştırın , deneyebileceginiz bi yer varsa deneyin. internette araştırma yaparsanız çok sayıda ürün satıcısı var dikkat edin bunlara.

bide damaca satıcılari var bunlarda tam karşıt grup almayin diyorlar.

direk kullananlardan bilgi alın.
    |
    |

• DH Yönetici
    5048 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fktanik

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Toplasanız 10 mesaj yazılmamış konuda ilk mesajı neden ve nasıl es geçiyorsunuz doğrusu anlam veremiyorum.

Bilgi paylaşımı ve fırsatlar olarak konuları ikiye böldük; böylece fırsatlar teknik bilgilerin gölgesinde kalmayacak ifadesinde bulunduk ama ısrarla buraya yazıyorsunuz.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fktanik -- 26 Mart 2013; 8:55:04 >
    |
    |
    I7-6500 Cpu, MSI Gaming Pro Anakart, 2 x 8 Gb DDR4 Kingston Fury Ram, HyperX SSD 120GB 2 x 1000GB Maxtor Black Caviar , Silverstone 800w Gold Plus PSU, Dark Knight Kasa, 47LW650s LG 3D TV, Nikon D90, Pioneer VSX915S 7.1-Channel Anfi
  • DH Yönetici
    5048 Mesaj
    quote:

Haklısın, buradan soru sorulduğundan ben de bilgi paylaşımında bulunmak durumunda kaldım.
    Mention (Haberdar Et) fonksiyonunu kullanarak soru soranları diğer konuya çekebilirsiniz. Bu konuda verilen her cevap soruların da artmasına yol açıyor. "O sormuş, cevaplanmış ben de sorayım."
    |
    |

Orijinalden alıntı: Nétwork

Mention (Haberdar Et) fonksiyonunu kullanarak soru soranları diğer konuya çekebilirsiniz. Bu konuda verilen her cevap soruların da artmasına yol açıyor. "O sormuş, cevaplanmış ben de sorayım."

Alıntıları Göster
    Ben tavsiyede bulunayım. Ters Osmoz Cihazlarının hepsinin çalışma sistemi aynıdır. İçindeki filitrelerin kalitesi önemlidir.

250TL 'ye bunu alıp 6 ay sonra ön filitreleri, 1 sene sonra Membranı Filmtec marka kalitelisi ile değiştirirsiniz hepsi bu kadar.

Hemde Kargo Bedavaymış.

LİNK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fktanik -- 26 Mart 2013; 8:57:39 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    752 Mesaj
    quote:

Ben tavsiyede bulunayım. Ters Osmoz Cihazlarının hepsinin çalışma sistemi aynıdır. İçindeki filitrelerin kalitesi önemlidir.

250TL 'ye bunu alıp 6 ay sonra ön filitreleri, 1 sene sonra Membranı Filmtec marka kalitelisi ile değiştirirsiniz hepsi bu kadar.

Hemde Kargo Bedavaymış.

LİNK

Alıntıları Göster
    4 senedir alacam diyorum ama artık gerçekten tak etti, damacana olmuyor hakmar,bim gibi yerlerden 5lt alıyorum ama ara sıra görüyorum ki suları güneşin altında bırakıyorlar saatlerce..

neyse,

koçtaş'tan şu sıcak fırsat gibi geldi bana, tavsiye edecek olan var mı?

http://www.koctas.com.tr/su-filtreleri-ve-aksesuarlari/LT-2B-5-Filtreli-Su-Aritma-Sistemi/5699-10302/

• Yüzbaşı
    257 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

4 senedir alacam diyorum ama artık gerçekten tak etti, damacana olmuyor hakmar,bim gibi yerlerden 5lt alıyorum ama ara sıra görüyorum ki suları güneşin altında bırakıyorlar saatlerce..

neyse,

http://www.koctas.com.tr/su-filtreleri-ve-aksesuarlari/LT-2B-5-Filtreli-Su-Aritma-Sistemi/5699-10302/

cihazı bilmiyorum ama CS14NN29P9 kodunu kullanarak 25 tl indirimli alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asarcik -- 11 Temmuz 2014; 15:34:53 >

• Yüzbaşı
    752 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: asarcik

quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

neyse,

cihazı bilmiyorum ama CS14NN29P9 kodunu kullanarak 25 tl indirimli alabilirsiniz.

indirimden haberim var , bana cihaz lazım, şunu al tamamdır diyeck bir kullanıcı yok mu ? (istanbul için)

lütfen, satıcılar vs. dadanmasın

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
Ekonomi
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,687
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.