Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

STEAM Rehberi/Soru-Cevap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.710
Cevap
40
Favori
210.756
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> STEAM Rehberi/Soru-Cevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    402 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: azygo85

Merhaba arkadaşlar

Steame yeni kayit oldum ilk defa alisveris yapicam. gta 5 pc için olanından alıcam bu gün son gün sanırım indirimle 30 dolarmış. Bunu alirken kullandigim kredi kartinda dolar olmali mi yoksa her kart ile alinabilir mi? Bir de gta 5 i online oynamak için ayri bir ücret vermemiz gerekiyor mu?

Şimdiden teşekkürler

Extra ücret vermene gerek yok ayrıca kartında dolar olup olmaması önemli değil tlye cevriliyor satın alınırken.veya bankan ceviriyor.
    |
    |
    Laptop'umda karşı tarafa arama isteği gönderdiğimde karşı taraf "kabul" butonuna bastığı halde açılmıyor, bazen açıldı gösteriyor ama ses gitmiyor; karşı taraf Steam'den beni ararsa ve "kabul et" butonuna basarsam steam tamamen kilitleniyor, Steam'in kilitlenip kendinden geçmesi bittikten sonra, konuşma belki açılıyor belki açılmıyor.

Steam konuşması başladığında Steam'ın kilitlenmesi sorununu nasıl giderebilirim?
    |
    |
    Bahsedilen cevap almamış sorunların bir çoğu windowssal sorunlar format ile düzeliyorlar yıllardır steamde aldığım sorunların bir çoğunu format ile düzelttim bana kalırsa steam oldukca stabil ama windows stabil değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    https://mobile.donanimhaber.com/steam-csgo-kartlari--128350331#128350760 bakabilir misiniz?

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Elbet de oynayabilirsin. Steam senin dijital kütüphanen. Dilediğin zaman dilediğin pc'de oyunu yüklemek şartı ile oynayabilirsin.
    |
    |
    adanali741 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Rurounius kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba ben PC Steam ac origins alacağım season pass almayı düşünüyorum ama ilerdeki dlc leri süreli mi kapsar tak bilgi bulamadım kimisi 1 yıl içinde ki çıkan dlc leri kapsar diyor kimisi süresiz diyor season pass süreli mi süresiz mi kapsıyor ?

|
    |
    4 sene önce teknosadan 2 tane oyun almıştım kutulu . Şimdi ise steam hesabıma eklemek istiyorum bu oyunları ama ekleyebiliyor muyum ekleyebiliyorsam nasıl ekliyorum

Orijinalden alıntı: cakiphan

4 sene önce teknosadan 2 tane oyun almıştım kutulu . Şimdi ise steam hesabıma eklemek istiyorum bu oyunları ama ekleyebiliyor muyum ekleyebiliyorsam nasıl ekliyorum

Çoğu oyun eklenebiliyor.Steam in sol alt tarafında oyun ekle diye bir kısım var ona tıklayıp cd keyi girerek ekleyebilirsin.

Kabul etmedi yahu denedim . Hala dvd de duruyor me 2 . La noir.

O değil de ayın 19 una kadar ryo ya doyuruyor insanı 100 150 liraya düzinelerce insanı tatmin edecek ryo oyunu alabiliyor ağzımın suyu akıyor resmen deminden beri

|
    |
    SmhDmr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
e-ticaret
izmir web tasarım
son dakika
üniversite
SEO
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.