Şimdi Ara

Sturbucks'da ne içersiniz ve fiyatı ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
9.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rds

quote:

Orijinalden alıntı: The Answér

oraya o parayı vereceğim o parayla arada uğradığım pub a giderim 2 bira çakarım rahatım yerine gelir

Harbiden çok doğru.

O parayı oraya vermem Pub ada gitmem giderim bi adana urfa karşık + ayran alır içerim 8-9 lirayı içeceğe vereceğime karnımı doyururum
  • quote:

Sturbucks'da ne içersiniz ve fiyatı ?

Konu bu olduğuna göre gitmeyen neden yorum yazıyor?
    Adana yiyecek olan adana kebap konusu açsın...
  • ben gittim tol grante venti diye boylarda şaşırdım bi de şekerlerin yerini bulamadım nasıl okunduklarını da bilmiyorum
  • Ya arkadaşlar bakın gidin burgerkinge bi milkshake için internet bedava ben gidiyorum 2-2.5 saat oturuyorum acıkırsam 2 tane juniorwhopper menü alıyorum 8.75 den tıka basa yiyiuorum çok aç olsmazsam atıştırmalık tek bi hamburger alıyorum nedir bu starbucksa bu kadar para veriyorsunuz
  • bu starbucksa çok gitmek istiyorum hayatım boyunca hiç gitmedim izmirin hangi ilçesinde semtinde var bu mekan
  • White Chocolet Mocha içtim orta boy 7.5 tl güzeldi .
  • vayt çaklıt moka mı java çip çaklıt mı?bi daha ki gidişimde ikisinden birini denemeyi düşünüyorum
  • Konuya limon sıkıcam ama söylemek isterim , bu tip yerler bana çok itici geliyor , vanilyalı frappucinoymuş falan , duyunca bi huylanıyorum ben .
  • ilk gidişin olacaksa benim dediğim taktiği uygulaman mantıklı..
    Büyük ihtimal sevgilinle gideceksin, kankayla pek gidelecek mekan değil çünkü..
    Neyse gidersiniz "tam bilmiyoruzda bize ne önerirsiniz" diyeceksin...1-2 soru soracak diyecek işte sütlü mü seversiniz falan...Söyleyeceksin ona göre alacaksınız...Ben ilk gittiğimde öyle yapmıştım gayette güzeldi...Burdaki önerilere pek dikkate alma.Çünkü herkesin damak zevki farklı olur...Gidip kendinden emin bir şekilde bana şundan ver falan diyeceksin..Kızda bilmiyorsa oda mutlaka bozuntuya vermemek için aynısından dicek..Beğenmezseniz daha kötü olur

• Beğenmediğiniz ürünün yenisine başka bir içecek alabiliyorsunuz.
    Ücretsiz bir şekilde.

Ben beğenmediğim ürünü geri verip daha pahalısını almıştım.
    Farkını da istemediler...
  • Her gittiğimde farklı birşey içiyorum. İlk gittiğimde içtiğim FRAPPUCCINO ® ICE BLENDED CREAM KARAMEL di En son içtiğimi çok beğendim ama şuan adını hatırlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: irish

Beğenmediğiniz ürünün yenisine başka bir içecek alabiliyorsunuz.
    Ücretsiz bir şekilde.

Usta sen de biraz çingenelik yapmışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mushmula

quote:

Orijinalden alıntı: irish

Beğenmediğiniz ürünün yenisine başka bir içecek alabiliyorsunuz.
    Ücretsiz bir şekilde.

Usta sen de biraz çingenelik yapmışsın

İstemediler napayım...
    Ama gerçekten çok kötüydü ilk istediğim...

• Karamel soslu Caramel Hot Chocolate :D
  • Valla oradaki ortam çok güzel biz arkadaşlarla evde ders çalışamazken orda soru çözüyoruz o müzik ve rahatlık + sıcak içecekler gerçekten çok hoş o para hakkını ödüyo.
  • Oralet içer 1 milyon bırakır giderim.
  • Fiyatlarını tam bilmiyorum;ama benim tercihlerim şunlar oluyor.

Caffè Latte
    Java Chip Chocolate
    Beyaz çikolatalı Caffè Mocha
    Caramel Macchiato
    Caffè Verona

Kahveleri güzel,Kordon'daki mekanlara bakarsam fiyatları uygun.Zırt pırt bir şey ister misiniz diye soran yok.

Yalnız kekleri,pastaları pahalı.Aynı kalitede daha ucuza satan yerler var.

Bu arada Forum Bornova'daki Starbucks'da wi-fi yok.Daha doğrusu var;ama telekomunkinden.Para verip abone olacakmış,ayıp.
  • toffie nut latte 6,50 tl
  • Beni aşar bilader fiyatlar ne öyle öh! Öğrenci olunca insan (bide bizim gibi çulsuzsa) haftada 1 kere 2 tane teneke zor yapılıyor.

Ama gitme fırsatım olsa sıcak çikolata içerdim.(nasip olur umarım =) )

lakin sıcak çikolatanın 20 li kutusu var bakkalda 4 lira alıyoz o da güzel oluyor.Ayrıca ortam muhabbeti olmuş.Ben şuna inanırım hiçbir insan hiçbiryerde EVİNDEKİ kadar rahat ve huzurlu olamaz.Ev gibisi var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Answér

oraya o parayı vereceğim o parayla arada uğradığım pub a giderim 2 bira çakarım rahatım yerine gelir

almıyolar ki

hem bizim burda starbucks da yok
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.