Teğmen
01 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 64 (Bu ay: 0)
Gönderileri
sorun çözüldü arkadaşlar
Fifa 14 oyununu ilk çıktığı zaman indirdim play storeden..oynadım hiç bir sorun yoktu..şimdi herhalde güncelleme yapmışlar oyunu açmaya çalıştıgımda kapanıyor ve uygulama hatası veriyor..play storeyi aradım anlattım sorunumu...oyunun sahibine ileteceksin dediler konuyu...https://help.ea.com/en...sitesine girdim ama sorunumu nereye yazıp iletecem bulamadım...ya bunlarla nerden nasıl yazışılıyor arkadaşlar yardımcı olurmusunuz...teşekkürler..
Arkadaşlar ben mastermind'le oynuyorum ama ghost'lada oynamak istiyorum fakat neye basmam gerekiyor...?bi yardımcı olursanız arkadaşlar..teşekkürler
Arkadaşlar ben mastermind'le oynuyorum ama ghost'lada oynamak istiyorum fakat neye basmam gerekiyor...?bi yardımcı olursanız arkadaşlar..teşekkürler
payda 2 oynayan Arkadaşlar steamdan beni eklermisiniz beraber takılırız...cavurlarla olmuyor...DGE1453
Arkadaşlar Ben payday 2 oyununda PC rahat kaldırmasına ragmen 15 Fps alıyorum..drx 11 gtx 560m ekran 6gb ram var sistemimde...çözünürlüğü baya bi düşürüyorum küçük pencerede oynadıgımda 30 Fps alıyorum..borderlansd 2 oyununda da aynı sorun karşıma çıkıyor..işin komik tarafı normal düz bir PC de bile aynı degerleri alıyorum..şaşırdım kaldım X775-Q7380 Qosmio Toshiba bir Notebookla ondan daha düşük Bİr PC ve ikiside aynı degerler..bu arada oyun orjinal..
Arkadaşlar steam üzerinden aldığım PAYDAY 2 oyununu açamıyorum..açmaya çalıştığımda hiç bir tepki vermiyor.. oyun başlatılamıyor ( oyun zaten çalışıyor)..iletisi alıyorum..görev yöneticisinde ve işlemler bölümünden oyunun ismi yok..oyunu açmaya çalıştıgımda 1,2 saniye gözüküyor daha sonra kayboluyor ismi.. aslında directx 11 Gtx 560 ekran kartım var çok rahat çalıştırması lazım..oyunu dogrulattım hiç bir eksik dosya yok..güvenlik duvarını ve vürüs programını kapattım öyle denedim yok hiç bir tepki vermiyor..işin garibi daha düşük sistem özelliklerine sahip GT 320 ekran kartlı başka bir PC de denedim onda çalıştı..ama ondada sistem düşük oldugu için FPS diplerde..PC'ye format atmak istemiyorum çünkü daha sıfır bir pc'de denedim aynı sorun karşıma çıktı..
yokmu yardım edecek bir arkadaş....?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 188
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 37.579 (Bu ay: 8)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 51 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.