Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (77. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.423
Cevap
319
Favori
253.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen bende yeni farkettim . Şu an bütün şarkılarını listeme ekledim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    neden kapandığı ile ilgili bilgi varmı. Sadece bizim ülkemizemi kapalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rush to be

neden kapandığı ile ilgili bilgi varmı. Sadece bizim ülkemizemi kapalı

bazı albümlerde böyle şeyler var metallica'ya özel değil, tüm ülkelere açmıyorlar sebebini bilemiyorum
  • spotify aile üyeliği için yer arıyorum. ilgilenenler PM atabilirler.
  • Aile üyeliği için yer arıyorum. Var mı yeri olan arkadaşlar?

• Tarkan yenu albümü gelirmi Spotify e

• Rush to be R kullanıcısına yanıt
    Albümü bilgisayarınıza indirin ve Spotify'da yerel dosyalardan çevrimdışı dinleme listelerinizden birine ekleyin. Böylece diğer cihazlarda da o şarkılar çevrimdışı olarak inecek. Spotify'da olmayan grup ve albümleri yerel dosyalardan çevrimdışı listelerinize eklerseniz diğer cihazlarda da o albümleri dinleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 17 Haziran 2017; 12:24:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spotify hediye kartların da ki "Alıcının e-posta adresine" Spotify'da ki kendi email adresimizi yazsak yine de Premium alabilir miyiz?
    Yoksa bu kartları illa başkasına hediye etmek zorunlu mu?
    Deneyen var mı?
    Ben mesela 41.95 TL'lik 3 aylık Premium almak istiyorum.

Edit :Bedava alma niyetim yok yanlış anlaşılmasın. Parasını yine ben ödücem. Sadece yukarda ki 3 aylık Premiumu alabiliyormuyuz merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 19 Haziran 2017; 2:33:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Strelok

Spotify dünyasına yeni katılmış biriyim ve çok memnunum. Keşke bu kadar geç kalmasaydım diyorum şuan.
    Musixmatch programı ile senkronize edip dinlediğim şarkıları sözleriyle birlikte dinleyebiliyorum. Benim gibi İngilizce öğrenmeye çalışan arkadaşlara duyrulur.
    ''İnternet kotasından çok yiyor'' safsatalarına inanmayın bire bir şaşkınlık içerisinde tecrübe ettim, yalan !
    Ayda 15 tl yi nelere vermiyorsunuz bir sorun önce kendinize.

Hocam bende soundhound kullaniyordum çoğu sarkinjn sozlerinj bulamıyordu ve teli baya kasıyordu. Bu cok iyiymis aradigimi buldum sonunda cok tesekkurler.ingilizce sarkilarda baya iyi oldu benim icin.Spotify çok fena rahatlığı alıştırıyor ve bırakamıyor insan. Verdigum her kuruş helal olsun stochholme

• quote:

Orijinalden alıntı: sec0o

Arkadaşlar tsnesus adlı üyenin aile hesabı için söylemlerine inanmayın. Beni dolandırdı çünkü haberiniz olsun. ernunal adlı üyenin yaşadığı sorunla benzer bir durum.

Sıkıntı nedir Hocam?

• 0,99 premium sadece daha önce premium kullanmamış kullanıcılar için yazıyor eğer ben premiumu iptal edersem bu kampanyadan yararlanamaycakmıyım? Geçen sene bu kampanyayı kullandım ve o zamandan beri premium kullanıcıyım.
  • Rush to be R kullanıcısına yanıt
    yararlanamazsınız. yeni bir üyelik ve kredi kartı gerekiyor
  • Tüh, kartın veya ödeme sağlayıcın kötü bir gün geçiriyor galiba. Merak etme, senden hiç ücret alınmadı. Tekrar dene veya başka bir ödeme yöntemi kullan.

Hata çözümünü bilen? Ne denediysem düzelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: aeson01

Tüh, kartın veya ödeme sağlayıcın kötü bir gün geçiriyor galiba. Merak etme, senden hiç ücret alınmadı. Tekrar dene veya başka bir ödeme yöntemi kullan.

başka bir internete bağlanıp dener misin, wifi'dan çıkıp mobil veriyle dene mesela muhtemelen olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

Orijinalden alıntı: aeson01

Tüh, kartın veya ödeme sağlayıcın kötü bir gün geçiriyor galiba. Merak etme, senden hiç ücret alınmadı. Tekrar dene veya başka bir ödeme yöntemi kullan.

başka bir internete bağlanıp dener misin, wifi'dan çıkıp mobil veriyle dene mesela muhtemelen olacaktır

Olmuyor yine aynı hatayı veriyor.

• Aile üyeliğimde 1 kişilik boş yerim var

6 aylık : 35 TL
    1 senelik. 60 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alisinasyon

Aile üyeliğimde 1 kişilik boş yerim var

6 aylık : 35 TL
    1 senelik. 60 TL

21 liraya gelirken 6 kişi 14 lira kar iyiymiş
  • Öğrenci premium aldım fakat evrak isteyince iptal ettim uğtaşamam deyip. Şimdi 2 defa ücret almışlar 2 dakika arayla 6.99 fakat üyelik hala free ücret iadesi nasıl alırım?

• 3 aylık 0.99 tl için verilen hata çözüldü. Mobil veride veya wifi bağlıyken kredi kartı ile ödeme yapamadım. (mobil veride deneyin uyarısına istinaden) bugün tekrar denedim yine olmadı ama sanal kartı ile deneyince oldu.

Lakin şöyle bir detay var. 0.99 tl deniliyor. Bende sanal karta 1 TL'lik limit tanımlıyordum ama bu sefer daha fazla bi limit tanımladım ve sorun çözüldü. Sorun şu ki spotify 0.99 tl değil 1.01tl çekmiş. Karta 1 lira limit tanımlayınca satın alma imkansızlaşıyor ve ödeme ekranında limit yetersiz uyarısı da vermiyor.

Kredi kartında limit sorunu olmadığı halde çekim yapmamasının nedenini bilmiyorum ama sanal kartta bu şekilde düzeldi.

• Buraya da yazayım 1 kişilik yer var senelik aile üyeliği 50TL. Tek kişi dahil edeceğim isteyen varsa pm atabilir. Ödeme Garanti.
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.