Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mustiua, Transskek Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 18 Misafir Kullanıcı, 20 Masaüstü Kullanıcı
241.344
Cevap
1.810
Favori
11.173.722
Tıklama
Giriş
    660 Mesaj

Sormayın hocam ben de PS Plus'u yeniletmedim PC'ye aldım diye, şansa o ay bedava verdiler.
    |
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen hocam o mermileri combine yapıyoruz sanırım pek beceremedim o yüzden sevemedim zaten. O Dead Space çakmasını ben de görmüştüm bildiğin Dead Space yahu o adamlar aynısını yapmış. Dead Space 3 yerine bu oyun gelseymiş keşke

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    RushComeBaby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10958 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Balance

30FPS olmasından mı anladınız.

Ne zaman çıkacak ki PC için bir çıkış tarihi yok sanırım halen.
    Hayır. Video başlatınca hemen oyun içi görüntü gelmiyor önce adam kendisini ve bir ekranı çekmiş. Sonra videoda ekrana PS4 ait ana menü ekranı geliyor ve oyunu bulup açıyor.

Ama o anada kadar video da hangi platform olduğuna dahil bir belirti yok. Video başlığında da belirtilmemiş.
    |
    |

Orijinalden alıntı: zLucas

Evet ha oyunu onden vermisim, ha parayi onden almisim bi onemi yok. steam kurallara aykiri bi olay yakaladigi zaman acimiyor. zaten bu sekilde oyun ticareti yasak steamin politikasina gore. steam hic bir sekilde ne satici ne de aliciyi koruyor.

merak etmeyin hocam, yarin iadeyi eft saatleri icerisinde gerceklestirecegim. boyle bir seye sebep oldugum icin ayriyetten ozur dilerim. vaktinizi calmis oldum..

Alıntıları Göster
    Hocam özelden uyardım seni steam konusunda geçmiş olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1354 Mesaj
    EA Originin euro fiyatlandırmasından bıktım. VPNle falan dolar üzerinden alma şansımız var mı ?

Orijinalden alıntı: Koşulsuz_Uyarıcı

EA Originin euro fiyatlandırmasından bıktım. VPNle falan dolar üzerinden alma şansımız var mı ?
    vpn ile brezilya'dan falan alıyorduk bir ara. devam ediyor mu bilmiyorum ama
    |
    |

Güney Kore vpn'i ile won üzerinden alın. Sıkıntı çıkarmıyorlar.
    |
    |
    Koşulsuz_Uyarıcı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şu an 29 tl aylık tanıtım fiyatı var ama 45 üstüne çıkacağını sanmıyorum pek.

Bu da ilgili bilgi mesajı xbox beta uygulaması üstünde. Konsolda da aynı mesaj iletilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 16 Ağustos 2019; 15:5:7 >

• Yarbay
    3008 Mesaj
    Origin de güzel indirimler var. Anthem ukrayna vpn ile 75 TL ye geliyor alınır mı? Oynayan kaldı mı :) DarkSiders 3 ise 58 TL.
    AMD Ryzen 5 3600 4.2GHz || ASUS TUF B530M-PLUS Gaming || Crucial Ballistix Sport DDR4 3000MHz (2x8) 16GB || MSI GTX 1070 8GB AERO ITX OC || Hikvision C100 240GB 3D TLC || Hikvision C100 480GB 3D TLC || Intel 660P 512GB NVMe 3D QLC || Seagate BarraCuda SATA III 1TB 7200 RPM || WD 500GB BLUE SATA III 7200 RPM || Everest Rampage MAJESTY || Xigmatek Tauro 700W 80 || SAMSUNG CJG50 27" QHD 144Hz 2K Curved (4ms) || Logitech Z333 2.1 Subwoofer || Corsair K55 RGB Gaming || Logitech G27 Racing
  • Yüzbaşı
    604 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sir Sherlock

quote:

Orijinalden alıntı: Hawk-Claw

Origin de güzel indirimler var. Anthem ukrayna vpn ile 75 TL ye geliyor alınır mı? Oynayan kaldı mı :) DarkSiders 3 ise 58 TL.
    Yükleme ekranları hoşunuza gidiyorsa Gerçi belki düzenlenmişlerdir, tonla update yedi oyun. Anthem konusuna sorun isterseniz

Orijinalden alıntı: Ekmek Arası Klavye

Yükleme ekranları hoşunuza gidiyorsa Gerçi belki düzenlenmişlerdir, tonla update yedi oyun. Anthem konusuna sorun isterseniz

Alıntıları Göster
    Ana konuya da şimdi yazdım. Teşekkürler. Beta da aslında oynamıştım güzeldi tabii aradan uzun zaman geçti son durum ne acaba.
    |
    |
    AMD Ryzen 5 3600 4.2GHz || ASUS TUF B530M-PLUS Gaming || Crucial Ballistix Sport DDR4 3000MHz (2x8) 16GB || MSI GTX 1070 8GB AERO ITX OC || Hikvision C100 240GB 3D TLC || Hikvision C100 480GB 3D TLC || Intel 660P 512GB NVMe 3D QLC || Seagate BarraCuda SATA III 1TB 7200 RPM || WD 500GB BLUE SATA III 7200 RPM || Everest Rampage MAJESTY || Xigmatek Tauro 700W 80 || SAMSUNG CJG50 27" QHD 144Hz 2K Curved (4ms) || Logitech Z333 2.1 Subwoofer || Corsair K55 RGB Gaming || Logitech G27 Racing
  • Yarbay
    2425 Mesaj
    Arkadaşlar titalfall 2 oynayan var acaba ? Bf1 ve titalfall2 5 euro'ya düşmüş ikisini de almak istiyorum. Fakat oyuncu durumları nasıldır acaba ? Bir de bf1 ile 5 arasında devasa farklar var mıdır ? BF5 hala 23euro civarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 16 Ağustos 2019; 19:54:56 >
    Msi B450 Tomahawk / Ryzen 5 2600 1.325V @4000 / Arctic Freezer 34 eSports DUO White / Msi RTX 2060 Gaming Z / Corsair Vengeance 8GBX2 3000MHz / CoolerMaster MB520 RGB / FSP Hyper M85 650W / SanDisk 500 GB Ultra 3D / Corsair 240 GB MP510 / AOC 24" C24G1
  • Yüzbaşı
    390 Mesaj

Titanfall 2 hala aktif

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Luc4sHood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Post-apocalyptic bir dünyada geçen ve solo yada co-op olarak oynanabilen Remnant: From the Ashes önsipariş edenler için erişime açıldı.Oyun hayatta kalma ve aksiyon türünde olup her karakterin geliştirilebilir özellikleri ve kişiselleştirme seçenekleri bulunuyor.Oyun Steam'de 61 TL lik önsipariş fiyatına sahip ve 30 Gb lık bir alana ihtiyaç duyuyor.

Remnant: From the Ashes

https://store.steampowered.com/app/617290/Remnant_From_the_Ashes/

Not:Oyunun fiyatı 61 TL den 120 TL olacak şekilde güncellenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 17 Ağustos 2019; 0:44:43 >
    ///EVGA GEFORCE GTX 1080 Tİ FTW3 11 GB//MSI Z370 GAMING M5//İNTEL CORE İ7 8700K//KINGSTON HYPERX PREDATOR 3000@3400 MHZ OC (2X8) GB DDR4//NZXT KRAKEN X62//SAMSUNG 850 EVO 250 GB//SAMSUNG 860 EVO 500 GB//SEAGATE 2 TB 7200 RPM SSHD//ASUS VG248QE 144 HZ//CORSAİR AİR 540 WHİTE EDİTİON//SEASONIC 1000W PLATINUM//LOGİTECH G810 ORION SPECTRUM RGB//LOGİTECH G502 PROTEUS CORE SPECTRUM RGB//LOGİTECH G633 ARTEMİS SPECTRUM RGB 7.1 SURROUND//WİNDOWS 10 X64 PRO///

• Er
    14 Mesaj

2,5 euro nerde satiliyor bulamadim da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Luc4sHood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    758 Mesaj

Origin pass'le geçen ay oynadım. Bırakın 75tl yi, 20 lira bile etmez oyun. İnanılmaz fazla sorunu var oyunun.
    |
    |
    Hawk-Claw kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ManyetikBiri

2,5 euro nerde satiliyor bulamadim da
    2,5 yazmamışım. bf1 ve titalfall2 5euroya düşmüş demişim.

EDİT:

Arkadaşlar brezilya üzerinden bf1 almaya çalışıyorum. Fakat ödeme yönetminde hata veriyor;
    https://prnt.sc/otljbn

Visa olan bölümü kullanmaya çalışıyorum ama olmuyor. Nasıl ödeme yapmam gerek ?

EDİT2: Meksika ile değiştirdim yine almaya çalıştığımda;
    https://prnt.sc/otlrc6

şu hatayı veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 16 Ağustos 2019; 20:29:36 >
    |
    |
    Msi B450 Tomahawk / Ryzen 5 2600 1.325V @4000 / Arctic Freezer 34 eSports DUO White / Msi RTX 2060 Gaming Z / Corsair Vengeance 8GBX2 3000MHz / CoolerMaster MB520 RGB / FSP Hyper M85 650W / SanDisk 500 GB Ultra 3D / Corsair 240 GB MP510 / AOC 24" C24G1

• Binbaşı
    1036 Mesaj

Nasıl bi oyun hocam siz oynadınız mı ?

|
    |
    Terminator T-800 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.