Şimdi Ara

Spotify uygun fiyatlı abonelik seçeneğini test ediyor: Spotify Plus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
5.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spotify uygun fiyatlı abonelik seçeneğini test ediyor: Spotify Plus

Üçüncü çeyrek sonuçlarında 23,6 milyon dolar zarar açıklayan ve hedeflediği abone sayısına ulaşamayan Spotify, abone sayısını artırmak için uygun fiyatlı abonelik sistemini test etmeye başladı. Spotify Plus ismindeki yeni abonelik seçeneği, ücretsiz sürümden farklı olarak sınırsız şarkı geçme ve şarkı seçme özelliği sunuyor. Spotify Plus, paralı olmasına rağmen şarkı aralarında reklam dinletiyor.

Spotify Plus'ın ABD fiyatı 0,99 dolar

Spotify Plus, test amacıyla ABD’deki bazı kullanıcılara sunulmaya başlandı. Spotify Plus için aylık 0,99 dolar abonelik ücreti talep ediliyor. Spotify Premium paketi ise 9,99 dolar olarak ücretlendiriliyor. Spotify Premium’a göre epey uygun fiyata sahip. Türkiye’de kullanıma sunulmadığı için Türkiye fiyatı bilinmiyor.

Spotify uygun fiyatlı abonelik seçeneğini test ediyor: Spotify Plus

Spotify Plus ile kullanıcılar dilediği şarkıyı dinleyebilecek ve listelerde dilediği kadar şarkı değiştirebilecek. Ücretsiz sürümde istediğiniz müziği dinleyemiyorsunuz ve bir saatte yalnızca 6 defa şarkı değiştirmeye izin veriyor. Reklamsız deneyim, indirme özelliği ve yüksek ses kalitesi için Premium'u tercih etmek gerekecek.

Ayrıca Bkz.YouTube Premium Lite geliyor

ABD’li haber sitesi The Verge’e konuşan bir Spotify sözcüsü, Spotify Plus özelliğinin şu an için test aşamasında olduğunu belirtti. Kullanıma sunulmadan önce Spotify Plus özelliklerinde değişiklikler yapılabileceğini veya bu abonelik seçeneğinden tamamen vazgeçilebileceğini ifade etti.

Kaynak:https://www.theverge.com/2021/8/3/22607203/spotify-plus-ad-supported-tier-unlimited-skips-on-demand-listening

• müzik dinleme servisleri olsun video izleme platformları olsun güzeller ama geneli çok pahalı. 7 8 TL yada 5 TL aylık ücret Türkiye de çok ideal olur. birileri çıkıp der o fiyata aktör nasıl müzisyen nasıl hayatını devam ettirecek paralar kazanacak. unutmayın ki internette beleşe hepsi bulunuyor. amaç çok cüzi bir miktar ile kolaylıkla hizmetlere ulaşılmasını sağlamak.

Ücretsiz sürümün ismi Spotify, ücretli sürüm Spotify Premium. Dolayısıyla ücretsiz sürümün bir üst versiyonu olduğundan Plus gayet mantıklı.

Para verip reklam dinlemek ve izlemek sadece Spotify'da değil bir çok yerde var. Exxen örneğini değil, S Sport ve Digiturk örneğini vereyim ben de. Yarış, maç vs. izlerken para verdiğimiz ekranlar küçülüp neredeyse ekranın yarısını kaplayan reklamları izliyoruz ya mesela, onlar da aslında mantıklı değil. Aslında çoktan trend oldu bile. Ülkemizdeki servislerde en azından. Ben Amerika'da para verip aldığım hiç bir yayın hizmetinde (ESPN örneğin) izlediğim yayını küçültüp reklam izlettiklerini hatırlamıyorum ama Hulu'da reklamlı ve reklamsız seçenekleri mevcut. Adamlar en azından söylüyor bunu alırsanız reklam izlersiniz diye.

• Her işte plus çıkıyor 2 sene sonra buzdolapları gibi 3 - 4 plus görebiliriz 😀😀😀

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 1.si isminin plus degil lite olmasi daha mantikli sanki icerigine bakinca.
    2.si para verip de reklam dinlemekten kurtulamamak da trend olmasa bari.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • önce Kaliteyi bi duzeltseler 128 Kbps nedir abi yıl 2021..20 yıl önce Sacd formatinda dinliyorduk.. bunda max 320 kbps. Flac/Alac/wma bile bazen hikaye iken mp3 bilemiyorum.

• müzik dinleme servisleri olsun video izleme platformları olsun güzeller ama geneli çok pahalı. 7 8 TL yada 5 TL aylık ücret Türkiye de çok ideal olur. birileri çıkıp der o fiyata aktör nasıl müzisyen nasıl hayatını devam ettirecek paralar kazanacak. unutmayın ki internette beleşe hepsi bulunuyor. amaç çok cüzi bir miktar ile kolaylıkla hizmetlere ulaşılmasını sağlamak.

• İlk önce kaliteyi yükseltsinler.

• Dilediğin şarkıyı dinleyemiyor bir de ücret mi isteniyor saçma (duo paketim var)

• 3 seneden beridir spotify kullanıyorum mart ayında öğrenci indirimim bitecek üyeliğimi iptal edip tamamen tidal ile devam edeceğim şu an tidali de spotifyda ikisinide kullanıyorum

• Kaliteyi yükseltsinlerde yüksek ücret ödemeye razıyım. Ses kalitesi olarak Deezer Spotify a on basar

• Bana SoundCloud fazlasıyla yeter.

• Yüksek kalite ve offline modu yoksa hiçbir işe yaramaz.

• Abd fiyatı 0.99'sa Türkiye'de de 0.99 olmalı. Ayrımcılığa son!

• alexander vasilievich A kullanıcısına yanıt
    Tidal master Hifi hepsine basar..

• İyi bir paket olmuş ama keşke bunu yapmak için kullanıcı kaybetmeyi beklemeselerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinoeis

Abd fiyatı 0.99'sa Türkiye'de de 0.99 olmalı. Ayrımcılığa son!

Spotify uygun fiyatlı abonelik seçeneğini test ediyor: Spotify Plus Spotify uygun fiyatlı abonelik seçeneğini test ediyor: Spotify Plus  ĞAAWDĞAQWKDPQWKĞDQKSDOPQJD9WHDĞWAQIDBNH

• ssbrutality S kullanıcısına yanıt
    Tidal de ekolayzır olmaması önemli eksik

• Akbaba89 kullanıcısına yanıt
    ""Spotify Plus ile kullanıcılar dilediği şarkıyı dinleyebilecek ve listelerde dilediği kadar şarkı değiştirebilecek.""

• Maalesef durum bu kadar komik -_-
    Bence de ABD'de 1$'sa Türkiye'de de 1? olma- asdasdasdsadadasdasdasdasd
    Bu saçma çünkü 1$ yaklaşık 7 TL.
    Edit: Ya DH tl sembolünü niye kullanamıyorum siteye hiç bakıyor musunuz ya :|

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuhammedTheTerminal -- 4 Ağustos 2021; 17:05:36 >
  • BLasTeaR kullanıcısına yanıt
    Soundcloud, Spotify'dan kesinlikle daha iyi olsa da YT Music daha iyi gibi :) Ama hem ücretsiz hem de çok müzik(video değil) istiyorsanız Soundcloud.

• jugador07 J kullanıcısına yanıt

Ücretsiz sürümün ismi Spotify, ücretli sürüm Spotify Premium. Dolayısıyla ücretsiz sürümün bir üst versiyonu olduğundan Plus gayet mantıklı.

Para verip reklam dinlemek ve izlemek sadece Spotify'da değil bir çok yerde var. Exxen örneğini değil, S Sport ve Digiturk örneğini vereyim ben de. Yarış, maç vs. izlerken para verdiğimiz ekranlar küçülüp neredeyse ekranın yarısını kaplayan reklamları izliyoruz ya mesela, onlar da aslında mantıklı değil. Aslında çoktan trend oldu bile. Ülkemizdeki servislerde en azından. Ben Amerika'da para verip aldığım hiç bir yayın hizmetinde (ESPN örneğin) izlediğim yayını küçültüp reklam izlettiklerini hatırlamıyorum ama Hulu'da reklamlı ve reklamsız seçenekleri mevcut. Adamlar en azından söylüyor bunu alırsanız reklam izlersiniz diye.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.