Şimdi Ara

STSL Süleyman Seba Sezonu 31. Hafta Akhisar Belediye- Beşiktaş 14.05.2015 19:45 (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.000
Cevap
0
Favori
15.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaş neyi tartışıyorsunuz boşu boşuna, iyi takımsan atacaksın 3 tane buna hakem ne yapabilir onu vermedi bunu vermedi. Senelerdir Beşiktaşın en büyük sorunsalı lig sonunda performans düşüklüğü bunu çözeceksin bu kadar.

Bu ligde şu an hiç bir takım çok iyi top oynamıyor her hangi bir avrupa takımı her takımımızı rahat yener, yeniyorda.

Burada bir takım için boşuna birbirinizi kırıyorsunuz hepsi Türk takımı avrupa da hepsini desteklemeliyiz ama adamlar milyonlarca euro alıyor inanın sizin kadar üzülmüyorlar.

Siz burada birbirinizi kırıyorsunuz da takımınız şampiyon olunca ne geçiyor elinize sporu zevk olmaktan çıkarıyoruz.
  • bu takımın bilicten sonra en büyük düşmanı gökhan töredir onun kadar top ezen başka futbolcu yok hayır ayağına geldiğinde bile eziyor topu. Onun oynadığı tarafta Holosko kazması oynasa en azından ceza sahası içine girer bi tehlike olurdu. Samet aybaba zamanında 10 golden fazla atmıştı orda.
  • serkhan16 S kullanıcısına yanıt
    ''Bu mesaj daha önceden şikayet edildi o yüzden şikayet etmenize gerek yok.''
    Yavaştan biz seni uğurlayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: xRoot

Aklına neden hemen 8 geldi?

Bilinçaltınıza bu kadar işledi demek

• İddaa'da şampiyonluk oranları güncellendi.

👉🏻 Galatasaray 1.25
    👉🏻 Fenerbahçe 2.50
    👉🏻 Beşiktaş 10.00

• quote:

Hahaha head shot.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

6 demeliydim pardon
  • Trollere müdahale etmiyor sanırım yöneticiler. Bu adamların bölümüne girip bir şey yazsan demediklerini bırakmazlar ama kendileri sınır tanımaz. Galatasaray taraftarı kadar antipatik taraftar yok.
  • Kafam rahat be hacı sizin sayenizde adamsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bi ses duydum da ona geldim demekki buymuş

Seni gidi hınzır

• Hocam herkes bunu anladı forumda ilginç bir troll kitleleri var
  • Tüm Beşiktaşlı taraftarlara geçmiş olsun dileklerimi sunarım ben Fenerbhçeli olarak azıı düşmınımız Galatasay değilde Beşiktaşın şampiyon olmasını isterdim
  • Kimse konusmasin, ilk yari yatip 2. yari 2 pas yaparak olusu bile lider olan takimi digerleriyle kiyaslayamazsiniz!

• quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

Trollere müdahale etmiyor sanırım yöneticiler. Bu adamların bölümüne girip bir şey yazsan demediklerini bırakmazlar ama kendileri sınır tanımaz. Galatasaray taraftarı kadar antipatik taraftar yok.

+1

Her zaman kardeşlikten dostluktan yanayım, futbol için kimseyle tartışmam. Ama bu GS taraftarına ana bacı küfret yarabbi şükür derler. Bazı istisnalar mevcut tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Hayranı

quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

Allahım nasıl mutluyum yaa 3 gündür totem yapıyordum sonuçlara iş dönüşü alt geçitte burdan bakacağım diye üçüde tuttu çok şükür :)

Müslüman adamın totemle işi olmaz tuttu diyorsun bir de nesin sen büyücü mü

Ya totem dediğimi sen anla işte çok şükür öyle şeylerle işimiz yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değil de Brugge maçından sonra bir daha bu kadar üzülmem herhalde dedim. Yine yanılttı Beşiktaşım beni sağolsun.

Yapacak bir şey yok. Bu moral bozukluğu ile 2. olabileceğimize de ihtimal vermiyorum. Yazık ya, harbiden çok üzüldüm. Acaba futbolcular da bizim kadar üzülmüş müdür emin değilim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben simdi Suleyman Seba ligi diye Besiktaşı şampiyon yapacaklar diyenlerin suratini merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

Ben simdi Suleyman Seba ligi diye Besiktaşı şampiyon yapacaklar diyenlerin suratini merak ediyorum.

Sizinkiler de is yoksa biz napalim

• önce: GALATASARAYI YEN ŞAMPİYON OL

şimdi: GALATASARAYI YEN FENERBAHÇEYİ ŞAMPİYON YAP
  • Galatasaraya karşı mahalle takımı gibi top oynayan akhisar ne hikmetse Bjk'ye gelince Liverpool oldu.
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.