Binbaşı
13 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 95 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba,

Telefon ve tablet aksesuarları satışı yaptığımız mağazamız var. Kişiye özel tasarımlar için baskı yapabileceğimiz yaklaşık 40.000₺ değerinde baskı makinesi alacağız. Tasarım ve düzenleme işlemleri için hangi programı kullanmalıyız?
Merhabalar,

Babam icin suv arac arastiyoruz, aklinda Volkswagen Tiguan ve Audi Q3 var. Butce 100 bin lira fakat iyi bir arac olursa 110 bine cikilabilir, sinir 110 bin.

Cevrenizde bu araclara sahip olupta satisa cikaranlar veya olumlu/olumsuz yoruma sahip olanlar mutlaka vardir, sizdelerinde tavsiyelerini merak ediyorum.
Merhabalar,

Yurt disinda santiyelerde calistigim icin memlekette esime arac lazim oluyor. 30-35 arasi bir arac arastiriyorum uzun zamandir, punto da karar kildim sayilir.

Asagida ki ilan hakkinda yorumlarinizi ve tavsiyelerinizi alabilir miyim lutfen.
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2013-fiat-punto-1.2-popstar-benzin-pluslpg-hatasiz-boyasiz-469647100/detay/
Merhabalar,

Üstatlardan maksimum 60.000 tl bütçeli araç tavsiyelerini rica ediyorum. Aklımda hatchback var ama sedan olmazda demiyorum. 22 yaşında bir gencim bundan dolayı ilgi alanım genellikle hatchback arabalar.

Bu bütçeye sıfır araç baktım ama polo ve fiestadan başka olur yanı yok gibi, arabada görüntüye çok önem veren birisiyim polonun arka tarafı çok itici geliyor. Leon u çok beğeniyorum ama zamlardan sonra bu bütçeyle zor gibi gözüküyor.

İkinci el araçlarda ise baya kafam karıştı açıkcası.

İkince el alacak olursam,

2014 model aşağı ve otomatik vites düşünmüyorum. Maksimum 2-3 yaşında manuel bir araç araştırıyorum.

Şimdiden teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.
Merhaba arkadaşlar,

İzmir/Aliağa'da işe başlayacağım. Aliağa'da kiralar çok pahalı, aliağa'ya yakın günlük gidiş geliş yapabileceğim kirası uygun semt/ilçe var mıdır?
Herkese merhabalar,

Öncelikle ilk defa araba alacağımı belirtmek isterim. Uzun zamandır aklımda Fiesta modeli vardı ve sonunda alma kararı aldım.

Başlıkta belirttiğim gibi maksimum 40 bin tl ye hangi modeli tavsiye edersiniz? 2011-2012 Titanium modelleri çeşitli ilan sitelerinde gördüm fakat her zaman işi bilene danışmak gerektiğine inanırım. İlk arabasını alacak olmanın heyecanını yaşayan bu genç kardeşiniz yardımınızı bekliyor
Beyler buraya yazdığım için kusura bakmayın, biliyorum yeri değil.

Bakü'de çalışıyorum, bu gece istanbul'a uçuyorum maç için. Yarın öğlen stada yakın bir yerde kız arkadaşımla yemek için güzel bir restorant arıyorum. Nette baktım fakat istanbul u da çok bilmem o yüzden direk birebir tavsiye almak istedim. Beyoğlu'da olabilir, oteli beyoğlunda tuttuk zaten. Boğaz manzarası olursa süper olur ama bir yemeğede 400 lira bayılacak halimiz yok Yine manzaralı güzel mekanlar varsa tabi tavsiyelerinizi isterim. Mutfak seçimini sorarsanız tabi ki 6 aydır ayrı kaldığım kebaba saldıracağım. Türk mutfağı anlayacağız. Yılda bir geliyoruz ikimizde istanbul a cimrilik yapmayız ama dediğim gibi sırf manzara yüzünden 400-500 lira kitleyen mekanlara gitmek istemeyiz.

Yemeğe yedikten sonra direk şairler parkına gideceğiz, renkdaşlarıma şimdiden teşekkür ederim.
.
Merhaba arkadaşlar,

Başlarda ki gibi topluluklar yok artık. Gruplar genellikle dağılmış. Aynı heistlerden bende dahil birçok kişi sıkıldı. Uzun zamandır online'a dahi girmiyorum. Hala online da düzenli takılan var mı? Varsa ne yapıyorsunuz?
Merhaba arkadaşlar,

GTA V Çalışmayı Durdurdu hatası alıyorum sürekli. PC'ye format attım kurulumu yaptım ilk bölümü dahi geçemedim. Daha öncede almıştım ama nasıl çözdüğümü unuttum

Bu sorunun çözümü nedir? Nette hep crackli sürümler için var ve bende işe yaramıyor. Orjinallerde ne yapıyorduk?
Hakkında
Forum İmzası:
psn: sefa-yuksel
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
TV
TV
Tablet
iPad
Game Center
sefayksl
Fotoğraf Ekipmanları
Panasonic
Clash of Clans
sefayksl
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Kingston
Ekran Kartı
Sapphire
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.367
İkinci El Bölümü Mesajları: 150
Konularının görüntülenme sayısı: 224.579 (Bu ay: 381)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 500 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.