Şimdi Ara

(Ss’li) 3 Ay 3.000 Km Tur (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
6
Favori
7.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Seni bildim bileni bisikletle gezip duruyorsun.  

Sebebi var, 100 madde ile sıralamıştım önceki konularda :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Veronicaa

Hocam iyi gezmeler dilerim öncelikle, instagramdan takibe aldım sizi :)

Geçenlerde takla atmıştım bisikletle. Dizim iyileşene kadar ara verdim ama iyileşince devam :)

Konusunu da açmıştım ama birkaç kişi hariç ipleyen olmadı forumda, ölsem umurlarında olmazmış onu öğrendim  

Sağlıklı, güvenli ve keyifli sürüşler dilerim  

@Thelogist

Geçmiş olsun :) çok teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Ne güzel geziyorsun. Tekerine taş değmesin..

Çok teşekkür ederim. Bu dileği çok seviyorum, karşıdakinin bisiklet kültürünü kanıtlıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SSky

Bu işin maddi boyutu bir tek benim mi aklıma geliyor?
    Günlük 10₺ en fazla 15₺ masrafım oluyor, bisikletle giderken bile günlük 100-150 ₺ kazanıyorum zaten evde otursam daha fazla masraflı olurdu zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: XxTRUCKxX

Samsun da çok terse kalkr bi çayımı içerdin reis

Gelirim mutlaka Samsun’a da. Gelince memnun olurum tanışmaktan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Elk.de

Karadeniz’e gelirsen haber et,seni Karadeniz’in incisi Sinop’ta ağırlayabilirim

Tekne turu, arazi aracıyla dağ turu,konaklama,hepsi benden.

3 gün misafir edebilirim
    Bir önceki yaz gelmiştim gelmek isterim yine, inceburun gerçekten harikaydı.

Gelince görüşmek isterim, ince ve güzel teklifin için de çok teşekkür ederim :) harika olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Secxdx

Hayırlı yolculuklar hocam. Artık bu tür konu başlığı görünce direkt siz olduğunuzu anlıyorum. Ortam baya güzel görünüyor. Özgürlüğün tanımı.....

Teşekkür ederim,

Umarım ilham olur başkalarına.

Gerçekten mutluluk veriyor, hayattan zevk aldırıyor insanın sevdiği şeyleri yapması, tutkularını hayata geçirmesi.

• Theologist kullanıcısına yanıt

Gez hocam, benim gibi boş oturmaktan iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bisiklet iyide köpekler çok sarıyor yav, gece vakti falan köpek sürüsüne denk gelirsen işin yaş. Sabaha show habere çıkarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Günlük 10₺ en fazla 15₺ masrafım oluyor, bisikletle giderken bile günlük 100-150 ₺ kazanıyorum zaten evde otursam daha fazla masraflı olurdu zaman.

Alıntıları Göster
    Bisikletle giderken nasıl kazanıyorsunuz ki hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenbergin asistanı

Bisiklet iyide köpekler çok sarıyor yav, gece vakti falan köpek sürüsüne denk gelirsen işin yaş. Sabaha show habere çıkarsın.
    Köpekler daha hiç saldırmadı 10 yıldır, sadece havlama o da normal. Bölge benim demek istiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Magnum44

Bisikletle giderken nasıl kazanıyorsunuz ki hocam?

Alıntıları Göster
    Superbox taşıyorum yanımda Powerbank ile taşınabilir modem haline geldi.

Finans işleri.

• Yer bakıyordum yoldan çevirdi beni Çanakkale yelken kulübü, harika yer verdiler denize sıfır güvenlikli :) bisiklet böyle güzel bişey herkes saygı duyuyor :)

Anladım hocam. Bi an bisikletten para kazanıyorsunuz gibi geldi şaşırdım, kargo dağıtımı falan gibi :)

Ben de sermaye piyasalarında sayılırım, borsada işlem yapıyorum ufak tefek. Özendim biraz :d Bu şekilde gezsem yine işime engel olmaz ama cesaret edemem türlü olumsuzluklar gelir başıma diye, takıntılıyım biraz. Sizin var mı olumsuz anılarınız tur yaparken? Güvenlik açısından falan

• Sizi into the wild filmindeki elemana benzetiyorum, dikkat edin sonunuz onun gibi olmasın.

• quote:

Anladım hocam. Bi an bisikletten para kazanıyorsunuz gibi geldi şaşırdım, kargo dağıtımı falan gibi :)

Ben de sermaye piyasalarında sayılırım, borsada işlem yapıyorum ufak tefek. Özendim biraz :d Bu şekilde gezsem yine işime engel olmaz ama cesaret edemem türlü olumsuzluklar gelir başıma diye, takıntılıyım biraz. Sizin var mı olumsuz anılarınız tur yaparken? Güvenlik açısından falan
    Şimdiye kadar hiç olmamıştı ama bir hafta önce bir arkadaş ısrar etti geleyim seninle diye o bir haftada yaşadıklarım hayatım boyunca gelmemişti başıma...

Bir kere bile lastiğim patlamadı 10 yıldır o arkadaşın geldiği gün durduğu yerde güm diye patladı yarım saat arayla iki lastik, hatta dış lastik parçalandı arkadaki.

Kovulduk iki yerden o arkadaş varken,

O arkadaş varken römork kırıldı o gelmeden öncesinde 700 km sürdüğüm halde tek olumsuzluk olmamıştı.

O geldi başıma gelmeyen olumsuzluk kalmadı.. hiç kırılmaz denilen titanyum iki çadır kazığım kırıldı...

Hayata negatif bakan, stresli bir arkadaştı. Yardımcı olur diye kırmadım geri çevirmedim ama başıma gelmeyen kalmadı onun yüzünden :)

Gitti ve herşey eskisi gibi kusursuz devam ediyor.

Tek sorunu bırakın insanlar evine davet ediyor. Bugün bir kadın çağırdı misafir etmeye geri çevirince bahçesinden salatalık biber koparıp ikram etti epeyce :)

O arkadaş varken yolda selam veren bile yoktu...

Uğursuzluk geldi hep onun yüzünden :) bir anda dünya pes pembe oldu o gidince

• quote:

Orijinalden alıntı: Heisenbergin asistanı

Sizi into the wild filmindeki elemana benzetiyorum, dikkat edin sonunuz onun gibi olmasın.
    Yani hayat anca bu kadar güzel olabilirdi diye düşünüyorum, çağırdılar gecenin 02:30 u muhteşem bir yer gösterdiler hamak için :) çadır da kurabilirsin, istediğin kadar kalırsın, sabah kahvaltı da ikram edelim dediler :)

Kurdum hamağı kurması 2 dakika :)

(Ss’li) 3 Ay 3.000 Km Tur

Ben de negatifimdir , çıksam tura başıma envai çeşit olumsuzluklar gelir kesin :D

Neyse sizin adınıza sevindim ama ,kurtulmussunuz :) Tek daha iyi tabii dediğiniz gibi. özgürce kendi aklınıza eseni yaparsınız.

Keyifli gezmeler hocam, tekerinize taş değmesin

• quote:

Ben de negatifimdir , çıksam tura başıma envai çeşit olumsuzluklar gelir kesin :D

Neyse sizin adınıza sevindim ama ,kurtulmussunuz :) Tek daha iyi tabii dediğiniz gibi. özgürce kendi aklınıza eseni yaparsınız.

Keyifli gezmeler hocam, tekerinize taş değmesin
    Çok teşekkür ederim, istediğin an istediğin yerde durmak büyük Özgürlükmüş kaç gün sonra kesinlikle anladım daha iyi.

Güzel dileğin için teşekkür ederim.

• Bisiklet ne marka hocam?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.