Şimdi Ara

Steam'in merakla beklenen Yaz İndirimleri başladı: %90'a varan fırsatlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
5.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tobepeople kullanıcısına yanıt
  • Mafia trilogy alabilirim ama alırsam şuanda oynayacak vaktim olmayacak daha şuan oynadığım oyunlar bitmedi bunlar biteseye zaten sonraki indirim zamanı gelir o zama belki biraz daha uyguna alırım 😁

• Yok hocam mümkün mertebe bulaşmıyorum korsana. Sistemim eskiydi gereksinimleri karşılıyor mu diye benchmark amaçlı indiriyordum. Bakarım dediğiniz sitelere de. Teşekkür ederim.

• Elde o kadar oyun birikmiş ki 3 indirim dönemi geçse yine bitmez ama adettendir diyerek alıyoruz hep :) Mafia Defitinive Edition alacağım. Forumda indirimli satanlar var. Şansımı orada deneyeceğim bakalım.

• Şahsen onlara vermek yerine crack kullanırım, param da cebimde kalır.

• XanthiN kullanıcısına yanıt

504 demek istediniz sanırım

• XanthiN kullanıcısına yanıt

pardon filtreyi yanlış yapmışım benim hatam

• İstek listemde Ground Branch, Ready or Not, Squad ve Call of Juarez bundle vardı aldım hepsini şu hazir profil puanları artmış 5.000 e hl alyx hazir profil i alacaktım 10.000 puan olmuş

Valla indirim döneminde taktik oyun sevenlere Ground Branch i şiddetle tavsiye ediyorum adamlar yapmış. Ready or Not ta fena durmuyor Swat 4 hasretini giderecek mi bakalım

• arion kullanıcısına yanıt

Hayır o değil bu, yani 2 demiştiniz kendiniz ama başka oyun gösteriyorsunuz. Bu gösterdiğiniz 3 olabilir yada ilk oyunun remake'idir :)

Steam'in merakla beklenen Yaz İndirimleri başladı: %90'a varan fırsatlar
  • forza 4 ü epic beleş veriyor bunlar indirimli 30 a satıyor

gözünü milletin cebindeki paraya dikmiş herifler

• uchihaitachi kullanıcısına yanıt

Steamdb'ye bakıyorum birçok oyun en ucuz bizde satılıyor, Steam'in bu olayını seviyorum.

Bir ara enflasyonla topyekün mücadele olayı vardı ya, o mücadelenin en hakikisini Steam ve bölgesel fiyatlandırma yapan geliştiriciler yapıyor :)

• Kuralsiz111 kullanıcısına yanıt

Forza horizon 4 ü kim beleş vermiş? Oyun epic storeda yok zaten ne sıkıyorsun sen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ProjectMan kullanıcısına yanıt

minimum 40 yaşındasın

• Herkes Forza , RDR2 falan demiş. Yav zor gleiyosa korsanı var git indir. 2-3 saat oynucan sıkacak zaten. Alcaksan adam gibi değecek şeyler al. Chivalry 2 , Sea of Thieves. Offline işe yaramaz online efsane gibi oyunlar. COD MW falan al yani. %50 indirimde. Taş gibi oyun. Herkes uyduruk oyun sıkmış. 30 tlye 2 dolara sen Sea of Thieves ,Chivalry 2 deki zevki nerde alıcaksın başka. Yapmayın yav. Adamlar zten TL nin değersizliğinden gift olayını da durdurdu komple. Alman arkadaştan yılbaşında 10€ hediye almıştım 130-150 TL bişe ediyodu. Geçen dedim sorayım atar mı . yok sistem kabul etmiyo. Yani şükredelim bu halde olduğumuza.

• Forza ve Red Dead 1 saat oynadığını düşün 140 TL verdin diyelim.

Kendi arabanla 1 saat yolculuk yapsan 140 TL den fazla yakıyor şuanda. Türk parasının değeri kalmadı kabul edin artık.

• Çok iyi geldi bu indirimler.

Steam'in merakla beklenen Yaz İndirimleri başladı: %90'a varan fırsatlar
  • Rozet vs alır geçerim

• Vict0ry kullanıcısına yanıt

Daha önce hiç bu kadar saçma bir kıyaslama duymamıştım. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.