Şimdi Ara

STSL Süleyman Seba Sezonu 31. Hafta Akhisar Belediye- Beşiktaş 14.05.2015 19:45 (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.000
Cevap
0
Favori
15.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: OPM

Galatasaraya karşı mahalle takımı gibi top oynayan akhisar ne hikmetse Bjk'ye gelince Liverpool oldu.

Hamza Hamzaoglunun eski takimi ben zaten maçtan önce böyle oynayacaklarini biliyordum insallah kümeye düşerler seneye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • impact_24 kullanıcısına yanıt
    Tabii hocam haklısınız. Beşiktaş daha genç bir takım , muhtemelen aynı kadro seneye de devam edecek . Oğuzhan'ın fizik olarak artık kendini geliştirmesi gerek. Mesela Arsenal deki Jack Wilshere , aynı dönem oyuncuları Wilshere fizik olarak müthş güçlenirken Oğuzhan hep yerinde saydı, bu yüzden de belli bir seviyeye çıkamıyor. Beşiktaş taraftarı korkmasın , önü aydınlık bu takımın. Ben bir Fenerbahçeli olarak takımımın durumundan endişeliyim. Tünelin ucunda açıksa ışık görmüyorum makinist Aziz Yıldırım olduğu sürece. Beşiktaş umarım bu kadroyu korur ve bir kaç oyuncu ile eksiklerini giderir. Çünkü sakatlıklarda çok bozdu ritmini Beşiktaşın
  • Zaten maçları diken üstünde g.te bala kazanıyorduk patladı işte. GS ve FB de aynı hiç biri doğru düzgün futbol oynamıyor onlarda aynı şekilde şu anki durumlarında. Daha üç maç var hiç belli olmaz.
  • Sağ üstteki takım amblemini nasıl yapiyoruZ

• quote:

Orijinalden alıntı: sefayksl

quote:

Orijinalden alıntı: Kapat Aç Düzelir

"şüphesizki biz Beşiktaş'ı 3. olsun diye yarattık."

beyler goygoy bi yana ama rehavete kapılmamız lazım sevgili renktaşlarım. Beşiktaş'ı kendi sahamızda yenip rahat rahat kupa kaldırmalıyız

Zaten Kadıköyde kupa kaldırdık, kendi sahamızda da kaldırırsak bir tek inönüde kaldırmamış olacağız o da seneye inşallah. Stadları bi yapılsında.

He yavrum he inönüde kupa kaldıracakmış yaş kaç 8 mi

iyi de siz bizi genelde yenemiyorsunuz bunun neresi hayal?

• Gökhan töre ve bilic ligin ilk yarısinda göklere çıkardığınız adamlardi. 3-5 maçlık performansa göre adamı yollamaya kalkiyorsunuz.

• Ben Gs'nin Bjk'yi Telekom stadinda rahat yeneceğini düşünüyor ve herkesede söylüyordum taki bu hafta Akhisar' la berabere kalincaya kadar nu saatten sonra Bjk Gs için çok ama çok büyük tehlikedir sonra demedi demeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Galatasaraya karşı mahalle takımı gibi top oynayan akhisar ne hikmetse Bjk'ye gelince Liverpool oldu.

Hocam hemen uefa ve pfdkya başvurun bence.Aynı zamanda Tubitak'a da başvurun bu zeka ziyan olmasın forumlarda

• Bilic gitmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Hayranı

quote:

Orijinalden alıntı: hastaruhluluciferian

Çok büyük sürpriz veya alengirli işler olmazsa Akhisar 3-0 falan kazanır.

Neye göre bu yorumu yaptın açıklar mısın? Akhisar-QuadSaray maçı değil bu

Zortttt
    Quadrosaray böyle koyar

• quote:

Orijinalden alıntı: Srgnsm

Bilic gitmeli.

Oyuncularda iş yok t.d ne yapsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Detroit Tigers

quote:

Hocam hemen uefa ve pfdkya başvurun bence.Aynı zamanda Tubitak'a da başvurun bu zeka ziyan olmasın forumlarda

Terbiyeli ol.uslubuna dikkat et.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Detroit Tigers

quote:

Terbiyeli ol.uslubuna dikkat et.

Terbiye ve üsluba aykırı bi nokta bulduğunuzda söyleyin
    İyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: Sammy...

quote:

Orijinalden alıntı: Srgnsm

Bilic gitmeli.

Oyuncularda iş yok t.d ne yapsin

Oyuncularda iş var teknik direktörde iş yok. Kapı gibi daha yetenekli Cenk Tosun varken Pektemek oyuna sokulmaz. Bilic'in oyun ve taktik düzeni sıfır. Oyuncuları her maç aynı formatta sahaya sürüyor, Bilic'in takım düzenini ezberlemeyen kalmadı. Yedekte daha iyi oyuncular varken sonuç alamayacağımız değişiklikler yapıyor. Beşiktaş'ın bu duruma gelmesinin en büyük sorumlusu Bilic'tir. Zaten Akhisar maçı sonrası hatanın kendisinde olduğu bu durumu doğruladı.

Defans: Atınç, Sivok, Ersan, Atiba
    Orta Saha: Sosa, Oğuzhan
    Kanatlar: Gökhan, Kerim
    Forvet: Demba, Cenk

Bu kadroyla bir düzen kursaydı Beşiktaş puan falan kaybetmezdi. Ne var bu Serdar, Necip, Olcay, Mustafa, Motta gibi adamlarda, şimdiye kadar hata yapmaktan başka hiç bir katkı sağlamadılar. Olcay ve Motta neyse hadi gideri var yedekte bulanabilirde diğerleri PTT 1. lig oyuncular. Allah'tan İsmail Köybaşı gibi bir PTT 1. Lig oyuncusu sakatta ondan bari bir nebze olsa da kurtulduk. Ama artık çok geç b.k oldu gitti sezon.

• Oyuncularda iş var düşünmeden ve bilmeden konuşmayalım.Ama bilicte futbol zekası 0. 1 gol atıp yatıcaksan, Derbi kazanmadan , oyuna geç ve yanlış müdahele ediceksen şampiyon olmazsın.Ben hala gaziantep maçındayım adam oğuzhanı almak için ersanı çıkardı atibayı stopere çekti.Açıklaması yok . junis kardesim Olcay idare falan etmiyor. Adam 2 aydır yok sahada 10 kişi oynuyoruz resmen.Ama yinede statsız ve onca sakatlığa rağmen idare etti diyelim.
  • Olan oldu bu saatten sonra samiyonluk cok zor

• quote:

Orijinalden alıntı: AkifKarabulut

quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

Ben simdi Suleyman Seba ligi diye Besiktaşı şampiyon yapacaklar diyenlerin suratini merak ediyorum.

Sizinkiler de is yoksa biz napalim

ne alakasi var kardesim o ayri bir durum. ben bu kadar kesin bir seyi soyleyebilen zihniyeti anlayamiyorum. yoksa ne derdim olacak ki. ben zaten Besiktas in sampiyon olacagina inanmiyordum cunku derbi alamiyorsan sampiyonlugu hak etmiyorsun demektir. seni ezeli rakiplerinden bir adim one gecirecek sey derbileri kazanmaktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

Galatasaray a karşı hep bir sempatim oldu bu sene şampiyonlar liginde ağır hezimetler aldıklarında kendi taraftarları kadar üzüldüm ama belli ki hata yapmışım şu mesajlara bak yarısı troll 2-3 tane futbol bilen adam mesaj atmış o kadar yazıklar olsun bir futbol için geldiğiniz noktalara bak. Allah bilir kaç kişi ananıza bacınıza küfür etti o mesajlarınız yüzünden. İsterse ermeni takımına karşı oynasın yine Galatasaray falan desteklemem o kadar ki soğuttunuz, zaten millet olarak bazı şeylerin bokunu çıkarmakta üstümüze yok, futbolda bunlardan biri.

Bu yapılanlar 5-6 yıldır Galatasaraya yapılıyordu. Şimdi bu borcu ödemek istiyorlar hakları da var. FBJK cephesi kurmuşlar tüpçü de federasyon başkanı. Bu şampiyonluk resmen özgürlük mücadelesiydi. Tüpçüye ve onu oraya getirip destekleyenlere kapak olacak 4. yıldız.

• sujuk sujuk ahuhahuahuahuahuahuahu

STSL Süleyman Seba Sezonu 31. Hafta Akhisar Belediye- Beşiktaş 14.05.2015 19:45
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.