Şimdi Ara

Steam Deck [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.535
Cevap
231
Favori
297.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows yükledikten sonra epic, ubisoft v.s. gbi yerlerden de oynanabilir mi acaba?

• the_mentor kullanıcısına yanıt

Oynanabilir olacağı açıklandı ancak performans ne düzeyde olacak onunla ilgili bir bilgi yok.

Şu anda demo gibi gösterilen videolarda alınan yüksek performans SteamOS 3.0'ın light bir sistem olmasıyla da alakalı. Muhtemelen Windows gibi ağır bir işletim sistemiyle performans ciddi şekilde baltalanacak.

Bu biraz Monster Laptop reklamlarında "oynayamadığınız oyun olursa paranız iade" gibi bir şeyler Steam Deck [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 8 Şubat 2022; 14:47:42 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 9 Şubat 2022; 16:42:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Cihaz baya sağlam duruyor.

• Steam Deck CAD dosyalarına artık erişilebilir

Alıntı

metni:
    Merhaba! Aletleri söküp takmayı, donanım ve yazılım parçalarını değiştirmeyi sevenlere, aksesuar üreticilerine veya nasıl olduğunu görmek için Steam Deck'i üç boyutlu basmak isteyenlere güzel bir haberimiz var.
    Bugün Steam Deck'in dış yüzeyinin CAD dosyalarını (yüzey topolojisi) Creative Commons lisansıyla indirilebilir hâle getiriyoruz. Buna STP modeli, STL modeli ve referans için çizimler de (DWG) dâhil. Dosyaları burada bulabilirsiniz.
    Topluluğun yaratacağı şeyleri görmeyi iple çekiyoruz!

• Steam Deck [ANA KONU]

Alıp bastırıp duvara yapıştırmalık çok hoş beSteam Deck [ANA KONU] 

• Pek ilgi görmemiş konu. Ben fiyat olarak 8k tahmin ediyorum base model.

kara borsaya düşmezse eğer beklediğim fiyat bandından alınabilir olursa alacağım, umarım

• Switch ve ps4 sattım bekliyorum. 256gb ssd li model 10 bin olursa alacağım inşallah

• adminastör kullanıcısına yanıt
    İlk modeli alacağım, hazır elimde 512GB micro SD var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Acaba değer mi arada ki fark? Bende 128gb hafıza kartı var yetmez o diye 256gb SSD li model baktım. Çünkü 512gb hafıza kartı alsam hemen hemen 256gb SSD li model fiyatına gelecektir diye düşündüm

Aradaki farkı görmek lazım. Değmeyecek büyük ihtimalle.
    8k çıksın benim olsun. Karaborsa olmasın.

Bende 8 ile 10 bin arası bekliyorum. Eğer daha fazla fiyata çıkarsa maalesef bekleyeceğim. Zaten şöyle bir şey var siparişleri Q1 Q2 diye dağıtacaklar. Yani Q1 de ki alanlar kara borsaya koyacaktır. Q2 de ise fiyatlar normale düşer stok olmuş olur diye düşünüyorum.

• XanthiN kullanıcısına yanıt

valla süper. bunu yakında modlayıp içerisine raspi vs sokarlar Steam Deck [ANA KONU] 

Fazlasına dizüstü alırım, almam ben.

• 5 gün sonra çıkıyor. Beklemedeyiz. Giriş model beklentim 6K ithalatçı garantili. 8k orta model. En üst model için de 10K beklentim var.

Diz üstü ile farklı hocam bu. Kullanımı daha kolay Steam Deck in.

5 güne çıkıyor. Hele bir fiyatlar çıksın ortaya. çok üzülmesek bari. Üzecek gibi bir his var ama içimde.

Sony nin yaptığı hataya düşmezler umarım.

• Olethros kullanıcısına yanıt
    Şimdidem hayırlı olsun hocam.

• Resmi olarak TR satışı bile olmaz belki. Elbet bir firma getirip satar. Açıkçası 399USD'lik model için de benim üst sınırım 6000-6500TL. İlk etapta zaten karaborsa olacak ama yılsonuna doğru veya 2023 başı en azından yurtdışından umarım liste fiyatından bulabiliyor oluruz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.