Şimdi Ara

STAR WARS: THE FORCE UNLEASHED II (GÜÇ YENİDEN BİZİMLE) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
0
Favori
9.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: clexitt

şu oyunda yapılması gereken:

1.God of war tarzı yada (düşük bir ihtimal ama) onu geçen bir oyun yapacaksın

2.kılıçla kestiğin vurduğun yerler kopacak, kesilecek, kesilen yerde iz kalacak

3.adamların kolları bacakları kafaları, ikiye yarılmış cesetler havada uçuşacak

4. star destroyer vb şeyler düşümek force un sınırlarını zorlamak, daha eğlenceli olacak (1. oyunda durmadan gelen tie fighter lar yüzünden lanet etmiştim destroyer düşürmeye. tie fighterlerı önce gönder, benimle destroyer arasına girme. ilk oyunda göze en güzel görünen şeyin aferderseniz içine s..mışlardı.

5. düzgün bir oynanış

6.iyi bir oyun motoru

7. mallaşmış darth vader, sümsük star killer, aptal robot, salak sarışın pilot yerine. En azından cümleler oluşurabilme yeteneği olan, oyunu oymaya değer katacak sağlam karakterler

8. müthiş düello sahneleri yada boss savaşları

9.+18 kitlelere yönelme

10.star wars evrenini kotor tarzı yada mass effect teki gibi derinlemesine yaşama. SCI-FI ı oyuncuların gerçekten özümseyebileceği ve bilim kurgunun içine girmişçesine bir kurgu işleme, senaryo yazma.

11. En sonuncusu ve bana göre en önemlisi " 3 Haneli IQ ya Sahip Oyun Yapımcıları"

senin bu dediklerini anca BioWare yapar

• İzlemeyen varsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

quote:

Orijinalden alıntı: yakshi

obi-wan darth maul u ikiye ayırırken de kan çıkmıştı heralde filmdeki bir hatadır ya da obi-wan nın ışın kılıcının bir ısı dengesizliği var

onda kan çıkmıyodu ya baya bildiğin direkt kesiyodu cızırt diye hatta hafif bir sıcak hava dalgasına çıkıyodu maul dan.

bu arada yoda kesinlikle anakinin hayatı herif zaten efsane dehşet yaparlar..

ben aslında lucasarts ın şey yapmasını istiyorum episode 7-8-9 ları oyun halinde sunsalar şu anakin soloları görsek han solo ile leia nın çocukları luke un jedi acedemy serüvenleri piskopat kyle katarn ı bir daha görsek

ve tabiki jacen solo yu görsek güzel olmazmıydı ah ah niye yapmıyolarsa..

filmde kan çıkmamasının sebebi George Lucas ın her yaştan izleyicinin hayal gücünü genişletmek istediğidir,bence doğruda yaptı

• quote:

Orijinalden alıntı: NecronLord

İzlemeyen varsa

asudhasudhashdah bune ya

• quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

quote:

Orijinalden alıntı: yakshi

obi-wan darth maul u ikiye ayırırken de kan çıkmıştı heralde filmdeki bir hatadır ya da obi-wan nın ışın kılıcının bir ısı dengesizliği var

onda kan çıkmıyodu ya baya bildiğin direkt kesiyodu cızırt diye hatta hafif bir sıcak hava dalgasına çıkıyodu maul dan.

bu arada yoda kesinlikle anakinin hayatı herif zaten efsane dehşet yaparlar..

ben aslında lucasarts ın şey yapmasını istiyorum episode 7-8-9 ları oyun halinde sunsalar şu anakin soloları görsek han solo ile leia nın çocukları luke un jedi acedemy serüvenleri piskopat kyle katarn ı bir daha görsek

ve tabiki jacen solo yu görsek güzel olmazmıydı ah ah niye yapmıyolarsa..

ekranın altındaki kırmızılıkları diyor arkadaş sanırım

STAR WARS: THE FORCE UNLEASHED II (GÜÇ YENİDEN BİZİMLE)

bana da ilkte kan gibi gelmişti ama sıcak hava dalgasıdır o çünkü kan olsa obi-wan'ın ayaklarının oraya bakın oraya dökülmesi gerekirdi

STAR WARS: THE FORCE UNLEASHED II (GÜÇ YENİDEN BİZİMLE)

• bugün açtım SW TFU oynayım dedim ama harbiden kötüymüş ya bazı yerlerde sinir hastası oldum. hele darth vader'ın kaskını lightsaberla sopa gibi vurup çıkarması yok mu bi ara force choke yapasım geldi yapımcılara
  • Neyse 2. dehatalarından ders çıkarıp sağlam bi oyun yaparlar inş
  • bizim de umudumuz o zaten
  • Star Wars manyağı bir insan olarak,oynadığım çoğu SW oyunlarından sadece birkaçı gerçekten "olmuş"tu bence...Jedi Knight serisi,PS2'deki Revenge Of The Sith ve Knights Of Old Republic serileri gayet iyi oyunlardı.Force Unleashed'in hem oynanış hem de senaryo bazında fazlaca eksiği vardı.Ulan Star Destroyer'ı iki ıkınmayla Yoda bile indiremez,bizim Sith çırağı onu da yapıyor.
  • 1.oyun gayet zevkliydi yer yer hatalar olsada... 2.oyunda 2 katı olacaktır eminim... 1.oyunda grafikler harikaydı 2.oyunumuzdada grafikler çok daha iyi olacaktır. Bence bir şölen bekliyor bizi. Bu arada 1.oyunu halen sıkıntıdan bitiremedim. Yazın 2 gün boyunca aralıksız oynamıştım Death Star'ı bastığımız bölüme kadar gelmiştim ama sonrası sıktı işte bi ara bitiriyim oyunuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ɛnslaved

Star Wars manyağı bir insan olarak,oynadığım çoğu SW oyunlarından sadece birkaçı gerçekten "olmuş"tu bence...Jedi Knight serisi,PS2'deki Revenge Of The Sith ve Knights Of Old Republic serileri gayet iyi oyunlardı.Force Unleashed'in hem oynanış hem de senaryo bazında fazlaca eksiği vardı.Ulan Star Destroyer'ı iki ıkınmayla Yoda bile indiremez,bizim Sith çırağı onu da yapıyor.

oynanış zaten evlerden ırak, hiç sevmem çekirge gibi sağa sola anında dönen o açıdan revenge of the sith çok süperdi karakterin ağırlığını hissediyodun, ayrıca evet bizim cılız nurinin güçlerini fazla abartmışlardı, yoda bile 900 yıllık jedi adam uçağı bile zorlanarak kaldırıyodu

• Oyun sonuçta abi o kadar abartmamak lazım. Bu arada beni Star Wars manyağı yapan PS2 deki SW III oyunuda selam yolluyorum. RPG oynayamayan kişiler için birebirdi. O hareketler düellolar filan aman allahım oyunu 4 kere bitirmemiş olsam yıllar sonra tekrar açıp tekrar oynarım. Senin gibisi yok SW III
  • jedi academy de bile askerleri ikiye bolme, kol bacak kesme, saber duvara değdiğinde gerçekçi iz bırakması vardı.. inşallah 2. oyuna eklerler +18 yaparrlar oyunu
  • Bu oyunlar falan Star Wars evreninin devamı olarak kabul ediliyor,dolayısıyla mantıksızlıklar göze batıyor.Yoda normal TIE Fighter'ı zor kaldırırken,daha çırak Sith Star Destroyer'ı indiremez Force ile ama oyunda öyle yapmışlar.Star Wars Expanded Universe'te bu tarz mantıksızlıklar çok var.Lucas'ın onayıyla çıkıyor bu oyunlar,hikayeler,kitaplar sonuçta...Şu anki duruma göre Rebellion'u tamamen Darth Vader kendi eliyle bir Sith çırağına kurdurttu.

Senaryo ve oynanış açısından filmin getirdiklerini daha iyi entegre etmeliler.Bir robot otuz tane ışın kılıcı darbesi yiyip,hala sana ateş edemez.Tek darbelik canları var be...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamez

jedi academy de bile askerleri ikiye bolme, kol bacak kesme, saber duvara değdiğinde gerçekçi iz bırakması vardı.. inşallah 2. oyuna eklerler +18 yaparrlar oyunu

ilk sayfada da söylemiş olabilirim bizim cılız nuriyle, vaderın bi düellosu var orda vaderın kaskına ışın kılıcıyla vurup çıkarıyor ulan dedim meşe odunu mu bu vuracan kask çıkacak adamın kafa köftelik kıymaya döner normalde
  • Ah ah şu ikinci oyun SW III gibi olsa ne oyundu ulan. Hele o düellolar... Perfect'ti...

• quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

Ah ah şu ikinci oyun SW III gibi olsa ne oyundu ulan. Hele o düellolar... Perfect'ti...

hocam zaten o oyundaki LS kullanımını bi entegre etseler force unleashed'e harika olacak tam filmdeki gibi düellolar olur valla

• eğer ikinci oyun en az +16 olmazsa almayacağım cidden.

tamam her vuruşta kafa kol bacak kopması saçma olur ama en azından fatality kısmına gelen düşmanlara değen kılıçla parçalara ayrılmalılar.
  • Bu oyunun bir de sith edition versiyonu var. Hiç oynayan oldu mu? Yabancı sitelerde ki yorumlara baktım birçok kişi birkaç level eklenmiş ufak tefek değişiklikler yapılmış diye boşuna para vermeyin diyor. Bilen varsa söyleyebilir mi sith edition nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vcx

Bu oyunun bir de sith edition versiyonu var. Hiç oynayan oldu mu? Yabancı sitelerde ki yorumlara baktım birçok kişi birkaç level eklenmiş ufak tefek değişiklikler yapılmış diye boşuna para vermeyin diyor.

Aynen bahsedildiği gibi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.