B

Çavuş
13 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme
Toplam: 89 (Bu ay: 0)
Gönderileri
ustalar wd sata 3 hdd 500 gb var test ettiğimde 2 tane badsector vardı garantisi duruyor servise göndersem değişim olurmu birde sistemde yavaşlk bundan dolayımı olur şimdiden teşekür ederim
ustalar öncelikle bi sistem topladım
özelikler şöyle bios günceledim aynı sistemim su sekilde
fx6100
Gigabyte 970A-D3 DDR3 1866MHz S+GL+16X AM3+ sata 3 anakartım bu
4 gb 1600 mhz ram soğutuculu
hdd wd blue 500 gb sata3
6850 atı 1 gb 256 bit
600 wat power
sistemde yavaşlık var

20mb/sn kopyalama hızı yani sata 2 ler kadar yorumlarınızı bekliyorum

hdd test yapmadım hepsinin garantileri mevcut exa almıştım ne yapmalıyım
enson bu sürücüyü kurun windows 7 ve xp için

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/GPU122AMDCat1110PreDriverV2.aspx

birde arkadaşlar masaüstünde oyunun simgesine sağ tıklayıp özellikler deyip uyumluluk burdan windows xp kullananlar 2000 modunu seçip uygula deyip çıkın 2000 modunda oyun iyi çalışıyor

windows 7 içinde uyumluluk modunu tek tek deneyin olucaktır benim kullandığım işletim sistemi xp olduğu için deneyemiyorum yalız uyumluluk moduyla alakalı tek tek deneyin

bugün arkadaşlar smileadsl servis sağlayıcısı kayıtlı arkadaşın denemek amaçlı kullanıcı ve şifresini istedim tabiki izin isteyerek benim zyzell modem de kullanıcı adı ve şifresini girdim internete bağlandım bu peki nasıl oluyor bu durumu smladsl ileticem böyle bişey mümkünmüdür arkadaşlar
arkadaşlar bi arkadaşa pc topladım işlemci pentium 4 2.8 ghz hurdacıdan işlemci aldım bunun birkaç tanesinin pinleri yamukdu 1 tanesinin pini kırıldı 2 gündür sorunsuz kullanmaktayım bi sorun olmadı sizce ileride bi sorun yaparmı
deyerli arkadaşlar ekran kartı 7300 gt agp kart satın aldım yanında 2 girişli güç kablosunuda taktım sürücüsünü sitesinden indirdim kurdum yeniden başlattım şimdi görüntü yok bilgisayarı yeniden başlatıp bu sefer güvenli moda getirdiğimde görüntü var sürücüsü yüklü gözüküyor normal başlattığım zaman görüntü buseferde donuyor fare çaışıyor kıvavye çalışmıyor sorun sizce neden kaynaklanır çözünm nedir şimdiden teşekkür ederim
deyerli arkdaşlar sebebi nedir acaba gıgabyt ma-770t ud3p am3 anakartım var amd phenom x2 550 işlemcimi bios ayarlarına girdim burda Advanced Clock Calibration sekmasinden ayarlayı yaptım çıktım bilgisayar kendini kapattı tekrar açtı bilgisayar özellikler aygıt yöneticisine baktığımda 4 adet işlemci bulunmaktaydı tabiki birazda işlemci fan hızı artmıştı çok sevinmiştim 1.2 dakka sonra kendi kendine kapandı sonra bilgisayarı tekrar çalıştırdım bios ekranına geldim load defauld yaptım savelyip çıktım x2 olarak kullanıyorum herhangi kapanma sorunu yok neden x4 olarak kullanamıyor arkdaşlar x4 olarak açtığmda sistemi aniden kapanıyor çözümü yazarsanız çok sevinirm saygılar sevgiler not: kullandığım fan işlemci ile gelen fandır acil çözüm bekliyorum
arkdaşlar acil bi çözüm lütfen oyunda mermi yerine tavuk çıkıyor çözümü nedir
system yazıyorum- dualcore intel pentium d 805,2676mhz (20x 134)- 4gb 667 mhz ddr 2 ram- 512mb saphıre256bitddr4 ekrankartı- samsung 160gb sata2 hdd dvd rom 450 psu 1 ve ikinci oyunu kendini otomatik bu ayarlara atıyor low ayarlarda 1680x1050 gayet akıcı oynuyorum hiç bir sorun yok dediğim gibi low değerlerine kendi kendine geliyor yani oyun diyorki sen bu ayarlarda oynarsın yükseltsemde orta seviyede yapsam şiddetli kasmalar takılmalar oluyor komşumuza atı 3650 512mb 128 bit ekran kartı aldım ram mide 2 gb onda medium ayarlarda akıcı oynuyor benim ekran kartı hayli oynatması lazım ne yapmalıyım arkadaşlar çözüm nedir exa dan aldım kartı 1 hafta önce geri alırlarmı benim anlamadığım diyer oyunlarda bi problem yok 3870 yüksek bi kart 256 bit arkadaşlar canlar ne yapmalıyım
saygı değer donanım haber ustaları bi sorunum var SAPPHIRE ATI HD 3870 512MB 256BIT GDDR4 kartım var crysis oyununda optimal ayarları tuşuna basınca low ayarlara getiriyor oyunu low dışında oynyamıyorum sebebi nedir sizce 4 gb 667 mhz ddr2 ram var busistemde hıg oynatması lazım ne yapmalıyım deyerli arkadaşlar çözümlerinizi bekliyorum
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
GA-MA78G-DS3H anakart
Bilgisayar
oyun system
Bilgisayar
oyun systemi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 37 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 614
İkinci El Bölümü Mesajları: 463
Konularının görüntülenme sayısı: 108.153 (Bu ay: 644)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 18 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.