Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12712. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Kaltroh , CheKD , Dyrasil2 , Scott Storch , eonest , chris92 Daha Az
6 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 27 Misafir (1 Mobil) - 31 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
349.756
Cevap
2.719
Favori
21.319.327
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: EaGLe Power

Ratchet & Clank Rift Apart Pc ye gelmesini çok isterim .
    %99 ihtimalle gelmeyecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

dün tanıtılan oyunlardan pc'ye gelecekler;

-Resident Evil 8 VILLAGE
    -Hitman 3
    -GhostWire: Tokyo
    -Pragmata
    -Oddworld: Soulstorm ( Epic Games )
    -Project Athia
    -SOLAR ASH ( Epic Games )
    -STRAY
    -Kena: Bridge of Spirits ( Epic Games )
    -Goodbye Volcano High
    -Deathloop
    -Little Devil Inside
    -NBA 2K21
    -Bugsnax ( Epic Games )
    -Godfall ( Epic Games )
    Hitman 3'ü derli toplu çıkarırlar umarım yoksa yine "hangi paketi alacağım" muhabbetini kaldıramayız.

• Son slim PS4 'ün tasarımı çok iyiydi, hem minimal hem de çok şık.
    Olmamış bu tasarım, yani dikine de olmamış enine de olmamış, digital versiyon olmasa hiç olmamış yani.
    Soğutucuyu mu sığdıramadılar acaba diyorum, yani şu anki teknoloji ile sığdıramıyorlarsa daha ne diyeyim.
    Yani ben mi abartıyorum diyorum, az önce bikaç defa daha baktım yok ısınamadım tasarıma.
    Direk çantaya atsan o uç kısımları sağa sola takılır, gövdeden dışa sarkan çıkıntılar çok sakat.
    Hem ergonomik olarak taşıma açısından, hem de biyerden düşse vs gövde ağırlığı o noktalardan birine bindiği an kırılır gibi.
    Bunu çantaya koysan üstüne sağına soluna bişe koymaya korkarsın yani.
    Tasarım olarak benim şu ana kadarki favorim PS4 slim. (minimal olacak tasarım)

Muhtemelen millenialler için yapılmış bu ışıklı tasarım, RGB falan da çıkarmazlar umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukti

Son slim PS4 'ün tasarımı çok iyiydi, hem minimal hem de çok şık.
    Olmamış bu tasarım, yani dikine de olmamış enine de olmamış, digital versiyon olmasa hiç olmamış yani.
    Soğutucuyu mu sığdıramadılar acaba diyorum, yani şu anki teknoloji ile sığdıramıyorlarsa daha ne diyeyim.
    Yani ben mi abartıyorum diyorum, az önce bikaç defa daha baktım yok ısınamadım tasarıma.
    Direk çantaya atsan o uç kısımları sağa sola takılır, gövdeden dışa sarkan çıkıntılar çok sakat.
    Hem ergonomik olarak taşıma açısından, hem de biyerden düşse vs gövde ağırlığı o noktalardan birine bindiği an kırılır gibi.
    Bunu çantaya koysan üstüne sağına soluna bişe koymaya korkarsın yani.
    Tasarım olarak benim şu ana kadarki favorim PS4 slim. (minimal olacak tasarım)

Muhtemelen millenialler için yapılmış bu ışıklı tasarım, RGB falan da çıkarmazlar umarım.
    Her şeyden önce "taşınabilir" olmaktan çıkmış. Bazı ITX PC kasaları çok daha taşınabilir duruyor bunun yanında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Epic'in 18 hazirana kadar kupon verme olayını Epic'in kendi uygulamasında göremedim böyle bir haber

İndirimde alınan kuponda 11 hazirana kadar alınabilir yazıyor.
    2020 MEGA İNDİRİM SIRASINDA 60 TL DEĞERİNDEKİ İLAVE EPİC KUPONUMU NASIL ALABİLİRİM?
    14 Mayıs - 18 Haziran arasında fiyatı 79,99 TL ve üzeri olan herhangi bir uygun oyunda ve eklentide 60 TL değerindeki bir Epic Kuponunu kullandığında 60 TL değerinde ek bir Epic Kuponu kazanırsın.

https://www.epicgames.com/store/tr/promotion/mega-sale

• mehmetman M kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. SSS kısmına bakmamıştım.

Bu arada Unreal Engine kısmında 4.000 TL değerindeki eklentileri bedava veriyor Epic.
  • 18'ine kadar kupon kullandıkça kupon verecek olması güzel olmuş indirimde kupon kullanılmayan 80 tl üzeri oyunlar için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hitman 3'ün duyurulması şerefine hitman absolution gogda ücretsiz arkadaşlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Play Station 5 sunumundan ilk fail geldi. Dün yayınlanan Spider-man fragmanı yeni oyuna değil DLC ye aitmiş
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    150 tl olunca indirim yapmıyor hacı. 2 tane 100 lük eklersen o zaman yapıyor indirimi
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    yapıyor, yeni başladı sepette düşse bile son aşamada artabiliyor falan düzgün çalışmıyor şu an. 150/50 ama

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Kiivii kullanıcısına yanıt
    Control, cut-scene işine fazlaca girmiş buda heyecanı sekteye uğratıyor. Sürekli bir film kesiti izliyorsunuz ama 40TL bu oyun için pahalı değil, alınabilir.
    aynen bikjaç defa yenileyince indirim görünüyor ama ödeme ekranına geçince fiyat eski haline dönüyor
  • just one bad day kullanıcısına yanıt
    Fail değildi zaten. Ben dahil birçok kişi yeni bir oyun olmadığını, ilk oyundaki karakterin üzerinde dönen bir standalone DLC kafasında bir oyun olacağını tahmin etmiştik zaten

cok iyiymis para ayarlayabilirsem alayim

alabilen var mı deniyorum sürekli 150 tl gösteriyor
  • balikekmekyedim kullanıcısına yanıt
    Aynen.
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Hepsiburada da nasıl bir sorun varsa 3D ödemeye kadar 100 gösterirken 3D ödeme de 150 gösteriyor. Biraz daha beklemek lazım, siteye yığılma da olabilir ya da altyapısı da çöp olabilir ki ikincisi daha muhtemel. Nasılsa yarın 23.59'a kadar devam ediyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Hepsiburada da nasıl bir sorun varsa 3D ödemeye kadar 100 gösterirken 3D ödeme de 150 gösteriyor. Biraz daha beklemek lazım, siteye yığılma da olabilir ya da altyapısı da çöp olabilir ki ikincisi daha muhtemel. Nasılsa yarın 23.59'a kadar devam ediyormuş.
    büyük ihtimalle bir anda stok bitti diyecekler
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.