Şimdi Ara

Sturbucks'da ne içersiniz ve fiyatı ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
9.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: k4n44t
    bu starbucksa çok gitmek istiyorum hayatım boyunca hiç gitmedim izmirin hangi ilçesinde semtinde var bu mekan

Balçova agorada alsancakta adım başı var ztn bornova forumda da var.sanırım sana yeterlidir xd
  • Ben genelde Cafe Latte içerim sıcak, en küçük boyu 4.5 TL. İçine kendim tarçın ve çikolata tozu atarım kenarda. Zaten çok gezen tozan biri değilim, kahve içmek benim en büyük zevklerimdendir. Kimse kusura bakmasın ama oranın o güzel ortamı hiçbir yerde yok. İzmir'deyim, buradaki Starbuckslar gayet nezih... Adamlar güzel kahve yapıyorlar, fiyatı da başka yerlere göre bence normal. En kıytırık kafede bile o civarda yani bir kahve. Param oldu mu içerim. Nescafe üçü bir arada da içerim, Türk kahvesi de içerim. Ama Starbucks'ın yeri ayrı. Dark Cherry Mocha tavsiyemdir, yılbaşı ürünleri bu yıl için.
  • Starbucks'a gitmiyorum dolayısıyla hiç bir şey içmiyorum. Fiyatlar aşırı fahiş bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Lionheart# -- 27 Aralık 2009; 23:57:54 >
  • @Frost_Nova

kusra bakma iyi bir takipçi değilim.
    denemekte fayda var demişsin bir bakıma haklısın ama o sosyalleşme farklı mekanlarda da olabilir.ben yanlış düşünüyor da olabilirim.hatta bi keresinde kızlarla buluşucaktım(kız değil kızlar ).starbucksa çağırdılar ama gitmedim.fiyat pahalı ama tek sorun o değil, ortam hoşuma gitmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi svs07 -- 28 Aralık 2009; 0:16:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: irish

Beğenmediğiniz ürünün yenisine başka bir içecek alabiliyorsunuz.
    Ücretsiz bir şekilde.

Ben beğenmediğim ürünü geri verip daha pahalısını almıştım.
    Farkını da istemediler...

hocam ilk gideceğim zaman bu taktik aklımda bulunsun
  • hafta sonu 1 gün gidiyorsanız sakınca yok bence, gayet de iyi yer. tek eksiği ikili koltuklar yok, çiftlerin yan yana oturması için.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mushmula

quote:

Beğenmediğiniz ürünün yenisine başka bir içecek alabiliyorsunuz.
    Ücretsiz bir şekilde.

Ben beğenmediğim ürünü geri verip daha pahalısını almıştım.
    Farkını da istemediler...

Usta sen de biraz çingenelik yapmışsın

İstemediler napayım...
    Ama gerçekten çok kötüydü ilk istediğim...

Ne istedin de geri iade edecek kadar kötü geldi?

Ben de Beyaz çikolatalı Caffè Mocha ve Caramel Macchiato'ya bayılırım. Mango passion fruit'i en kısa zamanda deneyeceğim. Bence irish'in fiyat 7-8 Tl yi tuvalet ve internet parası olarak çıkarması gibi, karlı buluyorum starbucks'a gitmeyi. İstanbul'da ortalama üstü, sevgilinle gideceğin güzel bir cafe'de 2-5 tl arası değişir kahve fiyatları, hatta daha fazla. Yine de biz ona 3.5 diyelim. Starbucks'ta orta boy içecek için ödediğin 7-8 tl lik kahve hem miktar hem de lezzet olarak katlar diğer kahveyi. Bence haftada 3 kere gidilse de adama koymaması gereken bir mekan. Ha ben ayda o kadar gidiyorum ama bu hadi starbucks'ta kahve içeyim diye pek içimden geçmediğinden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskiekşiyazarı -- 10 Ocak 2010; 3:22:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: daniel_x

Java Chip Frappuccino
    orta boyu 7 ya da 8 lira olması gerek.Bir de yanında çikolatalı keklerinden alınca çok güzel oluyor.
    Sıcak birşey içmek istersen Latte'yi tercih edebilirsin.Ya da arkadaşın dediği gibi Türk kahvesi de olabilir eğer çok seviyorsan.Güzel yapıyorlar.Filtreden geçirilmiş oluyor.Telvesiz kahve sevenler için güzel.

java chip chocolate

• Özenti Mekanlarda işim yok , Mis gibi belsa kocaeli de cafeler var orası neyimize yetmiyo. zaten vercek paramda yok.
  • Caramel Macchiato favorim. Orta boy 6.5TL olması lazım. (Karamel Makiato okunur)

Güzel sıcak bir ortamı var Starbucks'ların, beleş internet de cabası

Bu arada arkadaşın tişörtü var üstünde StarFucks yazıyor
  • ben bir kere gitmiştim verdiğiniz paraya değer çünkü zor bitiyor kahve başkaacfelerde bir nescafe içsen fincnda veriolar 5 tl burda 7 liraya patlayana kadar içiosun. zenginliklede alakası yok arkadaş ortamını alıp gitmek orda muhabbet etmek değer bence
  • Starbucksa gitmek hava atmak yada zenginliğini göstermek değil bir yaşam tarzıdır

Bende
    Çikolatalı Frappacino İçinde Çikolata Tanecikleri olcak orta yada kücük boy o günki duruma bağlı.fiyatı 6-8tl arasıdır muhtemelen pek bilmiyorum.
    Ortaboy sıcak çikolata o okadar pahalı deil 5 tl flndır en fazla
    Ortaboy sütlü kahve yada oda 5 yada4 tl flndı galba.
    Ayrıca starbucksun sütlü kahvesi normal evde içtiğimizle alakası yok.
  • starbucksdaki tipler yüzünden gitmiyorum.Ayrıca 1 kahveye 7 lira verecegime gider bir 70lik bira alırım. çok daha güzel geliyor bana.
  • Starbuck'a gidenlere niye bu gözle bakıyosunuz anlıyamadım . Bu arada herkes niçin bira ile eşdeğer görüyo ki kahveyi ? Sizin dediğiniz oraya gideceğime bira alırım demek ; çikolata alıcağınıza ekmek alın yiyin demekle aynı . İlla birşey içecekseniz bunun bira mı olması lazım ? Ne çok bira seviyomuşunuz arkadaş

Not:Bu mesaj polemik yaratmak amacıyla yazılmamıştır .
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Gitmem paramı sokakta bulmadım 3 ü 1 arada alır içerim. Gidenlerinde hava için gittiğine eminim.

insanlar bir şeye fazla para ödeyince daha fazla zevk alıyorlar ister istemez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

En büyük boy 7 lira küsür. Gerçekten değiyor, haftada 1 arkadaşınızı çağırıp keyif yapmaya değmez mi? Bence değer.

bir muz çilek nargile bir de çay al eğer kaliteli yerdeyse 5-6 saat bile muhabbet edersin.

starbucks da ise ya beyaz çikolatalı kahve ya da karamelli kahve alıyorum 7.5 liraya. ama çok pahalı kendimi bildiğin salak hissediyorum. 3-4 ayda bir alırım gene de...

bir arkadaşım starbucks da çalışıyordu şimdi hatırladım. adam poşet kahvelerden alıyor. gerisini migrosdan bir kaç şey alıyor işte süt tozu karamel filan gibi. evde günde 1 tane yapıp içiyormuş bende içtim aynı starbuck kahvesi. bir kahvenin maliyeti 70 kuruş. soruyum da belki yazar buraya formülünü. harbi diyorum bildiğin aynı kahve 10 da biri fiyatına siz evde yapıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 61gün -- 10 Ocak 2010; 12:24:22 >

• ya burada kendimiz mi gidiyoruz almaya.ayagımıza gelmiyorlarmı
  • Hiçbir şey içmem: 0 TL.
  • Dark mocha güzeldi ama self servis , kağıt bardak ve yanında verdikleri odunsu çöreklerden sonra gitmekten vazgeçtim. Ha bir de ipin koparan geliyor artık suyu çıktı. Kahve dünyası ve Gloria jeans çok nezih yerler , özellikle Kahve Dünyası her ikisininde de çok daha iyi.
  • alırım marketten muz süt nutella netten güzel bi film çekerim HD yanıma da sevdiğim bi insanı çağırırım yaparım keyfimi. çok gerek olmadıkça gitmem starbucks felan. iş kalite yerde bişeyler yapmaksa daha iyilerine giderim. oradaki görmemiş tripleri çekilmez.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.