Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

STEAM Rehberi/Soru-Cevap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.710
Cevap
40
Favori
210.756
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> STEAM Rehberi/Soru-Cevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, 1-2 haftadır çözemediğim bir hususu dile getiricem.
    Steam şifremi unutmuş durumdayım ve halihazırda herhangi bir giriş yapamıyorum.
    Yeni şifre almak istediğimde telefonuma bir kurtarma kodu geliyor, giriyorum. Yeni parola kısmı geliyor buraya kadar bir sıkıntı yok.
    Yeni parolayı girmemin ardından İki Faktörlü Kodumu soruyor. Anladığım kadarıyla bu Steam Guard Kodu değil mi?
    Mail adresimde mevcut bulunan kodu olsun, telefonumda screenshot aldığım kod olsun denememe rağmen hep geçersiz diyor.
    Asıl sorun burada başlıyor. Steam Guard kodunu sıfırlamak istersem de, parolamı soruyor. E zaten amaç parolamı bulmak.
    İki ucu... diye giden bir sözü yaşıyorum. Bir hızır yetişemez mi imdada?
    |
    |
    eve geldim ödeme yöntemi kaldırılmış :(

daha dün vardı, bugun yok olmuş.
    hicbir yerde hicbir bilgi yok, hicbir uyarı yok.

nasıl birşey bu

22 lira verdigim üzerinde pin kodu yazan kasa fişi benzeri kağıt elimde kala kaldı
    hicbir işime yaramaz
    |
    |
  • Yüzbaşı
    511 Mesaj
    İlgilenmediğimiz oyunların listesini görebiliyor muyuz ben bir oyuna ilgilenmiyorum demişim de hangisi olduğunu bulamıyorum
    |
    |
    steamden indirdim farcry kastı keyi falan sordu oyuna girerken ve hemen key altta beliriyodu o keyi girincede gidiyodu kastığı için format falan attım geçti tekrar kurduğumda key istedi ama key göstermiyor steamde falan araştırdım bulamadım ama gta 5 aldım format attım şimdide bir arkadaş için yüklücem gta 5 tede aynı olay olurmu.
    |
    |

Ben oyun içi bildirimleri (açılan başarımlar vs.) hepsini sağ alt köşeye almak istiyorum. Nerden ayarlayabilirim acaba?
    |
    |
    Arkadaşlar steam benim pcde kayıtlı iken(remember me işaretli halde) başka pcden hesaba girebilir miyim? Benim pc kapalı durumdayken Oyun oynamak için değil. Steam guard sorun olur mu? Biraz saçma oldu ama neyse....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 23 Kasım 2016; 16:13:18 >

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

Arkadaşlar steam benim pcde kayıtlı iken(remember me işaretli halde) başka pcden hesaba girebilir miyim? Benim pc kapalı durumdayken Oyun oynamak için değil. Steam guard sorun olur mu? Biraz saçma oldu ama neyse....

Girebilirsin sadece steam guard şifresini isteyecektir senden doğru yazdıgın takdirde girersin yoksa giremezsin.

Emaile gönderilen kod değil mi o? Oysa sorun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    reikideiki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

Emaile gönderilen kod değil mi o? Oysa sorun yok

o veya telefona bilmiyorum
    |
    |
    |
    |
    Bir sorum olacak ahali. Herhangi bir oyunun eksik olan koleksiyon kartlarını pazardan hızlıca temin edip Rozet İşlememiz mümkün müdür? Her defasında eksik kartları tek tek pazardan almakla uğraşıp rozet işletiyorum. Bu işlemin pratik bir yolu var mı acaba?

Cevap için şimdiden teşekkürler.
    |
    |
    |
    |
    Biraz bakındım fakat çözümü yok sanırım ama yine de sormaktan zarar gelmez. Oyun içinden daha önce aldığım ekran görüntülerini çizim atölyesi değil de ekran görüntüsü olarak ekleyebiliyor muyuz acaba ?

Evet ekleyebilirsin. Ama sorun oluşmaması için güncel kayıt dosyası gibi isim vermen lazım. Mesele o oyun için SS isimleri "1 2 3 4 5 6 A" şeklinde ise sen resmini yüklemek istediğin dosyayı "1 2 3 4 5 6 B" şeklinde yapmalısın. Gerekirse ilgili oyunla ilgili birkaç SS al ve isim mekanizmasını çözüp eklemek istediğin resimleri o şekilde isimlendir. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Şimdi benim soruma geri dönebilir miyiz acaba ahali? Yardım lütfen.
    |
    |
    ISPOD KRILA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cevap için teşekkürler dediğiniz mantık 20170202162955_1 şu şekilde mi ? Yani güncel bir görüntü alıp eski görüntüyü yeni görüntü ismiyle tek sayıyı değiştirip yüklemek ise maalesef öyle olmadı.
    |
    |
    Rurounius kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

_1 gördükten sonra kendi eklemek istediğin dosyanın adının _2 yapmışsındır muhtemelen. Alt tireden sonraki kısım mı değişiyor sadece ona iyice dikkat edin. Belki sadece en sondaki numara değil öncesinde de değişiklik vardır. Değişim matematiğini çözüp de isimlendir dostum. Ya da sen iyi si mi, kayıt yapmak istediğin oyundaki bi görüntünün ismini olduğu gibi kopyala; yerleştirmek istediğin resme o ismi ver. En pratik çözüm bu.
    |
    |

Bu attığım sayılar zaten şu an klasörde olan ss ben alt tireden önce 5 olan sayıyı 6 yaptım
    |
    |

Orijinalden alıntı: ISPOD KRILA

Bu attığım sayılar zaten şu an klasörde olan ss ben alt tireden önce 5 olan sayıyı 6 yaptım

Yeni bir dosya oluşturmak yerine olduğu gibi kopyala ve yüklemek istediğin ss'e o ismi ver. Sende sıkıntı olunca acaba olmuyor mu diye düşündüm. Az önce denedim ama tekrar oldu. Ekstra bir dosya olarak tutmamayı dene dostum. O ismi yeni SS'e vermeyi dene. Mutlaka olmalı.

Edit: Vermen gereken dosya ismini belirtmek istedim. " 20170202162955_1 "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rurounius -- 8 Şubat 2017; 16:12:0 >

Evet şu an oldu teşekkürler
    |
    |

Sevindim dostum. Bu yeni steam sistemiyle birlikte böyle oldu. Eskiden daha rahat eklenebiliyordu. İsteyerek mi böyle bir sıkıntı yarattılar bilmiyorum. Bence dosya isimleri ile oynamadan da ekleyebilmeliyiz ama tabi yine en iyisini patronlar bilir. :)
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
haberler
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.