Şimdi Ara

Stardew Valley Resmi Türkçe Dil Desteği (Android ve iOS için de Türkçe!) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.456
Cevap
38
Favori
101.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdiden teşekkürler, kolay gelsin
  • Şimdiden teşekkürler tahmini olarak bitmesine ne kadar var hocam ?
  • SuqaL kullanıcısına yanıt
    Ben Haziran'a kadar tamamlanir diyorum ancak kesin bir tarih vermem dogru olmaz, daha once de bitebilir daha gec de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben de çeviriye ortak oldum sorularınız varsa ben de cevaplamaya hazırım 2 kişi çalıştığımızdan tahminen temmuz gibi biter.
  • Çömlekçi kullanıcısına yanıt
  • Cok sukur ya 3 4 gündür bu konuya yazabilmek için siteye girmeye çalışıyorum. Şifre yanlış, isim yanlış , bilmem kısa sürede bu kadar deneme yapma, E postaya 1 günde 2 kez dogrulama kodu gönderilmezmiş (bizde çok hevesliydik dogrulama kodu istemeye ilkini gönderseydin ikincisini istemezdik )
    Neyse sonunda girebildik takipdeyim Allah elinize zeval vermesin. Haziranı duyunca biraz burkuldum açıkcası ama geç olsun güç olmasın . Bende almak için niyetlendim 1 hafta önce fazla bir meblağ değil zaten ama çeviri haberini görünce beklemeye karar verdim .
  • Miralay Kaplan kullanıcısına yanıt
    Dostum bizim de işlerimiz var çeviri dışında, o yüzden uzayacak zaten. Yeni başlamama rağmen kendi kısmımın %1'i bitmiş durumda. Boşa çıktığımda çeviriye devam ediyorum ben de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miralay Kaplan

Cok sukur ya 3 4 gündür bu konuya yazabilmek için siteye girmeye çalışıyorum. Şifre yanlış, isim yanlış , bilmem kısa sürede bu kadar deneme yapma, E postaya 1 günde 2 kez dogrulama kodu gönderilmezmiş (bizde çok hevesliydik dogrulama kodu istemeye ilkini gönderseydin ikincisini istemezdik )
    Neyse sonunda girebildik takipdeyim Allah elinize zeval vermesin. Haziranı duyunca biraz burkuldum açıkcası ama geç olsun güç olmasın . Bende almak için niyetlendim 1 hafta önce fazla bir meblağ değil zaten ama çeviri haberini görünce beklemeye karar verdim .

Hocam benim haziran dememin asıl nedeni aksilik falan olursa insanlara yanlış bilgi vermemiş olmak. Bana kalsa hiç çıkış zamanı ile ilgili bilgi vermem ancak hiç bilgi vermemek de pek doğru olmaz diye düşündüm. Dediğim gibi hazirandan önce de olabilir sonra da. Sürekli evde oturan insanlar olmadığımız için kesin bilgi vermek mümkün değil maalesef. :)
  • Teşekkürler hocam zaten bilerek tahminen diye sordum arkadaşlar kesin tarih olarak algılamasınlar diye :)
  • buradan paylaşsanız bazı bölümleri bizde kendi arkadaşlarımıza çevirtip sizlere göndersek siz sadece yazması ile ilgilenseniz, yardımcı olabiliriz belki bu şekilde
  • oyun iyi sattı iyi oynanıyor hiç bakmadım ne tarz nasıl bir oyun ama türkçe yaması çıkarsa kesin alırım
  • Kolay gelsin , oyun çıktı çıkalı anlık 20-30 bin kişi oynuyor ne oyunmuş arkadaş.
    Dil olmayınca böyle oyunları deneyemiyoruz. Allah yardımcınız olsun tekrar kolay gelsin.

• Çeviriyi yürütüyoruz bakalım neler olacak

@slmprmksz öyle olursa çeviri kalitesi düşer.
  • Benimde dikkatimi çekti baya seviliyor oyun gerçekten.Sizin sayenizde türkçe oynayabileceğiz.
  • Keşke yamayı biraz ilerletip konuyu açsaydınız. Uzun zamandır %3,5 da olunca insan sabırsızlanıyor :)

kolay gelsin
  • ytkbrs Y kullanıcısına yanıt
    Ceviri islemi aktif olarak suruyor hocam. Dosyalari toplamadigim icin guncellemedim henuz. Sorun yok yani. Ben birkac gundur ilgilenemiyordum ben de yarin tekrar basliyorum

• vallahi bende gün aşırı kontrol ediyorum üç buçuğu gördükçe üzülüyorum :D ciğerim soldu oyun videolarını izlemekten :D
  • slmprmksz S kullanıcısına yanıt
    3.5'tan çok daha fazla, sadece sayım yapmak için vakit ayıramıyoruz.
  • tahminen %50 sine ulaştnız mı hocam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.