Şimdi Ara

Stardew Valley Resmi Türkçe Dil Desteği (Android ve iOS için de Türkçe!) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.455
Cevap
38
Favori
101.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz geç gördüm fakat son durumda bu oyunun türkçe yaması mevcut mu?
  • Reizena R kullanıcısına yanıt
    Su an yok, ne zaman cikacagina dair de bir bilgi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

Su an yok, ne zaman cikacagina dair de bir bilgi yok.

Anladım bilgi için teşekkürler
  • türkçe dil desteği beklemekten ciğerim soldu. keşke açıklamasalardı resmi güncelleme gelecek diye. arkadaşlar şimdiye bitirmiş olabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y Ddraig Goch

türkçe dil desteği beklemekten ciğerim soldu. keşke açıklamasalardı resmi güncelleme gelecek diye. arkadaşlar şimdiye bitirmiş olabilirdi.

Test aşaması biter miydi bilmiyorum ancak çeviri aşaması rahat biterdi bu zamana kadar tek çevirsem bile. Çok istekliydim bu çeviriye ama çevirinin iptal haberini verdikten sonra ne oyuna girdim bir daha (56 saat oynama sürem var, deli gibi oynuyordum) ne de başka bir çeviriye giriştim. :)
  • Benim de bi 20küsür saat vardı. Siz yama yapmaya başlayınca bıraktım. Yama gelir anlayarak oynarım diye. Şimdi pcden bile silmiş haldeyim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Y Ddraig Goch

türkçe dil desteği beklemekten ciğerim soldu. keşke açıklamasalardı resmi güncelleme gelecek diye. arkadaşlar şimdiye bitirmiş olabilirdi.

Test aşaması biter miydi bilmiyorum ancak çeviri aşaması rahat biterdi bu zamana kadar tek çevirsem bile. Çok istekliydim bu çeviriye ama çevirinin iptal haberini verdikten sonra ne oyuna girdim bir daha (56 saat oynama sürem var, deli gibi oynuyordum) ne de başka bir çeviriye giriştim. :)

bilader bunu bana nasıl yaparsın, şaka bir yana senin çeviriyi bekliyordum ya, yarım-eksik dosyaları silmediysen atarmısın acaba?
  • Data Transfer D kullanıcısına yanıt
    Dostum dosyaları sana atsak bile resmi çeviri yapıldığında dolayı bizimkiler anlamsız olur. Oyunun sadece %15'i çevrilmişti çünkü.
  • Data Transfer D kullanıcısına yanıt
    Valla moral bozuklugu ile kendi cevirdigim dosyalari bir hisimla sildim ben. :) Diger arkadaslarinki duruyor ancak oyuna eklense bile bir sey ifade etmez, resmi ceviriyi beklemeniz daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 21 Haziran 2016; 0:04:39 >
  • Coop veya TR yama için bir gelişme yok değil mi hala. Nisan ayından beri oyuna yeni patch çıkmamış görünüyor steamde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RushComeBaby

Coop veya TR yama için bir gelişme yok değil mi hala. Nisan ayından beri oyuna yeni patch çıkmamış görünüyor steamde.

1.1 yamasında çok şey eklenecek deniyor o yüzden uzun süredir yama çıkmadı. Ama dil ve co-op 1.1 ile gelir mi bilemiyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RushComeBaby

Coop veya TR yama için bir gelişme yok değil mi hala. Nisan ayından beri oyuna yeni patch çıkmamış görünüyor steamde.

1.1 yamasında çok şey eklenecek deniyor o yüzden uzun süredir yama çıkmadı. Ama dil ve co-op 1.1 ile gelir mi bilemiyorum.

henüz diğer dillerde eklenmemiş . belki bizi es gecebilirler . Co op gelırse oyun çok daha güzel olur
  • 1 ay oldu nerdeyse hiç ses yok mu ?
  • aylar oldu bi gelişme hakkında duyumunuz ya da bilginiz oldu mu tekrardan ?
  • Oyunun türçe karakter desteği eklediyseniz font dosyalarını atarmısınız?
  • o kadar bekleyen insan var bilgi verecek bir tek insan yok ya
  • Xenology X kullanıcısına yanıt
    Bulursam font dosyalarini atayim.

Pek takip etmiyorum ama ses yok gibi resmi ceviriden. Boyle olacagini bilsem resmi olmayam ceviri cikartirdim Temmuz olmadan cikabilirdi.

• Şahsen benim favori oyunlarımdan biri harvest moon olarak başladı o vakiten beri tüm emülatörlerde oynadım o yüzden el atıcam ayrıca çeviri ekibi falan yok o kadar araştırdım burda 2 konu var başka yerde bir şey zerre görmedim Şu fontlar lazım gerçekten gerisi kolay o dosyalar varsa birde tüm çevrilmiş yerler ne olursa işimi görür. Çeviride önemli değil fazla ama font lazım türkçe karakterlerin açık yada gömülü dosyları lazım.
  • Xenology X kullanıcısına yanıt
    Hocam ben ChuckleFish ile tekrar konusacagim bu konuda. Eger vazgecilme gibi bir durum falan olduysa tekrar baslayabilirim. Fontlar da masaustu bilgisayarimdaydi ama anakarti bozuldugu icin ulasamiyorum su an

• görüşebildin mi kardeşim var mı bi haber?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.