Yüzbaşı
30 Temmuz 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 193 (Bu ay: 2)
Gönderileri
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/6e/46/1f/6e461f2eeec2f946bd4ca31699fafe21.png&t=0&width=480&text=1
  • Kampanyadan Yemeksepeti’nde ilk kez sipariş verecek üyeler faydalanabilir. Daha önceden Yemeksepeti’nden sipariş vermiş üyeler faydalanamayacaktır.
  • Kampanyadan sadece Turkcell müşterileri yararlanabilir.
  • Kampanyaya Paycell uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz.
  • İlk siparişten önce katılım yapılması gerekmektedir.
  • Kampanyaya katılım onay mesajının ulaşmasından sonra kişiye özel indirim kodu iletilecektir.
  • İletilen 30 TL indirim kodu yalnızca online kredi, banka veya sanal kart kullanılarak ödeme yapılan minimum 50 TL’lik Yemeksepeti siparişlerine özeldir. Yemeksepeti Banabi’yi kapsamamaktadır.
  • Bir kullanıcı yalnızca bir kez indirim kazanabilir, kısmi ya da tamamen nakde çevrilemez ve başka kampanyalarla birleştirilemez.
  • İletilen indirim kodunun son geçerlilik tarihi 15.09.2021 23:59’dur.
  • Yemeksepeti çalışma saatleri ilden ile değişkenlik gösterebilir.
  • Yemek Sepeti Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş. ve Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma veya değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Selfy böyle bir kampanya öneriyor bütçeme göre.

Prime ise böyle sizce hangisi? Daha iyisi varsa öneride alabilirim. Prime tarifesinin ayrıcalıkları daha iyi gibi sanki?
Merhabalar forumda yeniyim, Turkcell hatta bugün başvurmuş bulunmaktayım. Şahsıma e-mail ve SMS ile başvurduğuma dair bilgilendirme yapıldı ancak sitesinden başvuru talep numaramı girdiğimde "Girmiş olduğunuz talep numarası ile eşleşen kayıt bulunamamıştır." diyor. Tekrardan aynı numarayı almayı denediğimde alınmış diyor benim anlamadığım olay şuan ben başvurdum mu başvurmadım mı?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 33 sn. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 301
İkinci El Bölümü Mesajları: 47
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 1.318)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 354 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.