Şimdi Ara

Stardew Valley Resmi Türkçe Dil Desteği (Android ve iOS için de Türkçe!) (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.456
Cevap
38
Favori
101.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Merhaba,

Hatalar için hem sizden hem de diğer oyunculardan özür dilerim. Bulduğunuz hataları serhatcavunt@yandex.com adresine gönderdiğiniz takdirde en kısa zamanda düzeltip yapımcıya da bilgi verebilirim. İlginiz için teşekkür ederim.
  • dufresneee D kullanıcısına yanıt
    özürlük bir olay yok :) teşekkür ederim ilginiz için
  • quote:

Orijinalden alıntı: dufresneee

Merhaba,

Hatalar için hem sizden hem de diğer oyunculardan özür dilerim. Bulduğunuz hataları serhatcavunt@yandex.com adresine gönderdiğiniz takdirde en kısa zamanda düzeltip yapımcıya da bilgi verebilirim. İlginiz için teşekkür ederim.
    Hocam her platforma Türkçe gelmiş ama konsollar yok galiba xbox ı bilmiyorum ps4 ne zaman gelir?
    dufresneee sana 2 sorum olacak cevaplarsan çok sevinirim.

1. stardew valley in son gelecek olan 1.4 yaması gelir gelmez türkçe olacak mı?

2. yine bu firmanın oyunu olan ve yakında çıkacak olan Eastward da türkçe olacak mı? çünkü lütfen olsun
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    Stardew Valley'nin 1.4 güncellemesine ait olan dosyalar çoktan çevrildi ve yapımcıya teslim edildi. Yeni güncelleme çıkar çıkmaz Türkçe olacak.

Eastward ne yazık ki Stardew Valley'nin yapımcı firmasının değil, dağımtıcı firmasının oyunudur. Ben ve diğer çevirmen arkadaşların iletişimi sadece yapımcı ile kısıtlı olduğundan Eastward'ı çevirmemiz şu anda mümkün değildir.

Bu aralar birazcık yoğunum. Boşluğa çıktığımda kendilerine e-posta gönderip çevirme teklifinde bulunabilirim.
    valla çok sevinirim ciddi cidi iyi bir oyun olacak gibi görünüyor. gamescom un açılış oyunlarından biriydi yani o derece önem veriyorlar oyuna. dediğiniz gibi vakit bulursanız harika olur.
    Bugün e-postalara bakarken Eastward için zaten çeviri teklifinde bulunduğumu fark ettim. Şubat ayında yapımcıya e-posta göndermişim ancak bana dönmemişler. Yüksek olasılıkla ilgilenmiyorlar. Bir de dağıtımcıya e-posta göndererek şansımı deneyeceğim. Umarım onlar olumlu dönüş yaparlar.
    Hocam ben Chucklefish'ten Stardew cevirisi icin gorustugum kisiye mail atmistim gecen gun. Olumlu/olumsuz donus olursa haber ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS4 sürümüne Türkçe dil desteği geldi arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLdacTrack -- 26 Eylül 2019; 10:59:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

PS4 sürümüne Türkçe dil desteği geldi arkadaşlar.
    Nintendo Switch dahil mi hocam ?
  • deaththroes kullanıcısına yanıt
    Switch’e henüz gelip gelmediğini bilmiyorum doğrusu hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLdacTrack -- 26 Eylül 2019; 1:30:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deaththroes

Alıntıları Göster
    Sadece PS4 için yeni sürüm geldi. Switch'e gelmemiştir sanıyorum.
  • Mesajı düzenledim arkadaşlar yanlış anlaşılma olduysa kusura bakmayın lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: deaththroes

Alıntıları Göster
    https://stardewvalleywiki.com/Console_Version_History#Switch

dostum biraz inceldim de ps4 versiyonu 1.3.36 ya güncellenmiş switch verisyonu da şuan 1.3.33 de yani swiche gelmemiş 1.3.36 olursa gelir heralde ama çokta umutlanmamak lazım xbox one versiyony swich versiyonundan daha geride getirmemile güncelleme 1.2.31 de kalmış. bende swich için bekliyorum bu güncellemeyi inş. gelir şimdilik sadece ps4 e gelmiş.

• fdfdf

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.