Şimdi Ara

Sturbucks'da ne içersiniz ve fiyatı ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
9.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: raunk

Hiç gitmedim gitmeyi de düşünmüyorum...
    Genelde kasıntı insanlar gidiyor genelleme yapmıyorum...
    önünden ne zaman geçsem her zaman şunu demişimdir...
    sanki bursa bunların

giden gider kimseye gitme demedik afiyet olsun....

En güzeli döner express
  • Bizim buralarda olmadığı için içemiyoruz. Bir kere içmiştim ama tadı çok şekerli geldi ve fiyatı da tuzlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Damn It

Beyaz Çikolatalı Mocha ve ya Mocha Frappuccino, orta boy

AYNEN BU OLAYI BENDE SEV İYOM
  • Nescafe 3'ü bir aradamı koyarım filmimi izlerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: svs07

stabuck,kahve dünyası gibi mekanlara girmiyorum.bana -kusra bakmayın ama- yavşakça geliyor.sizce yanılıyor muyum?

Hiç gitmedim ama ürünlerine ve bazı arkadaşların mantıklı cevaplarına bakılırsa denemekte fayda var. En pahalı ürünü nedir ve kaç TL'dir denediyseniz güzel midir? Bir de duyduğum kadarıyla bardak şeklinde çikolata yanında da kaşık şeklinde çikolatayla sıcak çikolatası varmış. Bunun fiyatı nedir? Pek sosyal olduğumu söyleyemeceğim içip içeride bir an bile durmam muhtemelen, hadi diyelim ki sosyallik damarım tuttu, içeride oyalanmak için tavladır tabudur bu tip oyun gereçleri var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 27 Aralık 2009; 2:41:03 >

• up
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciCaDa45

Ben günün kahvesi aldım bi kere, kaç paraydı bilmiyorum ama en ucuzlarından biri olması lazım. Çok da hoşuma gitti, bitmek de bilmedi.

Starcuks u gitmedim fakat duyduğuma göre "günün speciali", "günün menüsü" "günün özeli" vs. dediğinde en ucuzunu getiriyorlarmış..

Kahve Dünyasını seviyorum. Oraya gidiyorum genelde.. Ve Sıcak Beyaz çikolatasını çok seviyorum. 5 Tl ..
  • Java Chip Chocolate Kahveli tavsiye ediyorum 7.5 tl civarı her sabah seve seve içerim buz gibi iyi ayıltıyo
  • pardon ama herkes kız arkadaşla gidilecek Sturbucks'dan daha ii bir yer yok demiş de
    pub lara hatunlar giremiyormu ordada 2 3 saat güzel geçer burda da geçer ordada hoş beş sohbet olur burdada
    Sturbucks, kahve dünyası, cafe tarzı yerlere gtmektense canlı müzik eşliğinde tokuşan bardak sesleri eşliğinde pub ı tercih ederm en kötü ihtimalle lokal bile olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: agili

pardon ama herkes kız arkadaşla gidilecek Sturbucks'dan daha ii bir yer yok demiş de
    pub lara hatunlar giremiyormu ordada 2 3 saat güzel geçer burda da geçer ordada hoş beş sohbet olur burdada
    Sturbucks, kahve dünyası, cafe tarzı yerlere gtmektense canlı müzik eşliğinde tokuşan bardak sesleri eşliğinde pub ı tercih ederm en kötü ihtimalle lokal bile olur

Adam Sana Fikrini Sormamışki
    Starbucks ta Nea İçersiniz ve Fiyatı Nedir Diye Sormuş ? :D

Ben Genelde Vanilyalı frappucino içiyorum üstüne karamel ile Gerçi kışta İçilcek birşey değil ama nedense bağımlılık yapıyor...Pek Kahve Seven biri değilim.. O yüzden Kahveleri Denemedim..
    Burda Herkes Beyaz Çikolatalı Mocha yı önermiş ... Bir Dahaki Gidişimde Denicem bakalm nası

• quote:

Orijinalden alıntı: The Answér

oraya o parayı vereceğim o parayla arada uğradığım pub a giderim 2 bira çakarım rahatım yerine gelir

• quote:

stabuck,kahve dünyası gibi mekanlara girmiyorum.bana -kusra bakmayın ama- yavşakça geliyor.sizce yanılıyor muyum?

bence oraya gidenlerin ben solcuyum demesi öyle geliyor.Birde kasıntı duran özentiler oluyor onlarda komedi oluyor
  • Benim ilgimi çekmiyor,zira ordaki garsona bir kahve soruyorum,apışıp kalıyor.

Allaha şükür Starbucks'un listedesinki bütün kahveleri yapabilecek gerek kişisel gerekse aletsel donanımdayım.
  • Hafta ici her sabah okuldan once orta boy portakal suyu ve puf boregi aliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kucuk

quote:

pardon ama herkes kız arkadaşla gidilecek Sturbucks'dan daha ii bir yer yok demiş de

Ben Genelde Vanilyalı frappucino içiyorum üstüne karamel ile Gerçi kışta İçilcek birşey değil ama nedense bağımlılık yapıyor...Pek Kahve Seven biri değilim.. O yüzden Kahveleri Denemedim..
    Burda Herkes Beyaz Çikolatalı Mocha yı önermiş ... Bir Dahaki Gidişimde Denicem bakalm nası

şöyle bir göz atsan kız arkadaşla gidelecek yer die bahsedlmiş ve tek ben değilim fikrini söyleyen

• quote:

Orijinalden alıntı: Frost_Nova

quote:

Hiç gitmedim ama ürünlerine ve bazı arkadaşların mantıklı cevaplarına bakılırsa denemekte fayda var. En pahalı ürünü nedir ve kaç TL'dir denediyseniz güzel midir? Bir de duyduğum kadarıyla bardak şeklinde çikolata yanında da kaşık şeklinde çikolatayla sıcak çikolatası varmış. Bunun fiyatı nedir? Pek sosyal olduğumu söyleyemeceğim içip içeride bir an bile durmam muhtemelen, hadi diyelim ki sosyallik damarım tuttu, içeride oyalanmak için tavladır tabudur bu tip oyun gereçleri var mı?

Soruya cevap yok mu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kucuk

quote:

şöyle bir göz atsan kız arkadaşla gidelecek yer die bahsedlmiş ve tek ben değilim fikrini söyleyen

Konuyu Açan Arkdaş Farkındaysan Belirtmemiş ... Arkadaşla Gidicez Demiş..
    Fikrini Söyleyen Tek Sen Değilsin Doğru Zaten Sadece sana sölemedim kişisel olarak algılama

• quote:

quote:

quote:

Soruya cevap yok mu

E yuh yani

• Şehirlerarası yolculuk sık sık yaptığım için
    bazı şehirlerde bekleme yapmak zorunda kalıyorum uzun süre...

Şehir merkezinde starbucks a giriyorum,
    saatlerce internete giriyorum.
    Kahvemi içiyorum.
    Sıcak ve temiz bir ortam.
    Tuvaletini de ücretsiz kullanıyorum...

Şimdi normal bir kahvede otursam.
    İnterneti olmaz büyük ihtimalle.
    Temiz olmaz vs. vs.
    15 dakikada bir abdest suyu gibi çay getirir...

Strabucksta;
    7 liraya bir kahve alıyorum. karamel machiato...
    Diyelim ki 3 saat oturuyorum ve 2 kez tuvalete gidiyorum.( 1TL.x2=2 TL.)
    3 saat internet. (2TL.x3=6TL.)
    Tuvalet+internet=8 TL.
    Sadece tuvalet ve internet parası 8 TL. yaptı.
    Machiato bedavaya geldi...
    Ben kendimi böyle kandırıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Onder1911

quote:

bence oraya gidenlerin ben solcuyum demesi öyle geliyor.Birde kasıntı duran özentiler oluyor onlarda komedi oluyor

ne alaka?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.