Şimdi Ara

STEAK YAPIMI ve DÖKÜM TAVA ANA KONU (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.904
Cevap
315
Favori
128.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nolduya

Lava döküm tava carrefour da (ankara Gordion) 40 tl arkadaşlar...

ahsap standi var mi?
  • slickman S kullanıcısına yanıt
    Yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

Staub fransız malı oldukça kaliteli Lava ile karşılaştırmak abest kaçar. Lava için f/p diyebiliriz o kadar

Abest?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralkarga

Arkadaşlar 26*32 cm boyutlu ızgara döküma tava aldım, pişirmeden önce 10 dakika civarında vok gözünde yüksek ateşte tutuyorum ama dikdörtgen olduğu için kenarları çok ısınmıyor, aynı sorunu yaşayan var mı?

Wok gözde bile bu soruın yaşanıyor mu? Ben lazer ısı ölçer aldım bakalım gelsin ölçeceğim tavayı ona göre atarım etleri köşelere dikkat ederim
  • CriticalWave kullanıcısına yanıt
    valla ben yaşıyorum, uzun kenarların 5er santimlik kısımlarında bariz daha az ısı var vok gözünü kullanmama rağmen, artık ilk ısıtma sırasında bi süre kenarları da direkt ateş üzerine getiriyorum.
  • slickman S kullanıcısına yanıt
    Standı yoktu şimdi 55tl olmuş galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: nolduya

Standı yoktu şimdi 55tl olmuş galiba
    quote:

Orijinalden alynty: nolduya

Standy yoktu ?imdi 55tl olmu? galiba

19 martta tekrar indirime girecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Febr

quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

Staub fransız malı oldukça kaliteli Lava ile karşılaştırmak abest kaçar. Lava için f/p diyebiliriz o kadar

Abest?

Eğreti? Tuhaf?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abes olmasın o?

• quote:

Orijinalden alıntı: CnnRose

Bu bonfile değil hocam, zaten antrikot yerine bonfile vermezler bonfile antrikottan 15 TL falan daha pahalı olur. Bu but eti. Gidin ve bana yanlış et vermişsiniz bu antrikot değil diyin. Gerekirse şikayet edin.

antrikot bonfileden pahalı olmasın hocam?
  • Hocam, tavuk pirzolası denedim geçen gün, tavayı ilk aldığımda. Hiç de fena olmadı, sizin bunun için süre tavsiyeniz var mı..

Antrikotu önümüzdeki günlerde deneyeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tavayı aldım da bir türlü fırsat olmadı denemeye, bugun iyi et bulabilirsem bi deniyim bari.
  • 25 mart bim'de satışa çıkacak tava iyimi bilgisi olan varmı alınırmı ?

https://store.donanimhaber.com/27/18/b2/2718b2c8aac5c3e86fee2eb75619dcf3.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinless34

25 mart bim'de satışa çıkacak tava iyimi bilgisi olan varmı alınırmı ?

hay çok yaşa bende merak ediyorum ama lavanın yuvarlak tavası daha iyi sanki biraz daha büyük şu carforuda 39.90 a satılandan bahsediyorum
  • Cengaver1 kullanıcısına yanıt
    Hayır, bonfile antrikottan daha pahalı olur.

• carrefour internet sitesinde tavanın fiyatı düştü beyler, ben yapıştırdım bi tane
    https://www.carrefoursa.com/senalmarket/d/lava-dikdortgen-izgara-tava-26x32-cm
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcan1981

quote:

Orijinalden alıntı: sinless34

25 mart bim'de satışa çıkacak tava iyimi bilgisi olan varmı alınırmı ?

hay çok yaşa bende merak ediyorum ama lavanın yuvarlak tavası daha iyi sanki biraz daha büyük şu carforuda 39.90 a satılandan bahsediyorum

Valla bende kararsız kaldım bu işin ustası kişilerden yorum bekliyorum.

• Süre tavsiyem yok maalesef çünkü tavuk pirzolayı daha önce yapmadım, 1-2 Parça denerseniz uygun timingi bulursunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: CnnRose

Süre tavsiyem yok maalesef çünkü tavuk pirzolayı daha önce yapmadım, 1-2 Parça denerseniz uygun timingi bulursunuz

Hocam yarın carfour dan alicaz da bi tava.Düzgün biryerden et alalım almışken.Istanbulda bildiğiniz güzel biryer varmı Güngören Bahçelievler tarafları

• Henry Cavill kullanıcısına yanıt
    Ben istanbulda yaşamıyorum fakat ilk sayfada paylaştım nasıl bir et alınması gerektiğini (resim de var), Kipa-Migros-Macro Center gibi yerlerde güzel etler oluyor bazen güvendiğiniz kasap yoksa oradan alabilirsiniz, bir kaç kasapa da uğrayıp kararınızı verirsiniz. Yağ damarları çok olan ve en az 1-1.5 parmak kalınlığında olsun, ne kadar kalın olursa içinde o su o kadar lezzet hapsolur.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.