Yüzbaşı
23 Aralık 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
server : vega
level : 83
job : rogue
ırk : human

ciddi alıcılar mesaj atsın lütfen
Merhaba arkadaşlar,
İlçede ikamet ediyorum.
Alt yapı 16 mbit.
Ttnetin modemine 200 küsür lira para vermek istemiyorum.
Modem önerisi var mıdır ?
Nette tenda d301 diye bir modeme rastladım f/p ürünü diyorlar? Kullanan var mıdır ?
Satmak, yasak mıdır?
Arkadaşlar sorum tamamiyle budur.
Online bir oyun da, oyunda alışveriş için kullanılan sanal parayı, internet sitesi aracılığıyla, başka bir oyuncuya reel para karşılığı pazarlamak suç mudur ? Sonuçta bir fatura vs. Kesilmiyor. Böyle bir mevzu ile karşılaşan var mıdır ? Kötü sonuçlar doğurabilir mi ?
Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle konuyu doğru yere mi açtım tam olarak bilemiyorum.
Sorum şu ;telefondan bilgisayarı kontrol içim teamviewer kullanıyorum. Fakar bir süre sonra karşı taraftaki bilgisayarda teamviewer çalışmıyor diyip bağlantıya izin vermiyor. Sorunu bir türlü çözemedim. Eş değer bir program var mı, önereceğiniz ?
Merhaba,
05.12.2012 yılından beri çalıştığım kurumsal firmadan, memurluk münasebeti ile istifa etmek istiyorum. İçeride tahmini 15 bin tazminatım mevcut. Beni işten çıkarmadıkları sürece bu tazminatı almam mümkün değil diye biliyorum. Bu konuda bilgisi ve yaşanmışlığı olan yardımcı olabilir mi ?
İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.
1-http://www.hepsiburada.com/msi-cx62-6qd-234xtr-intel-core-i5-6300hq-2-3ghz-8gb-1tb-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-BD602163?magaza=Hepsiburada

2-http://www.vatanbilgisayar.com/asus-k555uq-core-i5-7200u-2-5ghz-12gb-ram-1tb-hdd-2gb-15-6-w10-notebook.html

3-http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-510-core-i5-7200u-2-5ghz-8gb-ram-1tb-hdd-15-6-2gb-w10.html#genel-bakis

merhaba,
msi 2250 tl ye geliyor . sizce hangisini almalıyım. Baxen çizim yapmam gerekiyor sizce msi da ki 1366x768 benim için dezavantaj mı ? 3ünden birini alacağım vatanda kdv indirimi hepsiburada da efsane cuma indirimi var. Kaçırmak istemiyorum
Merhaba arkadaşlar,
Elimde bir ipad var.
Sarja taktığımda apple logosu her 5 snde bi geliyor gidiyor.
Bilgisayara bağladığımda ekranda gram oynama yok.
Dfu modu denedim ( power + home ) bilgisayar tableti gördü ( ekran karanlıkken ) , geri yüklemeye basıp yazılımı indirdim.
Fakat bu sefer yazılımı tablete geri yüklemiyor. Ekran hala sim siyah.
Sarjdayken baktım dfu moda giriyor. Ekrana görüntü geliyor.
Tabletin garantisi yok. Sorun ne olabilir ?
Merhaba,
2010 model honda civic arabam için yaz lastiği ihtiyacım var.
Karabükte yaşıyorum. iklimi buradan göz önünde bulundurabilirsiniz.
1 haftadır araştırma yapıyorum, her yerde goodyear performance efficientgrip önerileri mevcut. F/P olarak kesin aklıma yattı, fakat herkes yumuşak olmasından dolayı çukur veya ufak bir sürtmede balon yapacağı konusunda uyarıda bulunuyor. Yaşadığım ilde yollar pek iç açıcı değil ve genelde arabayı şehir içi çok kullanıyorum.

max limit : 180 TL

continental contipremiumcontact 5 ( bu lastikte heryerde önerilen bir lastik fakat bütçe aşıyor )
michelin ( bütçe sorunu )

Kısacası petlas, prelli, lassa, goodyear, dunlop, yokohama vb. lastikler arasından seçim yapmam gerekiyor. ne çok iyi, ne çok kötü.

Yardımcı olursanız sevinirim, bugün almam gerekiyor.
Merhaba arkadaşlar,

2013 başlarında 2000 model bir toyota corolla terra 1.6 special ile trafiğe adım attım. Allaha şükür bugüne kadar kazasız belasız bindik. Arabamdan çok memnunum beni ufak tefek cizikleri boyatmaktan ve 10 bin bakımları harici sanayiye sokmadı. Bu kadar seri ve güçlü motora sahip arabanın bu kadar az yakması da cabası. Öncelikle 20 bin civarı araba bakanlara kesinlikle önereceğim bir model bunu yazmadan geçemeyeceğim.

Asıl konuya gelirsek arabanın tek sıkıntısı tipi. Bizim gibi gençler biraz da tip istiyor. Birde artık model yükseltmenin zamanın geldiğini düşünüyorum.
Arabayı satıp üstüne bir o kadar daha para ekleyip model yükseltmeyi düşünüyorum. Ortalama 40-45 milyara aklıma gelen ve tipi hoşuma giden tek araba uzay kasa honda civic. Yaklaşık 1 aydır sürekli 2010 honda elegance bakıyorum. Fakat çevremde bu arabayı kullanan olmadığı için aklımda soru işaretleri var.
Bu paraya daha iyi bir araba alabilir miyim düşüncesi bu yazıyı yazmama neden oldu.

Sizce karar verdiğim yolda ilerleyim mi? Yoksa "Onu alma bu şu yüzden daha iyi" diyeceğiniz araçlar var mı?

Sürç-i lisan ettiysem affola. Şimdiden yardımlarınız ve zamanınızı ayırdığınız için teşekkürler.
edit yanlış yer
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 558
İkinci El Bölümü Mesajları: 165
Konularının görüntülenme sayısı: 82.067 (Bu ay: 564)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 44 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.