Şimdi Ara

Steam'in merakla beklenen Yaz İndirimleri başladı: %90'a varan fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
5.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam'in merakla beklenen Yaz İndirimleri başladı: %90'a varan fırsatlar

PC platformunun temel taşlarından biri haline gelen Steam'in her indirimi büyük bir merakla bekleniyor. Geçtiğimiz saatlerde de yılın büyük indirimlerinden biri olan Steam Yaz İndirimleri başladı.

Ayrıca Bkz.PS Plus'ın yenilenmiş servisi Türkiye'de erişime açıldı: İşte bilmeniz gereken her şey

Her zaman olduğu gibi neredeye tüm oyunlar indirime girmiş durumda. İndirimlerin son tarihi 7 Temmuz. İndirimler dışında Steam'e girdiğinizde her zaman olduğu gibi çeşitli etkinliklerle de karşılaşıyorsunuz. Tüm indirimlere buradan ulaşabilirsiniz. Öne çıkanları da aşağıda bulabilirsiniz.

Steam Yaz İndirimleri

• Detroit ilk çıktığında 20 liraya almıştım. Vay be

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 2 gün önce indirimdeki bazı oyunların fiyatları yükseltilmiş ve şimdi daha pahalıya indirimde görünüyor.

Sen de mi …?

• Detroit'in donma sorunu devam ediyor mu acaba? R9 380 ile çalıştıramadım. Connor asansörden iner inmez donup kalıyordu makine. Oyun orjinal değildi ondan mıydı yoksa AMD tarafında mı sıkıntı var çözemedim. Ona göre satın alacam ama emin olamıyorum işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rootzilla -- 24 Haziran 2022; 09:39:56 >
  • FM de indirim olur mu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bit pazarına yeni çöpler gelmiş
    hadi koşun yetişin erken gelen alır !

• arion kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle gündelik yapılan indirimlerden daha büyük bir indirim görmedim. Öyle cüzdanları hazırlayın tarzında bir bomba durum yok yani. Hatta bazıları sözde indirimle bile, eski indirimlere göre daha yüksek gibi.

• Sorduğun soruda cevabı vermişsin zaten. Korsan oynadığın oyundaki hataları orjinal ile hiçbir zaman kıyaslama. Ben ön siparişte alıp oyun çıkar cikmaz oynadım ve hiçbir sorunla karşılaşmadım

• bazı oyunların çıkış fiyatından daha yüksek indirimli fiyatları.

• Stoneiron04 kullanıcısına yanıt

Yok hocam denemek için korsan indirdim önce korsandan kontrol edip sonrasında oyunu satın alıyorum :D Sorun yaşayınca satın almayı denemedim daha. Korsandan dolayı mı yoksa oyundan dolayımı kestiremediğim için kaldı öyle.

• Ben indirim göremiyorum zaten normali buydu. Gören varsa aydınlatsın.

• Param kalmadı be ne indirimmis hepsini aldım ! 🤣

• TL olarak aynı fiyatlar ama doların durumu düşünülünce çok ucuza alıyoruz :D

• vedkum kullanıcısına yanıt
    Dolar olarak algıla. Çakraların açılacaktır.

• Korsanla riske girme gamesatış item satış gibi bir çok oyun hesabı veren siteler var. 10-15 liraya alıyosun risksiz tertemiz. Offline oynuyorsun. Risk olmasa bile için rahat oluyor çalmıyorsun kiralıyorsun sonuçta.

• vedkum kullanıcısına yanıt
    Al benden de o kadar RDR2 Forza filan hep ayni fiyatlar da anime indie bagimsiz kuruluslarin oyunlarini vermis indirimle hep tek fark gordugum total war britain ve arma 3 olsu gozume giren indirimler de

Hangisi hocam onlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simulasyon oyunları mesela Construction Simulator 2 gün önce 57 TL'den satılıyordu şu anda 135,00 TL.

Aslında indirimin özetinde şu var; Epic'in her hafta ücretisiz oyun verdiği dönemde Steam indirimleri hayal kırıklığı yarattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arion -- 24 Haziran 2022; 11:31:2 >
    15,60 TL olarak görüyorum ben :)

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.