Şimdi Ara

(Ss’li) 3 Ay 3.000 Km Tur (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
6
Favori
7.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

tabiki de hocam bi mesajınıza bakar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgabbb

Bisiklet ne marka hocam?

700₺ ye aldığım Bottechia, tabi 5 sene oluyor. Bir çok parça değiştirdim. Kadro hariç herşey.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Deliksiz bir uykudan sonra yola çıkıyorum :) Ayvalık’a geçebilirsem gayet güzel olur ama bakalım yol durumuna göre değişir durum. Hamak ve tulum ikilisi müthiş bir uyku imkanı verdi.

(Ss’li) 3 Ay 3.000 Km Tur

• Bildiğin boş adam işi. Almış pisikleti dağ bayır gezip yayılıyor. Bankamatik memurusun herhalde havadan para geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Çok teşekkür ederim. Bu dileği çok seviyorum, karşıdakinin bisiklet kültürünü kanıtlıyor :)

Alıntıları Göster

iki teker sevdamız hiç bitmeyecek :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arapaşığı

Bildiğin boş adam işi. Almış pisikleti dağ bayır gezip yayılıyor. Bankamatik memurusun herhalde havadan para geliyor.
    Sen hiç alkolü bisiklet kullanıp kaza yapan, kedi köpek insan ezen bisikletli gördün mü? Bisiklete boş adam binmez, boş adamları arabalarda görürsün ancak...

İnstagram hesabı orada, ne kadar boş olduğumu oradan görebilirsin istersen... yabancılar hayran yorumlar yapıyor, Türkler de hep senin gibi düşünüyor... çemkiriyor...

• Yolunuz daima açık olsun allah tekerine taş değdirmesin

• Tekerine taş değmesin, telefon ne yav iyi çekmişsin baya :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Tekerine taş değmesin, telefon ne yav iyi çekmişsin baya :)
    Teşekkür ederim, konudaki fotoğraf iPad Pro ,Genelde iPad Pro, bazen iPad 6 öncekiler için diyorum, İPod touch, bazen de iPhone Se ilk nesil... arada 8 plus da kullanmıştım. Nadiren Dslr kullanıyorum uzun pozlama gerekirse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 30 Temmuz 2020; 9:34:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A350-900

Yolunuz daima açık olsun allah tekerine taş değdirmesin
    Çok teşekkür ederim ☺️

Güzelyalı Çanakkale’den selamlar, kahvaltı ve temizlik vakti, güneş altında sıcaklık 36 derece o yüzden sürüşü akşama kaldı... tırmanış var zaten bundan sonra... deniz keyif için güzel yerde durdum.

• kaç km hızla gidiyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: emir.ksk

kaç km hızla gidiyorsunuz?
    O tamamen değişken yokuşa göre değişiyor, yolun temizliğine göre vs. Rüzgar da çok etkili...

• Gerçekten inanılmaz bir hayatın var usta keşke senin gibi olabilsem

Su resimlerde yıldızlar efekt herhalde değil mi hiç bilmedigimden soruyorum

• Ben de bir bisiklet sevdalısı olarak tebrik ediyorum sizi. Harika bir şey yapıyorsunuz. İnanılmaz hatıralar ekliyorsunuz hayatınıza. Burada bilinçli olarak konuyu baltalamaya çalışan garbinlara cevap vermeye değmez kaile almayın. Kendi hayatlarından memnun olmayan, ben mutlu değilsem kimse mutlu olmasın derdindeki kötü insanlardır bunlar.

• İzmirê hangi tarihler arasında gelmeyi planlıyorsun? tahmini rotan ne olur? belli bi güzergah boyunca bisikletle eşlik edebilirim..

• yeni nesil gençler 10km bisiklet sürünce yoruluyor, spor falan yapmak onlar için zülüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: socialworker

Ben de bir bisiklet sevdalısı olarak tebrik ediyorum sizi. Harika bir şey yapıyorsunuz. İnanılmaz hatıralar ekliyorsunuz hayatınıza. Burada bilinçli olarak konuyu baltalamaya çalışan garbinlara cevap vermeye değmez kaile almayın. Kendi hayatlarından memnun olmayan, ben mutlu değilsem kimse mutlu olmasın derdindeki kötü insanlardır bunlar.

Teşekkür ediyorum, şimdi bir arkadaşla karşılaştım, gerçi gece Çanakkale merkezde de görmüştüm yıkılmış banka uyuyordu :) az eve öz çıkmış, YTÜ mezunu Bursa-Akçay arası gidiyor ilk turu :) sohbet şahane :)

Manzaramız.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt35

İzmirê hangi tarihler arasında gelmeyi planlıyorsun? tahmini rotan ne olur? belli bi güzergah boyunca bisikletle eşlik edebilirim..

Tahminim Cumartesi olurum :) memnun olurum İzmirden başka arkadaşlar da katılmak istiyor şimdilik 7 kişi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Gerçekten inanılmaz bir hayatın var usta keşke senin gibi olabilsem

Su resimlerde yıldızlar efekt herhalde değil mi hiç bilmedigimden soruyorum

Teşekkür ederim :) o yıldızlar çıplak gözle görülmez tabi o şekilde saatlerce uğraşmıştık :) fotoğraflarda hem makinede hem sonrasında değişiklikler yapıyorum sanatsal ama her zaman değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Teşekkür ederim :) o yıldızlar çıplak gözle görülmez tabi o şekilde saatlerce uğraşmıştık :) fotoğraflarda hem makinede hem sonrasında değişiklikler yapıyorum sanatsal ama her zaman değil...

Alıntıları Göster
    Fake yani degil mi

Baska fotolarda da var bayagi ama hepsi fake

Dedim belki acaba kamera mi yakaliyor ışıkları ama yok imkansiz

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.