Şimdi Ara

Sadece sıcak su için kombi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
17.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dediğim gibi arkadaslar sadece mutfağa ve banyoya sıcak su için kombi alacaz. Banyo ve mutfagın tesısatlarını yeniledık tafılat yaptık ve hazır yapmısken sıcak su ıcın komple tesısat döşettik. Binaya dogalgaz hattı cekılırken ılerde kombı takılır dıye dogalgaz hattı var. Mutfakta 1 musluk banyoda 1 musluk ve duş seti var. Petek koymuyoruz sadece bu saydıklarımı besleyecek. Hesaplı bir ürün bakıyorum gözüme bu urun carptı sızce uygun mudur ?https://www.incehesap.com/baymak-lambert-24-lx-fi-24-8-kw-21300-kcal-h-hermetik-fiyati-32368/?ref=akakce&v=1.99.5

• Şofben ne güne duruyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cloud Nine kullanıcısına yanıt
    Hocam tesisatı komole yenıledık Balkonda kombi için zamanında gaz borusu döşenmişti. Eve petek koydurmayacaz ama hazır yapılmısken tesısat döşendi belkı ılerde cevırebılırız dıye.
  • KashmiriaN kullanıcısına yanıt
    Anladigim kadariyla binada gaz yok..muhtemelen siz tupgaz ile sicak su elde etmeyi planliyorsunuz..

Eger oyleyse benim gorusum 2. El gaz sohbeni alip kullanabilirsiniz ilerdede dogalgaz gelip isinma sistemini kurmak istediginizde sofbeni 2,el olarak gene belli bir fiyata satarak elinizden cikartirsiniz.ama kombi isi biraz farkli..linkini verdiginiz kombi konvansiyonel verimi dusuk bir kombi..evinizin yalitim sartlari iyi olur, petek boylarinizida uzun yaptirirsaniz yogusmali kombi kullanmaniz tasarruf icin daha isabet olmus olur..

Karar sizin tabiki, tam yogusmali kombiler 2000 2200 civarlarinda, yogusmasizlarda 1100 1500 arasi degisiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • isnuerog İ kullanıcısına yanıt
    Cevap için tesekkurler.
    Binada dogal gaz var. Halihazırda dogal gaz sobası kullanıyoruz. Dogal gaz tesısatı cekılırken ılerde kombı takılır dıye balkona kombı ıcın hat dosenıp bırakılmıs. Ev 2 oda 1 salon. Odalardan bırı kullanılmıyor ısıtmaya ıhtıyac yok. Dıger oda da elektrıklı ufo kullanıyorum. Salon da dogal gaz sobası ısımızı cok ıyı goruyor o yuzden petek dusunmuyoruz ama ılerde ne olur ne olmaz dıyerek hazır tesısat yenılenmısken petek tesısatı da yaptırdık. Biz şimdilik mutfaga,banyo lavabosuna ve duş ekipmanlarına sıcak su vermeyı dusunuyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.