Şimdi Ara

Stardew Valley Resmi Türkçe Dil Desteği (Android ve iOS için de Türkçe!) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.456
Cevap
38
Favori
101.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar konuyla alalakasız belki ama rehber tarzı birşey söylermısınız nasıl bi yol izliyim oyunda tarla falan kurdum ufaktan
  • turisas20143 T kullanıcısına yanıt
    Her türlü bilgi mevcut.

http://stardewvalleywiki.com/Stardew_Valley_Wiki
  • türkçe yama şart. kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: turisas20143

arkadaşlar konuyla alalakasız belki ama rehber tarzı birşey söylermısınız nasıl bi yol izliyim oyunda tarla falan kurdum ufaktan

Hocam oyunda belli bir yol yok, nasıl isterseniz öyle oynayabilirsiniz. Mesela ben 50 saat falan oynadım ama 50 saat oynayan başka insanlar benden çok fazla fazla şey görüp yapmış olabiliyorlar. Ama bu benim oyun zevkimden hiçbir şey eksiltmiyor. Ama bazı görevler, eşyalar, meyveler, doğum günleri için vs. wikiden yardım alabilirsiniz.
  • Resmi çeviri konusunda gelişmeler olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 2 Mayıs 2016; 22:54:17 >
  • Yardımda bulunmak isterim çeviride. Çevirilecek dosyaları mesaj atabilirsin istersen.Elimden geldiğince yardımda bulunmak isterim.Ama oyunum yok Tek çevirmek zor olabilir çünkü o yüzden dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whitetree -- 2 Mayıs 2016; 22:44:54 >
  • Chucklefish'in yöneticilerinden biriyle görüştüğümde resmi çeviri için bir takım tuttuklarını söylediler. Eğer durum öyleyse projeyi durdurabilirim maalesef.
  • Acaba hangi grup tarafından çevirisi yapılıyor. Öğrenme şansınız oldu mu?
  • cozepud C kullanıcısına yanıt
    Maalesef o konuda bilgim yok. İnternette arattigimda kimsenin bu konuda duyuru yaptigini falan da gormedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

Maalesef o konuda bilgim yok. İnternette arattigimda kimsenin bu konuda duyuru yaptigini falan da gormedim.

Evet bende araştırdım çeviri gruplarını tek tek gezdim. İçlerinden biriyse daha sonra açıklarlar diye düşünüyorum. Cevap için teşekkürler.
  • kim çeviriyor merak ettim bir de resmi
  • Durduruldu mu _???
  • slmprmksz S kullanıcısına yanıt
    ilk mesajı okuyun hocam.
  • resmi çeviri bilgisi nerede _?
  • slmprmksz S kullanıcısına yanıt
    İnternette bir bilgi yok henuz. Ancak ben oyunun dagitimci firmasindan bir yetkiliyle gorustugumde resmi Turkce cevirisi icin bir ekiple anlastiklarini soyledi. İnternette faal olmayan bir ekip olabilir ama resmi Turkce yama gelecekmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zamanı ile ilgili bir bilgi var mı ? bu arada herşeye rağmen emeğinize sağlık
  • herşeye rağmen emeğinize sağlık hocam
  • hayırlısı olsun
  • Herkesin desteği için teşekkürler. Sanırım buraya kadarmış. Keşke daha önceden haberimiz olsaydı da sizi de umutlandırmasaydık.

Konu kilitlenebilir.
  • Keşke resmi çeviri yapan ekip bir bilgi verseydi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.