Şimdi Ara

STAR WARS: THE FORCE UNLEASHED II (GÜÇ YENİDEN BİZİMLE)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
0
Favori
9.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  STAR WARS: THE FORCE UNLEASHED II (GÜÇ YENİDEN BİZİMLE)

NextGen'in ilk zamanlarından beri geliştirilmekte olan ve büyük bekleyişin ardından raflardaki yerini alan The Force Unleashed oyununu, sanırım hepimiz az-çok oynamışızdır. Darth Vader'in çırağı olarak (Star Killer) görev aldığımız oyunda, Star Wars evreni adına bir çok şey ile karşılaştık hatta bazılarımızın hikaye olarak kafasındaki bazı soru işaretleri son buldu. Özellikle Sith gücünü bizlere çok iyi sunan oyun, gelişen olaylar sonucu Light Side'a geçişimiz ile beraber bir Jedi'ın gücünü tam anlamıyla ellerimize sunuyordu. Clon askerlerini Force Power kullanarak bir çırpıda etrafa saçmak sanırım oyundaki en büyük fantazimizdir. Özellikle ilk bölümde Darth Vader'i kontrol ediyor olmamız, gerçekten muhteşem bir detaydı..

Hikaye olarak tamamen George Lucas'ın hayal gücünü kullanan yapımın birde '' Sith Edition '' adında bir ek paketi piyasaya çıktı. Bu pakette Star Killer karakterinin, tam anlamıyla bir Sith Lordu olduğunu görüyorduk ve Asilerin gizli bölgesine giderek, Luke Skywalker ile çarpışıyorduk. Her ne kadar bu ekpaketi tutmamış olsam da, oyuna farklı bir bakış açısı getiriyordu...

STAR WARS: THE FORCE UNLEASHED II (GÜÇ YENİDEN BİZİMLE)

Geçtiğimiz VGA2009 töreninde, sürpriz bir şekilde karşımıza çıkan 2.oyun, Star Wars severlerin az-çok tüylerini diken diken etmiştir. Buna sebep olan en önemli faktör ise, yayımlanan videoda; Usta Yodanın sesini duymamızdır. Bu olay aklımıza ilk olarak '' Acaba Yoda ile savaşacak mıyız ? veya ondan bir eğitim alacak mıyız ? '' sorularını getiriyor. Özellikle Dark Side havasının 2.oyunda daha fazla olacağını söyleyen yapımcılar, Star Killer'ın Çıraklık zamanlarından bu yana oldukça geliştiğini ve Gücün 2.oyunda çok daha fazla olacağını belirtiyor. Ama en çok merak edilen şey ise, ilk oyunda yaşanan olayları 2.oyunda hangi tür bir senaryo ile birleştirecekler ? ve bu senaryo Star Wars adına yakışır düzeyde mi olacak ?

Şuan oyun hakkında fazla bilgi ve resim olmamasına rağmen, önümüzdeki Mayıs ayında yeni detayların geleceği söyleniyor. Bakalım The Force Unleashed II, Star Wars hayranlarını tatmin edecek mi göreceğiz..

Star Wars: The Force Unleashed II, 2010 Q3 döneminde Xbox360 ve PlayStation 3 için raflardaki yerini alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRises -- 3 Mart 2010; 18:08:36 >

• İlk oyunu büyük bir zevkle bitirmiştim 2.si de çok iyi olacaktır umarım
  • senaryo 1 ile birlesecek cunki kadin ilk oyunda sormustu o soruyu will i see you again?
  • ilk oyun çok tırttı, umarım 2.si bişeye benzer
  • Hikaye olarak nasıl olacak bilmiyorum da, Usta Yoda'nın oyuna dahil olması bir çok şeyi değiştirecektir. Özellikle oyuna ciddi bir bakış açısı getirecek ve Star Killer'ın yazgısına büyük etki edeceğini düşünüyorum..

Vallahi şu sıralar Star Wars oyunlarına ihtiyacım var, geçen hafta KOTOR serisini komple yeniden bitirdim ama yeni bir oyun şarttı. Old Republic geliyor ama onu MMORPG olması da tam bir hayal kırıklığı oldu kendi açımdan, yani onun yerine KOTOR 3 falan yapsalardı ortalığı büyük ölçüde sarsarlardı..Şu LEGO saçmalığına bir son vermeleri gerek, keşke NextGen grafikler ile sıkı bir seri oyunu yapsalardı daha iyi olacaktı..
  • ilk oyunu psp ve ps2'de bitirdim. ama ps3 teki versiyonda 3 bölüm falan dayanabildim. herhalde hiçbir oyunda bu kadar küfür etmemişimdir. psp de bile oynanabilirlik kat kat daha iyiydi ps2 ile karşılaştırılamaz bile. bunda da aynı olacaksa hiç çıkarmasınlar.
  • Detayların Mayısta geleceği söyleniyor, bekliyoruz bakalım.
  • Çok güzel haber çok...Teşekkür ederim hala ilk oyunu oynamadım ben sırası gelsin ve fiyatı artık dibe vursun diye bekliyorum Ama aklım hala jedi academy' de açıkcası
  • beyler cnbc-e deki 6 bölümlük seriyi izleyenler işareti koysun bakalım kaç sayfa çıkacak
  • ilk oyunu pc de bitiridim bunu inş ps3 alıp bitircem
  • oyuna yoda nın dahil olması ayrı bi hava katıcak.ins bu sever yuzumuz guler
  • Daha ilk oyunu oynamak kısmet olmadı ki...
  • yapımcılar saçmalamış; normalde starkiller vader'la karşılaştıktan sonra ölüyor. ikinci oyunda da yodayla kapışırsa zaten sonu şimdiden belli R.I.P
  • İlki vasattı...ama öyle bir gaz öyle bir heyecan yaptırdılar ki ilk oyundan önce...Şimdi hiç bir şey beklemiyorum star wars sever olarak...
  • ilk oyunu Wii'de bitirdim... 2. oyunu muhtemelen hem wii hem ps3 için alırım... biri keyif, diğeri görsellik için :)
  • Valla ilk oyunun senaristliğini yapan olan elemanlar bu oyuna da dahil olacaksa bana uzak, yukarıya yakın olsun.

PS3'deki hedef alamama, her menüde loading beklemeyi geçtim, yani koca Star Wars'un hikayesini nasıl *** ederim diye uğraşsalar, bu kadar saçmalayamazlardı herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wassermann -- 4 Mart 2010; 12:19:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wassermann

Valla ilk oyunun senaristliğini yapacak olan elemanlar bu oyuna da dahil olacaksa bana uzak, yukarıya yakın olsun.

PS3'deki hedef alamama, her menüde loading beklemeyi geçtim, yani koca Star Wars'un hikayesini nasıl *** ederim diye uğraşsalar, bu kadar saçmalayamazlardı herhalde.

hedef alamama yada loading olayı hakkında doğal olarak bir fikrim yok ama hikaye bence güzeldi... ama devam hikayesi nasıl olacak çok merak ediyorum... ayrıca bu sefer kılıcı ters tutabilmek yada çift kılıç kullanabilmek eklenirse süper olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

yapımcılar saçmalamış; normalde starkiller vader'la karşılaştıktan sonra ölüyor. ikinci oyunda da yodayla kapışırsa zaten sonu şimdiden belli R.I.P

SADECE İLK OYUNU BİTİRENLER OKUSUN(UYARIMI YAPİYİMDE.).

yalnız starkiller orda palpatine ile kapışıyo vader ın anasını ağlatıyo kol bacak hatta 2 taraf var palpatine yada vader vader ı seçersen öldürüyosun ama yerine geçiyosun kötü oluyosun biz light side ın sonuna göre devam edicez 2.oyunda starkiller ölmiycek bellki ama nasıl kurtulucak onu bende merak ediyorum.

bide yoda bize yardım edicek bu sefer jedi olucaz öylede kalıcaz diye düşünüyorum çünkü bir oyun ne kadar karanlık olursa ve karakteriniz iyise iyiliğe daha çok bağlanır buda var klişedir ama olur gene olucaktır yoda nın halide yok starkiller palpatine le kapıştı yoda yı kesebilir o yüzden yoda da yaşlı malum ama tabiki yoda ile kapışmiycaklar başta starkiller jedi avlamayı bırakıyoki ilk oyunun sonlarında niye avlasın train olucak yoda dan dediğim gibi starkillerın kafası karışık ancak yoda aydınlatır.

SADECE İLK OYUNU BİTİRENLER OKUSUN.

hocam yoda'yı kesmesi söz konusu bile olamaz ki kesse bile zaten yoda luke'la karşılaşmış olamazdı. ki zaten star wars evrenine göre düzenlenecekse oyun starkiller'ın yaşamaması lazım. starkiller anca force'la bütünleşmiş yeni bi karaktere akıl hocası olabilir gerçekçi olursa lucas ama yok hikayenin içine edecem der starkiller'ı yaşatır yoda'nın çırağı yapar vader'ın üstüne salar o da belli olmaz tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: MrStark
    SADECE İLK OYUNU BİTİRENLER OKUSUN(UYARIMI YAPİYİMDE.).

yalnız starkiller orda palpatine ile kapışıyo vader ın anasını ağlatıyo kol bacak hatta 2 taraf var palpatine yada vader vader ı seçersen öldürüyosun ama yerine geçiyosun kötü oluyosun biz light side ın sonuna göre devam edicez 2.oyunda starkiller ölmiycek bellki ama nasıl kurtulucak onu bende merak ediyorum.

bide yoda bize yardım edicek bu sefer jedi olucaz öylede kalıcaz diye düşünüyorum çünkü bir oyun ne kadar karanlık olursa ve karakteriniz iyise iyiliğe daha çok bağlanır buda var klişedir ama olur gene olucaktır yoda nın halide yok starkiller palpatine le kapıştı yoda yı kesebilir o yüzden yoda da yaşlı malum ama tabiki yoda ile kapışmiycaklar başta starkiller jedi avlamayı bırakıyoki ilk oyunun sonlarında niye avlasın train olucak yoda dan dediğim gibi starkillerın kafası karışık ancak yoda aydınlatır.

SADECE İLK OYUNU BİTİRENLER OKUSUN.

Yalnız Palpatine ile dövüştük'den sonra, Star Killer sadece yere uzanmış bir şekilde duruyor. Vader gelip öldü falan diyor ama o kısımı tam olarak göstermiyorlar, dikkat edersiniz o kısa diyalogdan sonra başka sahneye geçiyor Kota'yı falan gösteriyor. Belkide ikinci oyunun başında oradan sonra devam edeceğiz... Şuan Star Killer'ın tam olarak ölüp/ölmediği belli değil yani..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.