Şimdi Ara

Starbucks Zammı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
2
Favori
40.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
220 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Starbucks Zammı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1881-1938 -- 30 Kasım 2019; 23:31:50 >
  • merak ettim hala fil b.ku içine koydukalrını bildikleri halde bunları içen var mı ?
  • Missss gibi türk kahvesii varken neden bilmediginiz sadece marka yapmiş Gibi gabur malinin sicanlardan veya fill dişkilarindan yapilan kahveyi içiyosunuz ki yazik değil mi..Birakin şu american oyunlarini bati oyunlarini..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam burada istediğimiz kadar şurada burada daha ucuzu var diyelim, bir şey değişmez. Bu millet sırf hava olsun diye yok starbuckstan yok cafe nerodan kahve, suluk, bardak gibi şeyleri almaya devam eder. Sonra da bir güzel o eşyalarıyla instagrama v.s atarlar. Sonra da esnaftan bir şey alırken 5 liranın hesabını yaparlar. Bu millet böyle.
  • starbucks tan vazgeçmem,oturduğum yerde yok ama buldum mu hiç kaçırmam.
  • Jacobs tavsiye ederim hocam. Otomatik kahve makinesinde her türkü kahveyi denedim. Jacobs gibisi yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cılkını çıkardı starbucks cidden 34tl'den 44tl'ye çekmiş çok orjinli çekirdekleri.
    latte yapmak için en iyi fiyat performans kahvesi hangisi? kahve dünyası espresso'yu bu şekilde deneyen var mı? onun kilosu 100tl en azından starbucks 176tl'ye geldi bu zamla pardon güncellemeyle.
  • 3 kuruşluk mala 5 lira vermek elitlikse biz almayalim.. bizim koyde ona elitlik degil kerizlik deniyor..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • evren27 E kullanıcısına yanıt
    dalgasına dedim ben onu sıradan bi kahve diğer rakip firmalarla lezzet farkı yok ama hep bunlar dolup taşıyor oraya giden kerizlerle dalga geçtim.

• Starbucks Zammı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Komite

Bir ay gidiyor içinde 25 adet fincan kahve çıkaracak miktar var. Ufak bir zevk için aylık 50 lira veremiyorsanız bu sizin probleminiz.
    Ayrıca içtiğiniz çaylara aylık ne kadar veriyorsunuz acaba?
    1 kg. çaydan kaç bardak çay çıkar birde onu hesaplasaydın ?
    ha benim zevkim dersen o başka ama çay ile kıyaslamak biraz tuhaf kaçmış
    ara sıra kahve içilen bir aile ise fiyatı hiç sorun olmaz ,ancak her gün içiliyorsa bayağı fazla yani

ben kahve sevmediğim için ,zaten sorun teşkil etmiyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: onatba

Bu mesaj silindi.
    Sanal baharat: Zift
    CoffeeDepartment: Açık/olması gerektiği kadar kavruk.
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Starbucks da çalışıyorum halen deli gibi satılıyor

• 50 TL mi yuh gerçi 100 TL yapsa bizim milletimiz yine alır yine alır. Birde meşhurrrr instagram starbucks fotoğrafları bitiyorum resmen
  • Bende yeni kesfettim mehmet efendiyi gayet basarili (hatta daha guzel, hafif) tavsiye ederim

• Pastalarının kalitesi düşmüş bir daha alacağımı sanmıyorum.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.