Şimdi Ara

SSS & Yeni Başlayanlar Konusu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
9
Favori
23.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bulamadım derken? Tüm kartlar var orada. My Collection sayfasında; sağ üst sekmede bulunan "Crafting Mod" butonuna tıklayıp tekrar deneyin.
  • gokg kullanıcısına yanıt
    Eğer oyunu bilen biriyseniz sorumu cevaplamak 10 snizi alıcaktı onun yerine konuyu uzatıyorsunuz , teşekkürler yinede
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    crafting mod butonundan bakıldığını bilmiyodrum çok teşekkürler :)
  • Lynefaynel L kullanıcısına yanıt
    gokg kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

Deyim yerindeyse; @gokg balık vermiyor, balık tutmayı öğretiyor. Her kart için tek tek sormak yerine, sistemi kavrayın; kendiniz bulun diye yazıyoruz hocam.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • gokg kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler dostm söylediğiniz yeri bulamamıştm ilk başta
  • Direkt cevap vermememin nedeni 1) Sistemi kavratmak 2) Tek tek kartların setlerini yazmaya üşenmek 3) İlk mesajda yazılı olan şeyleri soruyor olmanız (2. ve 4. soru). Bölümde zaman zaman en ufak bir araştırma zahmetine girmeden direkt hazır cevap arayan arkadaşlar türediği için bu tür sorulara karşı istemsiz bir refleks oluşuyor olumsuz yönde. Kusura bakmayın.
  • Overload ne oluyor? Wiki'den okudum ama ne demek istediğini anlamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artizt kullanıcısına yanıt
    Kartın Overload'u kaçsa, bir sonraki turn o kadar mana eksik oynarsınız.
  • Anladım. Ben Shaman oynuyorum da, kartlarda Overload yazıyo ne olduğunu da anlamamıştım. Deck dizerken uyumlu olsun diye koymadım daha.
  • Naxxramas icin battle.nete para yükledim gelmesi ne kadar surer acaba hala gelmedide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sercco S kullanıcısına yanıt
    Ödeme yöntemi, Server'ların o anki durumu...vs değişir.
  • oyuna yeni başladım sayılır basic ve bazı diğer kartlar açık. sizce naxx mı satın almalıyım onun parasıyla pack mi?

• Ana mesajda cevaplandı bu soru.
  • Arkadaşlar ucuz ve güçlü bir deck yapmak istiyorum hangi sınıfın hangi deckini kullanmam iyi olur sizce ? warriorla başlamıştm fakat warrior decki çok pahalı. Rankedda ilerleyebileceğim ucuz ve güçlü bir deck olarak hangi sınıfı önerirsinz ? priest mage paladin rogue istemiyorum yalnız. Teşekkürler şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lynefaynel

Arkadaşlar ucuz ve güçlü bir deck yapmak istiyorum hangi sınıfın hangi deckini kullanmam iyi olur sizce ? warriorla başlamıştm fakat warrior decki çok pahalı. Rankedda ilerleyebileceğim ucuz ve güçlü bir deck olarak hangi sınıfı önerirsinz ? priest mage paladin rogue istemiyorum yalnız. Teşekkürler şimdiden

Hunter

• 3 ay once basladim arenada ilk defa 8 winim var 8/2 suan bakalim ne kadar gidebilicem en fazla 5 win almistim suana kadar :D
  • HKnatas kullanıcısına yanıt
    zoo mu oynayim yoksa hunter mı hangisini önerirsin ?
  • 9 classı 10 level yapıp expert botları yenmek şart mı 100 gold almak için? en kolay expert bot hangisidir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sulh -- 16 Ocak 2015; 21:22:06 >
  • Sulh kullanıcısına yanıt
    Birini değil, tümünü yenmek gerek o Achievement'ı açmak için. Hiçbiri zor denemez, çok mantıksız ve mekanik bir oyun stilleri var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sulh

9 classı 10 level yapıp expert botları yenmek şart mı 100 gold almak için? en kolay expert bot hangisidir ?

Hepsi kolay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.