Şimdi Ara

Spor Ayakkabıyı Kalıba Vermek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
4.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar mantıklımıdır ? Taraklı bir ayak yapım var 40 numara bir tane spor ayakkabı aldım.Sıkıyor ön kısmı , bugün aldım biraz açıldı ama yine de çok sıkıyor yürüyemiyorum. Kalıba versem işe yarar mı ?. Önerebileceğiniz 39-40 numara taraklı ayağa uygun ön tarafı geniş bir ayakkabı modeli filan var mı ?.

Cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

Edit : Epic fail yanlış yere attım :(. Konu dışına taşınabilir mi acaba :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat0001 -- 27 Mart 2015; 17:37:09 >

• Fırınlarsan düzelir diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok actirursan kondansatorler susebilir dikkat et

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen ayakkabını biraz O.C yap yaklaşık bi 5 Ghz'e ulaşsın sonra bağcıkları da 2Ghz'e kadar Overclock'la sıkıntın çözülür.
  • ayakkabı casper mi?

• İç hacim olarak daha büyük kasalara göz atmanız lazım.

Elinizdeki donanım kasaya sığmıyorsa ancak mid tower veya full tower çözümler sizi kurtarabilir.

• ayakkabıyla ayağınız darboğaz yapmış ayakkabıyı daha yüksek bir modelle değiştirirseniz sorun çözülür
  • Tam geniş hacim için cooler master stacker diye başlayacaktım, edit'i görünce vaz geçtim.
  • Yorumlara gel

• HT link i 2000 den 2400 e cek ht ye ve nb ye voltaj arttir diyecektim ki editi gordum :)

• Yeri burasımı arkadaşım bu konunun, bonzai etkisinde foruma gelip bodoslama konu açıyorsunuz hayret birşey.
  • Vatana götür geri ver

• Çarpanı açık bir ayakkabı alsaydınız en azından keşke, burda foruma danışmadan en azından bir sistem önerisi almadan almışsınız. Bir de tabi ayakkabının iyi havalandırıldığına emin olun, yoksa yaz aylarında hararet yapar.
    Siz en iyisi bütçeyi söyleyin, ona göre burdsn bağcıktır, sağ sol dengeli bir şey önerelim.

• Darboğaz olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: R£DSTON£

İç hacim olarak daha büyük kasalara göz atmanız lazım.

Elinizdeki donanım kasaya sığmıyorsa ancak mid tower veya full tower çözümler sizi kurtarabilir.

Böyle yorumlara bitiyorum yaa :D

• Ekran kartı sığmıyorsa, 3.5 inç bağcıkları çözebilirsiniz

• Birkaç ay daha bekle AMD'nin 3 serisi çıkıyor.

• Yav adam editlemiş, kendi söylemiş yanlış açtım falan diye ama hala okumadan kalay...

birader sen ayakkabıya oc yap (kalıba ver) bağcıklara tam tersi down clock yap (gevşet)
    önümüz yaz, kasanın doğal havalandırmasıyla stabilite yakalarsın (ayak teri ve sıcakla birlikte ayakkabı senin ayağına uyar zaten)

• Biraz daha dayan macun zamanla oturur (ayakkabı ayağına oturur) rahat rahat giyersin bu extrem işlemci (spor ayakkabı) zaten kalıba vermeden (oc yapmadan) ihtiyaçlarını görmesi lazım

• Vurmayın diyeceğim ama adam haketmiş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.