Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (78. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.393
Cevap
317
Favori
251.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Behind the lyrics ozelligi arkadasimda calisiyor bende neden calismiyor??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aile premium bolumune giremiyorum:

"Tuh bir sorun oluştu, daha sonra tekrar deneyin" diyor

• Millet bunu da kara çevirmiş ya helal olsun
  • Bana da aynısını diyor Tüh, kartın veya ödeme sağlayıcın kötü bir gün geçiriyor galiba. Merak etme, senden hiç ücret alınmadı. Tekrar dene veya başka bir ödeme yöntemi kullanın hatası bende de çıkıyor sonra bankadan kart güvenliğiniz için şifresiz e ticaret sitelerine kapatılmıştır diyor lakin internete açık kartım kafayı yiycem neden olmuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aile üyeliğimde 2 kişilik boş yer mevcut.

6 ay - 21 TL
    1 yıl - 40 TL

Katılmak isteyenler özelden yazabilir, anında geri dönüş yapılacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leproces

Arkadaşlar aile üyeliğimde 2 kişilik boş yer mevcut.

6 ay - 21 TL
    1 yıl - 40 TL

Katılmak isteyenler özelden yazabilir, anında geri dönüş yapılacaktır.

merhaba dostum detaylar için özel mesaj atarsan konuşalım..
  • Merhaba arkadaşlar 6 aylık veya 1 yıllık aile üyeliği arıyorum ilgilenen arkadaşlar pm olu ile ulaşsın fiyatları abartmış olan arkadaşlar boşuna yazmasın.. Saygılar.
  • Behind the lyrics ozelligi bende calisiyor bu ozelligi kapatmamislarmiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünyanın En Popüler Müzik Servisi Spotify, Bu Yıl 349 Milyon Euro 'Zarar' Çalmış

http://www.haberler.com/spotify-349-milyon-euro-zarar-caldi-9770465-haberi/

• quote:

Orijinalden alıntı: zsinankarabulut

Merhaba arkadaşlar 6 aylık veya 1 yıllık aile üyeliği arıyorum ilgilenen arkadaşlar pm olu ile ulaşsın fiyatları abartmış olan arkadaşlar boşuna yazmasın.. Saygılar.

Güncel hala aranmaktadır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironcarbonom

quote:

Orijinalden alıntı: Strelok

Spotify dünyasına yeni katılmış biriyim ve çok memnunum. Keşke bu kadar geç kalmasaydım diyorum şuan.
    Musixmatch programı ile senkronize edip dinlediğim şarkıları sözleriyle birlikte dinleyebiliyorum. Benim gibi İngilizce öğrenmeye çalışan arkadaşlara duyrulur.
    ''İnternet kotasından çok yiyor'' safsatalarına inanmayın bire bir şaşkınlık içerisinde tecrübe ettim, yalan !
    Ayda 15 tl yi nelere vermiyorsunuz bir sorun önce kendinize.

Hocam bende soundhound kullaniyordum çoğu sarkinjn sozlerinj bulamıyordu ve teli baya kasıyordu. Bu cok iyiymis aradigimi buldum sonunda cok tesekkurler.ingilizce sarkilarda baya iyi oldu benim icin.Spotify çok fena rahatlığı alıştırıyor ve bırakamıyor insan. Verdigum her kuruş helal olsun stochholme

İhtiyacınızı karşılamamış olmasına sevindim. Korsan, nereden geldiği belli olmayan müzikler yerine, istediğiniz anda istediğiniz şarkıya legal bir şekilde ulaşmak kat kat iyidir.
    Ben biraz bana hitap etmeyen şarkıları tekrar tekrar bana önermesine sinir oldum o kadar. Saygılarımla.
  • arkadaşlar daily mix bölümü yok bende neden olabilir? uzun süredir spotify kullanmıyorum biraz süre mi geçmesi gerekiyor?
  • Merhaba, forumdan bir üyeninde olduğu aile üyeliğimiz 7 aydır devam ediyor. Adres nedeniyle bir üyeyi Spotify ekipten çıkarttı. Ücret iadesini yaptık, şuan 5 kişiyiz ve 1 kişilik yerimiz var. 5 ay için 18 tl vererek katılabilirsiniz. İlgilenen pm atabilir. İyi günler...
  • merhaba, spotify aile ğyeliği almak istiyorum ancak aynı adreste olunması gerekiyormuş, çok kişinin bu şekilde iptal olmuş, Ne şekilde bir katılım yapabilirim adres sorunu neden oluşuyor ve nasıl aşılabilir? bilgi verebilecek olan var mı? ayrıca bir kişilik yer arıyorum bana özelden ulaşın lütfen

• uzun süredir kullanıyorum adres sorun olmadı
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    forumda çok şikayet okudum bununla alakalı, ondan sorayım dedim.

• Aile paketi için bir kişilik yer arıyorum, olan pm'den ulaşsın bana

• Aile paketinin ne olduğunu açıklayacak ve yer varsa katılabileceğim birisi varsa yardımcı olabilir mı ?

• Aile paketi için yerimiz mevcut isteyenler özelden yazabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: J3LoodyTR

Aile paketinin ne olduğunu açıklayacak ve yer varsa katılabileceğim birisi varsa yardımcı olabilir mı ?

Aile paketi bir adet satın alım ile 5 farklı hesabı premium yapabilmeye olanak tanıyor. Bu şekilde ücret bölünüyor ve çok daha az ücret ödemiş oluyoruz.

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.