Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.423
Cevap
319
Favori
253.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spotify'de bir kişilik boş yerim bulunmakta. 6 aylık veya 1 yıllık katılmak isteyenler benimle irtibata geçebilirler. 1 senelik 60 lira.
  • Bilen yoksa diye söylüyorum. Tebin dijital bankacılık platformu Cepteteb kredi kartı spotify’a %50 indirim yapıyor. Yanında daha baya platform var.
    https://www.cepteteb.com.tr/dijital-platform-uyeligi-yuzde50-indirim
  • Arkadaşlar 6 ay ya da 1 yıllık üyelik yapabilirz hiç bir kaar olmadan 6 aylık 21 tl 1 yıllık 42 tl.
  • Dinlerken başka uygulamaya geçince müzik duruyor ve bildirim ekranından uygulamaya tıklayıp açtığım an tekrar çalmaya devcam ediyor. Bu sorunun sebebi nedir? Bilen alıntı yaparak cevaplayabilir mi?
  • Yeni kesfettigim bir olay gar. Belki birilerinin isine yarar. Soundizz diye bir site var. Hesaplarinizin arasinda playlist convert edebiliyorsunuz. Youtubedan sevdiginiz playlistleri spotifye falan aktarabilirsiniz. Tabi fire veriyor maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentNight78

Eğer 5 kişi daha talip olursa aile premium almayı düşünüyorum. En az 6 aylık ödeme şeklinde. Aylık 21/6:3.5 ₺. 3.5x6:21₺ . Düşünenler pm atsın. Liste bugün dolarsa hemen başlatırız.

Edit : 1 pm geldi. Kaldı 4 kişi

2 kişilik yer kaldı. 6 ay. 21 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SilentNight78 kullanıcısına yanıt
    yer var mı ?ailede senelik olarak girebilirim aileyi kuran kim birde referanslarına bakayım
  • Spotify 6 aylık grup kuruyorum. Katılmak isteyenler PM ile ulaşsın.

• 1 KİŞİLİK BOŞ YERİ OLAN VAR İSE DAHİL OLMAK İSTİYORUM. YENİ UYE OLMUS KİŞİLER VE REFERANSI OLMAYAN KİŞİLER YAZMASSA SEVİNİRİM.
  • 6 aylık 21 TL 3 kişilik yer kaldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spotify aile üyeliğimde boş yer mevcut. 6 aylık ya da 12 aylık kaydolabilirsiniz. Detaylar için PM
  • Spotify dünyasına yeni katılmış biriyim ve çok memnunum. Keşke bu kadar geç kalmasaydım diyorum şuan.
    Musixmatch programı ile senkronize edip dinlediğim şarkıları sözleriyle birlikte dinleyebiliyorum. Benim gibi İngilizce öğrenmeye çalışan arkadaşlara duyrulur.
    ''İnternet kotasından çok yiyor'' safsatalarına inanmayın bire bir şaşkınlık içerisinde tecrübe ettim, yalan !
    Ayda 15 tl yi nelere vermiyorsunuz bir sorun önce kendinize.
  • Gençler kart ekstremi inceleyince gördüm 2 aydır para çekilmiş.

Ama ben ne üyelik adımı ne de mail adresimi hatırlamıyorum ne yapabilirim ?
  • She is Back! Taylor Swift Spotify ile tekrardan anlaştı.

• Arkadaşlar merhaba,

3 ay 0,99 premium kampanyasına üye oldum fakat vazgeçip iptal ettim. Bazen denk gelip okuyorum burada 3. ayın sonunda para çekilmeye devam ediyor diye. Bunu önlemek için bir şey yapmama gerek var mı ? Hesabıma girdiğimde premium bitiş tarihim yazıyor ve hemen altında "Hesabına bağlı bir ödeme sağlayıcısı yok." yazıyor.

İyi forumlar.
  • kartal87 kullanıcısına yanıt
    Spotify hesap ayarları bölümünde abonelik bölümünden iptal edebilirsin.Bu sayede 3 ay dolunca para çekimi olmaz.Abonelik iptalini yaparken neden ücretli sürüm abonelik iptali ettiniz diye bir anket var sonrasında free üyeliğe geçiş sağlanıyor.Bu arada 0,99 ücretinizi kesip süre sonuna kadar preium abonelik devam eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: kıymalı danino

3 ay 1 liralık kampanya için ödeme yaptım fakat premium olmadı hesap nedendir bileniniz var mı ?

+1 Bugün oglen ben de yaptım daha tanımlanmadi premium. İslem yavaş mı sürüyor spoty desteğe mail atmali miyim?
    Edit: Olmuş:d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A16821E96 -- 11 Haziran 2017; 3:13:12 >
  • Arkadaşlar aile üyeliğimde boş yer mevcut. Katılmak isteyenler PM atsın.
  • Metallica death magnetic albümü ne zaman eklenir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rush to be

Metallica death magnetic albümü ne zaman eklenir acaba ?

https://open.spotify.com/album/2WEPrdQilJy9MeAhbhy24v

ülkemize kapalı ne zaman gelir bilinmez
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.