Şimdi Ara

SSS & Yeni Başlayanlar Konusu (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
9
Favori
23.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • en hızlı ilerleme yolu bence,yeni başladıysanız bi 50'ye yakın classic pack açıp.arena mantıgını kavradıktan sonra size gelen günlük questlerdir vsvs,2000 gold arenaya yatırmanız olacaktır.hemde mantıgını kavramış olursunuz iyi oyuncular,arenacılar her arena kar ediyor bir şekilde.bunları yaptıktan sonra karazhanı ücretsiz açmak için paranız olur zaten.bide bu gizli görevler falanda var onlarıda unutmamak lazım sürekli gold gelicek oyun başında heryerden.karazhanıda tamamladıktan sonra yeni exp 3 pack /1 classic pack şeklinde devam edin.en kısa sürede toparlarsınız.zaten cogu kart wilde geçiyor o açıdanda sizin için avantaj.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tal. -- 6 Nisan 2017; 12:45:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kısa bir sorum olacak ve kısa bir cevap rica ediyorum:Bu oyun Yu-gi-oh gibi mantık,olasılık,akıl içeren kompleks bir oyun yapısına mı sahip yani benzerlikler ve farklılıklar nedir bilen varsa?
    Bir de İng.Seviyesi ne kadar yeterlidir sizce Türkçesi yok galiba?
  •  SSS & Yeni Başlayanlar Konusu

Sizce hangi packleri açmalıyım ?
  • 2 sene sonra hortlatmış oluyorum ama oyuna yeni başlayan birisi olarak bir çok soruya cevap buldum. Her zamanki gibi yine dh sorunuma çare oldu. Çok faydalı bir konu olmuş.
  • Merhabalar DH ben Zmain,

Yıllar içerisinde Satranç, Diablo 2 US East Hardcore, World of Warcraft (Arenafinalleri), Heartsone (Geleneksel 3. Paticik Hs turnuvası finali) gibi bir çok oyun ile ciddi şekilde ilgilendim (evet yaşlıyım) :)

Alpha fazıyla başlayıp 2 kere ara verdiğim Hearthstone'a geçen ay itibariyle geri döndüm ve oyun gerçekten şu an hiç olmadığı kadar eğlenceli.

Hearthstone'a yeni başlayanlar, ilerlemek isteyenler için saygılı sohbete dayanan, herkesin gelişeceği eğlenceli bir stream yapmayı düşünüyorum.

Yayın saatleri hafta içi 20:00-23:00 arası, hafta sonu extra öğlen stream'i içerebilir.

An itibariyle yayındayım!
    Sohbete beklerim :)
    https://www.twitch.tv/zmain

%55 Winrate zoo warlock deck aşağıdaki gibidir :)
    ### Proper Zoo
    # Class: Warlock
    # Format: Standard
    # Year of the Dragon
    #
    # 1x (1) Abusive Sergeant
    # 2x (1) Argent Squire
    # 1x (1) Crystallizer
    # 2x (1) Flame Imp
    # 2x (1) Grim Rally
    # 2x (1) Mecharoo
    # 2x (1) Saronite Taskmaster
    # 2x (1) Soulfire
    # 1x (1) The Soularium
    # 2x (1) Voidwalker
    # 2x (1) Witchwood Imp
    # 1x (2) Dire Wolf Alpha
    # 2x (2) EVIL Genius
    # 2x (2) Knife Juggler
    # 2x (3) Magic Carpet
    # 1x (3) SN1P-SN4P
    # 1x (5) Zilliax
    # 2x (10) Sea Giant
    #
    AAECAf0GBvIB2Qf6/gKggAOPggOftwMMMNMB9QXOB7EIwgie8QL2/QLchgPsjAOInQO1nwMA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    # Generated by HDT -https://hsreplay.net

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.