Şimdi Ara

SSS & Yeni Başlayanlar Konusu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
9
Favori
23.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada çok şey öğrendim bu konudan saolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Naxxraması açmak istiyorum fakat bazı şeyleri oyuna para yatırmadan başarmak istiyorum. Sizce her wing için 700 gold vermek mantıklı mı yoksa o para ile 7 pack açmak daha mı iyi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cruzer26

Naxxraması açmak istiyorum fakat bazı şeyleri oyuna para yatırmadan başarmak istiyorum. Sizce her wing için 700 gold vermek mantıklı mı yoksa o para ile 7 pack açmak daha mı iyi?

Para vermek istememekte haklısınız fakat kanaatimce eğer desteleriniz tam değilse, leg eksiğiniz varsa Naxramas için gold biriktirmek çok saçma. 700*5 3500 golda 35 paket açarsınız. Bence sadece story expler için para verilerek alınabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cruzer26 C kullanıcısına yanıt
    Expert ve GvG setlerinin durumuna bağlı. Belli başlı kartlar olmadan bu setlerde Naxx'a altın biriktirmek gereksiz olur diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: gokg

Expert ve GvG setlerinin durumuna bağlı. Belli başlı kartlar olmadan bu setlerde Naxx'a altın biriktirmek gereksiz olur diye düşünüyorum

Çok fazla legendary eksiğim var bunlardan en önemlisi Dr.Boom sanırım her destede var nerdeyse
  • Cruzer26 C kullanıcısına yanıt
    Hocam ben biriktirerek actim.Asagi yukari bir haftada topluyordum bir wingi.Ama sahsen onermem cunku cok sabir gerektiren birsey.Sadece ilk iki kanat aslinda cogu deste icin yeterli olur.Loatheb ve sludge belcher ilk iki kanattan geliyordu yanlis hatirlamiyorsam.Bu kartlari alsan idare eder.

• Konu altlara düşmüş; oyuna yeni başlayan arkadaşlar için, güncel. Basit sorular için yeni konu açmak yerine, bu konuyu kullanalım; açılan konuları da bu konuya yönlendirelim arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Konu altlara düşmüş; oyuna yeni başlayan arkadaşlar için, güncel. Basit sorular için yeni konu açmak yerine, bu konuyu kullanalım; açılan konuları da bu konuya yönlendirelim arkadaşlar.

Sadece bu konu değil sınıflara özel açılan konularda aynı şekilde, genelde ana konu tercih ediliyor. Sınıf konularındaki sorular cevapsız kalınca insanlar aba konuya yönleniyor doğal olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hunter'da ucuz güzel iş yapan bildiğiniz deste var mı?

Uzun süre sonra yeniden başladım da yeni hesapla başladım bide 0 suan. Stream izlediklerimle biliyorum suan ki metayı. Hunter pek tercih edilmiyor ama beni böyle ranked da ortalarda oylasa dahi olur. Maksat alışmak ve para kasmak card packler için
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Hem metayı bilmediğimden hem de vicdanen rahat olamadığımdan "ucuz güzel iş yapan" Hunter destesi tavsiye edemem Hunter konumuz burada. Çok güncel deste yok sanırım ama olanlara bakabilir, tavsiye isteyebilirsin.
    2oyunda bir hunter geliyor neredeyse hocam metada şuan naxxramas 4.wing gerekiyor yalnız hunter için onun dışında pek bir kart gerekmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: LeeOrAfk

2oyunda bir hunter geliyor neredeyse hocam metada şuan naxxramas 4.wing gerekiyor yalnız hunter için onun dışında pek bir kart gerekmiyor

Uoououuoo 700g wing in teki sanırım ya ohooo

O 700 g dert valla ya bende bir deniyim dedim şuan 625 g var :) 700 yapıp naxx açmayı düşünüyorum. Ama acaba naxx'tan önce diğerini açsam direk ne olur diyede düşünmüyor değilim :D
  • Oyunda yeniyim alexstrazsa craftladım ikinci leg. Drboom ve ragnaros arasında kaldım sizce ne yapayım birde blackrock ilk kanadı alıcam geçebilirmiyim bölümleri ?

• elimdeki tum kartlari toza cevirdim ve dr boom yaptim simdi dr boom dan baska kart kalmadi sizce yeni hesap mi acim yoksa devam etsemmi

• Konu güncellendi arkadaşlar.

* Arena ödülleri değişmiş biraz.
    * Kart arkalarını kaldırdım. Artık koleksiyonda hepsi şartlarıyla birlikte yazıyor zaten.
    * 25. soruya her türlü ekleme alınır. Aklınıza gelen ve yabancı birinin anlamayacağını düşündüğünüz terimleri acımayın söyleyin.
    * Yorum sorularında değişiklik yapılabilir. Hatta duruma göre yeni konu açılıp tartışma konusu da yapılabilir. Yanlış olduğunu düşünüyorsanız çekinmeyin.
    * Son güncellemede Reward ve Promo Set'ler birleştirilmiş. Artık 4 kartlı bir Reward Set var.
    * Yazım hatası falan farkederseniz anında belirtin. Takıntılıyım biraz gözden kaçmasın
    * Sitede tablo özelliği olmadığı içn görevleri resim dosyası olarak eklemek zorunda kaldım. Yazı boyutları uyuşmadı ama olsun o kadar.
    * ÖZELLİKLE YENİ BAŞLAYAN ARKADAŞLAR! "Benim aklıma şu soru da geliyordu ama burda yok" diyorsanız hemen söyleyin ekleyelim konuya.

• Bu oyunu öğrenmek isterken konuya denk geldim... benim için iyi olacak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Shisu

elimdeki tum kartlari toza cevirdim ve dr boom yaptim simdi dr boom dan baska kart kalmadi sizce yeni hesap mi acim yoksa devam etsemmi

naptın hocam öyle. devam et boşver. 100 gold biriktikçe classic pack açmaya devam et. basic deckler var internette onlarla yürürsün.

• bu arada emeğimize sağlık hocam yeni başlayanlar için süper konu olmuş

• Appstore'daki kurlar güncellenmiş, fiyatlar pcdekiyle aynı gibi olmuş. Android tarafında aynı ama. Satın alım yapılacaksa Android bir cihazda yapılması tavsiye edilir.

Bu bahaneyle de konuyu uplıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.