Şimdi Ara

STEAM Rehberi/Soru-Cevap (83. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.733
Cevap
39
Favori
221.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çözümünü bilmiyorum fakat Steam'de yer alan cs go'ya ait başlıklar kısmında araştırmanızı öneririm.
  • nesobabo N kullanıcısına yanıt
    Evet oynayabilirsiniz. Oyuna girişte Uplay e bağlanacaksınız ve arkadaşlarınızı uplaydne ekleyip birlikte oynayabilirsiniz.
  • lütfen yardım edin steam guard denen saçmalık yüzünden bir şey satamıyorum pazarda. telefonla 2 saat uğraştım olmadı bunu e-postayla yapmanın yolu yok mu acil yardım lütfen
  • steam üzerinden indirdiğim oyunu kütüphanede silmeden bilgisayardan nasıl silebilirim?
    asıl sorunum şu elimde 2 bilgisayar var steamden dosyaları sil dediğimde oyun tammen siliniyor.
    1.de satın almış oldugum oyun yüklü bu bilgisayardan tamamen kaldırmak istiyorum
    2. bilgisayarda hiçbir şey yüklü değil oyunu buraya yüklemek istiyorum
  • Dear Steam User,

This is an automated message generated by Steam account administration. It is being sent in response to a query made by a Steam user to discover all account names associated with this CD-key.

Steam account name: xxxxx

If you requested this query, please use the above account name to log in to Steam. If you cannot remember your password, click on the “Retrieve lost account” button on the Steam login screen.

If you did not request this query, please ignore this message – users cannot gain access to your account via the Find Account By CD Key process without access to your email account.

To further safeguard your account please read the following FAQs.

Beyler böyle bi mail geldi ne anlama geliyor hiç bişey anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ThewatermeloN kullanıcısına yanıt
    oyunu yedekleyip 2. bilgisayara aktar

• ARKADAŞLAR BİR GÜN ÖNCE STEAMDEN ASSASSİNS CREED 2 OYUNUNU ALDIM AÇILMADI İADE ETTİM KABUL ETTİLER AMA STEAMDE SAĞ ÜSTTE PARAM HALA OYUNU ALDIKTAN SONRAKİ HALİNDE VE YANINDA PARANTEZ İÇİNDE 20.00 TL BEKLEYEN YAZIYOR NE YAPMALIYIM ACİL YARDIM
  • ReyizzK R kullanıcısına yanıt
    birsey yapmana gerek adamlar ödemeyi yapıcaklar birkac gun beklemen gerekiyor

• Selamunaleyküm. arkadaşlar steam den oyun aldığım zaman. Başka bir bilgisayardan giriş yapıp o oyunu steam dan direk (indirmeden) oynayabiliyormuyum ?

Bide Bf3 aldım diyelim. Multiplayer özelliğini başka bir bilgisayarda steam den girerek oyunu açarak kullanabiliyorum değil mi ?

• Kaiserslautern34 kullanıcısına yanıt
    steamden direk indirmeden oynayamazsın ama yanında bulundursan hardiste falan oynarsın
    evet kullanabiliyorsun bu tarz sorularıncevapları cok buyuk ihtimalle hep evettir zaten steamin amacı bu

• reikideiki kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Yahu bu steam herşeyiyle kolay bir kullanım sağlamıyor. Steam guard, aile sınırlamasıydı bilmem nesiydi. Abi çok karışık. Labirent gibi. Sağolun cevap için.

-İyi Forumlar

• HimuKenshi kullanıcısına yanıt
    VAC ban yersen itemlerin gider

• Bu harf hatalarını düzeltmenin bir yolu varmı ?

EDİT: Steam 'in yaptığı güncellemeyle sorun düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozcaadalı -- 5 Ağustos 2016; 13:06:48 >
  • Steam hesabım var, fakat 1 yıldan beri hep aynı pc' de oynuyor ve kullanıyorum. Örneğin: benim bilgisayarım arızalandı. gittim başka bir bilgisayar aldım, şehir dışına taşındım ve, bu yeni bilgisayardan steamı kurup hesabımdan giriş yapıp, zaten içinde satın alınmış oyunlarımı indirip yine oynayabiliyor muyum? ve bu işlemi kaç kez yapabilirim? Bilgisayar arızası olmasa bile gidip bir arkadaşımın bilgisayarına ,steam hesabıma orada giriş yapıp indirip oynayabilirmiyim? Yani bunun bir limiti var mı? Hergün başka bir pc de steam hesabımı açıp oyunu indirip oynayabilirmiyim? Oyunu indirmek sorun değil 5 saatte insede olur.Sadece böyle bir işlemin limiti var mı yok mu onu merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlindGuardianNN -- 5 Ağustos 2016; 12:14:36 >
  • Limit yok istediğin gibi indirip her pcden oynarsın. Hatta oyun dosyalarını yedeklersin steam ile bir harci diske; başka bir bilgisayara steam kurup hesabına giriş yaparsın. Sonrada internete gerek kalmadan oyunları kurup oynarsın.

• Arkadaşlar 2 Ağustosta iade ettiğim ürünün geri ödemesi henüz yapılmadı. Ticket attım 4 gündür cevap yok. Neden böyle bir problemle karşı karşıyayım ?
  • merhaba arkadaşlar , konu içi arama çalışmıyor arama yapamadığım için yazıyorum, steam de ebeveyn kontrolü gibi birşey varmı evde çocuk yanlızken saatlerce oyun oynayamasın diye konulabilen bir sınır varmı
  • Arkadaşlar biliyorsunuz ki formattan sonra steam uzerınden dosya doğrulaması yaparak kopyaladıgımız oyunları indirmeye gerek kalmadan oynayabiliyorduk..
    Steam bu kolaylığı ne yazık ki kaldırdı ve BACKUP yani geri yukleme ozellıgı getırdı....Bahsettıgım bu yontem backup alamayanlara sundugum bır cozum tavsiyesidir...sızınle paylasmak ıstedım.Cunku yuksek boyutlu oyunları tekrar ındirmek cidden can sıkıcı oluyor..
    yontem su..
    program dosyaları x86 klasoru altında yer alan steam klasorunu isterseniz icindeki oyunlarla beraber formattan once farklı bır parta yahut harıcı dıske kopyalayın..
    formattan sonra bu kopyaladıgınız steam klasorunu isterseniz C PROGRAM DOSYALARI X86 klasoru ıcerısıne yada hdd nin farklı bir partına atın
    steami calıstırın sorunsuz bir sekılde oyunlarınızı indirmenize gerek kalmadan calıstırıp oynayın
    Aksı takdırde formattan sonradan ındirip kurdugunuz steam ne yazık kı oyunu tekrar ındirmenizi isteyecektır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awaqado -- 25 Eylül 2016; 0:48:04 >
  • Arkadaşlar merhaba, 1-2 haftadır çözemediğim bir hususu dile getiricem.
    Steam şifremi unutmuş durumdayım ve halihazırda herhangi bir giriş yapamıyorum.
    Yeni şifre almak istediğimde telefonuma bir kurtarma kodu geliyor, giriyorum. Yeni parola kısmı geliyor buraya kadar bir sıkıntı yok.
    Yeni parolayı girmemin ardından İki Faktörlü Kodumu soruyor. Anladığım kadarıyla bu Steam Guard Kodu değil mi?
    Mail adresimde mevcut bulunan kodu olsun, telefonumda screenshot aldığım kod olsun denememe rağmen hep geçersiz diyor.
    Asıl sorun burada başlıyor. Steam Guard kodunu sıfırlamak istersem de, parolamı soruyor. E zaten amaç parolamı bulmak.
    İki ucu... diye giden bir sözü yaşıyorum. Bir hızır yetişemez mi imdada?
  • Bugun steam de kullanmak icin 20 liralık mangırkart aldım,
    eve geldim ödeme yöntemi kaldırılmış :(

daha dün vardı, bugun yok olmuş.
    hicbir yerde hicbir bilgi yok, hicbir uyarı yok.

nasıl birşey bu

22 lira verdigim üzerinde pin kodu yazan kasa fişi benzeri kağıt elimde kala kaldı
    hicbir işime yaramaz
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.