Şimdi Ara

SSS & Yeni Başlayanlar Konusu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
9
Favori
23.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Legend Mmr'ı ilk legend olunduğunda herkese aynı mı veriliyor? Yoksa o ana kadar oynadıgın oyunların istatistigine mi bakılıyor? Kolay rakip yenince az kazanıp, yenilince çok puan kaybetmek gibi bi durum var mı ? Bu legend mmr'ı hakkında bilgisi olan, bilgisini paylaşırsa çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UlmoBlack -- 19 Ocak 2015; 14:19:39 >
  • Levend rank ile normalin farkı yok diye biliyorum ki zaten legend rank ta birisi normal ranktaki 1-2-3 ile falan sıkça eşleşebiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fordexos kullanıcısına yanıt
    Cevabın için teşekkürler.

Bu arada bir site öğrendim. Yeni başlayanlara arena konusunda yardımcı olur belki. Daha önce yazıldı mı bilmiyorum.http://www.heartharena.com/ . Her oyun 12 win garantisi vermiyor. Hatta bu olmadan daha iyiydim bile diyebilirsiniz. .Ama yeni başlayanlar için ideal. Tecrübeliler için de istatistik tutması güzel.
  • Arenavalue.com var pek iyi çalışmıyor.Bunu bir denicem bi dahaki arenamda bakalım randıman vericek mi iyi sonuç alırsam paylaşırım arenada sıkıntı yaşayan arkadaşlarada faydası olur eğer denediyseniz sizde paylaşın sonuçlarınızı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr_lonely

Bu arada bir site öğrendim. Yeni başlayanlara arena konusunda yardımcı olur belki. Daha önce yazıldı mı bilmiyorum.http://www.heartharena.com/ . Her oyun 12 win garantisi vermiyor. Hatta bu olmadan daha iyiydim bile diyebilirsiniz. .Ama yeni başlayanlar için ideal. Tecrübeliler için de istatistik tutması güzel.

O tür siteler kartları tek olarak karşılaştırıyor, unutmamak gerek. Arenada kart seçimi ise desteye göre yapılır. Eğer desteye eklenmesi aynı etkiyi yapacak birden fazla kart arasında kalındıysa o zaman referans olarak alınabilir.

• gokg kullanıcısına yanıt
    Evet bazı siteler desteye bakmadan sadece kart puanı olarak değerlendiriyormuş ama bu site kartın desteyle sinerjisini de belirtiyor ve ona göre öneriyor.
  • fordexos kullanıcısına yanıt
    Benim skor ortalamam 7 oyunda 3.14 oldu. 6-3, 5-3, 1-3, 1-3, 3-3, 3-3, 3-3 skorlarım.

http://www.heartharena.com/profile/ulmo

Eskiden daha iyiydim ama sorun sitede değil bende sanırım. 2 aydır arenada oynamıyordum. Ranked'ta da Çok fazla agro deck oynayınca arenaya tekrar uyum sağlamak zor oluyor.

Özeellikle yeniler için ideal bence. Tüm önerileri kabul etsen bile fena olmayan ortalama bi deste yapıyor site. Normalde şunu seçerdik ama şu manalı minyon lazım bize, oluşturdugun deste agro ve bu kart agroya uygun değil gibi uyarılar da veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UlmoBlack -- 21 Ocak 2015; 5:13:32 >

• Bu heartharena.com datayı oyundan okumuyor değil mi? Siz giriyorsunuz hep bu bilgileri?
  • DarkEternal kullanıcısına yanıt
    Aynen. Blizzard en kücük programı zararsız bile olsa farkederse banlıyormuş diye duymuştum. Uzak duruyorum programlardan. Her girilen bilgi sistemi daha da iyileştiriyor sanırım. Veri madenciliği, ben de bi tane yapmalıyım bunlardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UlmoBlack -- 21 Ocak 2015; 12:02:23 >
  • Çok başarılı konu, teşekkürler.. Baya birşey öğrendim..

• oyuna yeni başladım heroları 10 level yapıyorum şuan 320 goldum var arenaya girmeyip paket almak istiyorum ama hangi kartları alacağımı bilemedim. Classic yoksa goblins vs gnomes mi teşekkürler
  • Kesinlikle classic

• quote:

Orijinalden alıntı: LeeOrAfk

Kesinlikle classic

farkı nedir peki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DonquixoteDoflamingo. -- 25 Ocak 2015; 19:06:44 >
  • İçerikleri tamamen farklı. Gvg olmadan iyi bir deck yapılabilir fakat classic setdeki kartlar çok önemli

• Saolun hocam inşallah iyi şeyler çıkar

• Yeni başlayanlar icin hangi karakteri tavsiye edersiniz? Shaman paladin hunter rogue priest druid hepsi ayrı guclu karar veremedim. Bir de oyuna yeni başlamış birinin hemen kart craftlamaya yada disenchant etmesini önerir misiniz? Şuan packten blood knight çıktı ve ben pek sevmedim daha doğrusu efektif kullanamadim sanırım.. O tur kartları dust a cevireyim mi mesela?

• LePortaBim kullanıcısına yanıt
    Dust işine daha girmeyin blood knight ayrıca iyi bi kart.Başlangıç için en iyi karakter kesinlikle magedir.Sonrasında hunterda ucuz desterle iş yapan karakterlerden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordexos

Dust işine daha girmeyin blood knight ayrıca iyi bi kart.Başlangıç için en iyi karakter kesinlikle magedir.Sonrasında hunterda ucuz desterle iş yapan karakterlerden.

Hmm teşekkürler aslına bakarsanız mage yi kendim oynarken biraz sıkılıyorum ama karsiya gelince pert ediyor.

• LePortaBim kullanıcısına yanıt
    Mage basic kartları en güçlü classtır fireball,flamestrike,frostbolt,water elemantal gibi basic kartlar hiç bir classta yok bunlara eşdeğer kartlar o yüzden mage başlangıç için çok iyidir.
  • Bu arada kusura bakmayın arkadaşlar düzenleyecem diyorum kaç haftadır duruyor böyle; tatil başlayınca bilgisayar arızalandı yaptıramadım, şimdi de dönem başlangıcı telaşında iyice gecikiyor
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.