Şimdi Ara

Starbucks Zammı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
242
Cevap
3
Favori
40.067
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    415 Mesaj

Kahvenin borsa fiyati 1 dolar oldugunu ogrendigim zamandan beri şoktayım. Yillarca kilosuna 100 200 yeri geldi 300 verdim. Gittim bilmem kac tlye nescafe gold lar aldim. Kurukahveci mehmet efendi paket paket gitti. Madem kilosu 1 dolara geliyor 5 10 kişi ortaklaşa danaya girer gibi kahveye girelim bari. Iyisini bulursak hadi kilosu 2 dolar olsun :) hayor nescafede doube edgards falanda 1 dolara aliyordur kesin...

Bu arada uygun fiyatli kahve makinesi tavsiyesi var mı? Birde çelik mokapot ariyorum(aluminyum döküm olmayacak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onatba -- 5 Aralık 2019; 2:17:15 >
    |
    |
    mahoni_38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2367 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: onatba

Kahvenin borsa fiyati 1 dolar oldugunu ogrendigim zamandan beri şoktayım. Yillarca kilosuna 100 200 yeri geldi 300 verdim. Gittim bilmem kac tlye nescafe gold lar aldim. Kurukahveci mehmet efendi paket paket gitti. Madem kilosu 1 dolara geliyor 5 10 kişi ortaklaşa danaya girer gibi kahveye girelim bari. Iyisini bulursak hadi kilosu 2 dolar olsun :) hayor nescafede doube edgards falanda 1 dolara aliyordur kesin...

Bu arada uygun fiyatli kahve makinesi tavsiyesi var mı? Birde çelik mokapot ariyorum(aluminyum döküm olmayacak)
    ama o islemmeis hali ve tonla aliyorsun. misal bugdayin fiyati da 1.54 tl yani 0.20 cent ama biz unu ucuza almiyoruz veya ekmegi. Bu soyledigim kahve cekirde ve 200 tl aldigimiz kahveler genelde 1 dolar satilanlar olmuyor biraz daha nitelikli kahve oluyor ama evet kahvenin kar marji yuksek olabilir, bu arada nescafe gold yapilan kahve 1 dolar bile olmayabilir onlar daha ucuz olan robustodan yapiliyor.

ucuz kahve istiyorsan sanalbaharattan al iste kilosu 37 tl.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kolayoto.com
Media Sözlük
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.