Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

STEAM Rehberi/Soru-Cevap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.710
Cevap
40
Favori
210.756
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> STEAM Rehberi/Soru-Cevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    471 Mesaj

Bence de öyle olması gerek ama uğraşıyoruz işte dediğin gibi yalnız ben oldu dedim de sadece görüntüyü görüp yüklemeden oldu demişim yüklemeye çalışırken hata veriyor cloudla ilgili
    |
    |
    Rurounius kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://www.youtube.com/watch?v=WkU7GQswdNk

Bu videodaki eleman gibi yapmaya çalış dostum. Adam ismi rastgele bir ardışık sayı olarak yazmıyor. O gün o oyun için kaçıncı screenshot olduğuyla bile ilintili. Mesela

AAAA_1 AAAA_2 dosyalarını gördün diye direk kendi dosyanı AAAA_3 olarak isimlendirme. o gün ap ayrı bir gün olduğu için AAAB_1 şeklinde isimlendirmen de gerekebilir. Videoyu dikkatle izlersen ne demek istediğimi anlayacaksın. Videonun 1.30'dan sonraki kısmı seni ilgilendiren kısım. Oradan itibaren dikkatle izle.
    |
    |
    ISPOD KRILA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok sağolun dün halledebildim sonunda teşekkürler yardım için
    |
    |

Sorun değil, en az senin kadar rahatladım. :)
    |
    |

Eyvallah umarım sende aradığın cevabı bulmuşsundur veya bulursun.
    |
    |
    497 Mesaj

Benim sorum neydi onu bile unuttum dostum
    |
    |

Rozetlerle ilgili
    |
    |

Satışını yapanlar hepsiburada vb siteler. Satanların nereden bulduklarını bilemiyorum.
    |
    |
    H.B.V kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    | MSI Z97-G43 Intel | Philips 227E6QDSD/00 | Galax Nvidia GeForce GTX 960 OC 2GB 128Bit GDDR5 (DX12) | Intel Core i5 4590 3.3GHz 6Mb Cache LGA 1150 | Cooler Master B 600W … PLUS | Kingston HyperX Fury Black 8GB 1600MHz | WD Blue 1TB | Logitech G103 | Logitech G230 | Logitech g300s | Xbox One Controller |
  • Binbaşı
    1069 Mesaj

Ben de anlamadım iyi para dönüyorda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    berkubix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    221 Mesaj
    Arkadaşlar bir problemim var ve steamden kaynaklı olduğunu düşünüyorum lütfen yardımcı olun. Uzun zamandır steam kullanıcısıyım ve bir çok oyuna sahibim ilk defa böyle bir sorun ile karşılaşıyorum ve çıldırmak üzereyim sorun şu ki oyunların setupları kendi kendine siliniyor (oyunlar silinmiyor) steama girdiğimde oyunları yüklü göstermiyor yükle dediğimde ise dosyalar taranıyor diyor ve oyunları buluyor ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım sebebi nedir acaba ? bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun

bir diğer sorumda şu olacak bazı oyunların kartları mevcut değil sanırım öyle mi ? hesabıma level atlatacağım ama gta5'in kartları yok mesela yada ben mi problem var bunu da söylerseniz çok sevinirim.

• Yüzbaşı
    402 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FlamerHerif

Arkadaşlar bir problemim var ve steamden kaynaklı olduğunu düşünüyorum lütfen yardımcı olun. Uzun zamandır steam kullanıcısıyım ve bir çok oyuna sahibim ilk defa böyle bir sorun ile karşılaşıyorum ve çıldırmak üzereyim sorun şu ki oyunların setupları kendi kendine siliniyor (oyunlar silinmiyor) steama girdiğimde oyunları yüklü göstermiyor yükle dediğimde ise dosyalar taranıyor diyor ve oyunları buluyor ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım sebebi nedir acaba ? bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun

bir diğer sorumda şu olacak bazı oyunların kartları mevcut değil sanırım öyle mi ? hesabıma level atlatacağım ama gta5'in kartları yok mesela yada ben mi problem var bunu da söylerseniz çok sevinirim.

ilk soruna cevap veremicem araştırmak lazım.

ikinci sorun ise evet her oyunun STEAM KOLEKSİYON KARTLARI bulunmuyor.

• Teğmen
    221 Mesaj

Teşekkür ederim hocam
    |
    |
    reikideiki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam'de bu konu ilgili bir destek yazısı var, belki işine yarar:https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=8379-RYIP-2998&l=turkish
    |
    |
    FlamerHerif kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar steam konusunda yeniyim de bir sorum olacaktı . Steam de ücretli bir oyunu almadan önce deneme şansımız var mı ? Yani ne bileyim demo sürümü gibi indirip beğenirsen satın alma gibi bir durum var mı ? Amacım oyunun sistemimde ki performansına bakıp ona göre satın alacağım . Cahilim bu konuda kusura bakmayın yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim . :)

Dilediğin oyunu satın alıp bizzat deneme şansın var. 2 saatin altında deneme süren var yalnız. Daha sonrasında steam desteğe oyunu iade etmek istediğini ve sebebini yazıyorsun. Bir iki gün içinde iade talebini gözden geçiriyorlar ve geçerli bi sebep sunmuşsan paranı iade ediyorlar.

Ancak burada önemli husus şu, oyun süresinin 2 saati geçmemesi...
    |
    |
    sa ve as kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Biraz geç oldu ama teşekkür ederim hocam , dediğiniz gibi yaptım herhangi bir problem olmadı .
    |
    |
    Şu yüzde doksana varan indirimler ne zaman oluyor? Tüm Total war serisini almayı düşünüyorum.

22 Haziranda yaz indirimleri başlıyor.
    |
    |
    Cinematör kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steame yeni kayit oldum ilk defa alisveris yapicam. gta 5 pc için olanından alıcam bu gün son gün sanırım indirimle 30 dolarmış. Bunu alirken kullandigim kredi kartinda dolar olmali mi yoksa her kart ile alinabilir mi? Bir de gta 5 i online oynamak için ayri bir ücret vermemiz gerekiyor mu?

Şimdiden teşekkürler

Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
izmir web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.