Şimdi Ara

(SPOİLER): Last of us oyunu bitirenler kritigini yapmak isteyenler. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
4
Favori
13.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Psikososyal

quote:

Orijinalden alıntı: BrianRoscoe

quote:

Orijinalden alıntı: W.Axl Rose

arkadaşlar Ellie'yi kurtarmaya gittiğimizde, ameliyathanede 3 doktor vardı, onları vurdunuz mu ? ben vurdum bir de merak ettiğim, bir tane hikaye dlc'si gelecek, büyük ihtimalle başka bir karakteri kontrol ederiz, sizce kimi kontrol ederiz, ya da Joel'ı kontrol ettiğimizi düşünürsek hangi zamanı kontrol ederiz, bence Tommy olarak Joel'dan ayrı olarak yaşadıklarımızı anlatan bir şey gelebilir

Ben ameliyathaneye girdiğim de bir tanesini vurduktan sonra hayvan diye bağırmaya başladıkların da doktor olduklarını fark ettim

hocam ben hırsımı alamadım bütün cephanemi boşaltmıştım üstlerine. oyunu bitirdikten bir kaç gün daha etkisinden kurtulamadım, fena bağlanmışım oyuna.

İnanilmaz etkileyici bir oyundu.. Sabirsizlikla The Last of Us 2'i bekliyorum.. Ellie ve Joel'i biraktiğimiz gibi bulalimda ne olursa olsun ya..

• Oyunda hata buldum. Olaylar 2013'te basliyordu, 20 yil sonrasi 2033 olmasi gerekiyor. Marlene'nin gunlugunde Ellie'yi Joel'e verdiklerini yazmis. Tarih olarak 2024 gozukuyor. Bunun haricinde gozume carpan hicbir hata yoktu, muazzam bir oyundu ve an itibariyle bittigi icin cok uzgunum :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Itachi-san

hastene bölümünde yakalanınca joel i vuruyolar.ben hikaye zannettim bayağı üzüldüm,bi baktım bölüm yeniden başlıyor

aynen bende hikaye zannetim kzı bırakın diye bağrıyor ağlıycaktım lan
  • 43 saat sürdürdüğüm macera bugün öğlen son buldu. zannetim ki oyunun sonunda ellie sancılı şekilde bir mantara dönüşür veya kocaman çirkin bir dişi şişkine dönüşür ve Joel'i savunmasız anında yakalar ıssırır ve hikaye biter.

beklediğim gibi bir son olmadı . akabinde dedim oyunda 2 farklı son olsaydı . bu sonlara oyundaki seçimlerimiz yoluyla ulaşabilseydik.

oyunda bulduğum mantık hatalarından biri: oyuna sonbaharda başladık yanılmıyorsam . kış mevsimine girene kadar zombilerde yazlık kıyafetler vardı .ta ki karlı bölümlere gelene kadar. oradaki zombilerde kışlık paltolar giysiler vardı . zombiler kıyafet değiştirmiyorlar ya :D

oyunu oynarken annem geldi yanıma aldı kulaklığı kafamdan taktı kulağına. çok beğendi ve ben oynarken elimden alıp ben de oynucam diyip duruyordu. o oynadı mı etraftaki mühimmatı malzemeyi veya künyeleri almıyor bi keresinde bi yerden atladı aşağı tam hayıırrrr atlama dedim artık geriye dönemezdim, gitti malzemeler .hikaye modunu itirdim artık on vericem oynasın ilk bölümden başlayarak

• 1 saattir konuyu okuyorum.

Joel un o giren demirden kurtulkasi biraz abarti olmus. Dedim artik attan dusunce bitti bu is diye

Onceki sayfalarda biri daha yazmis hastanede olumce hikaye geregi sandim bolum basina donunce fark ettim

Hemen değil de soyle birkac ay sonra vaktim olursa bir daha oynamak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

43 saat sürdürdüğüm macera bugün öğlen son buldu. zannetim ki oyunun sonunda ellie sancılı şekilde bir mantara dönüşür veya kocaman çirkin bir dişi şişkine dönüşür ve Joel'i savunmasız anında yakalar ıssırır ve hikaye biter.

beklediğim gibi bir son olmadı . akabinde dedim oyunda 2 farklı son olsaydı . bu sonlara oyundaki seçimlerimiz yoluyla ulaşabilseydik.

oyunda bulduğum mantık hatalarından biri: oyuna sonbaharda başladık yanılmıyorsam . kış mevsimine girene kadar zombilerde yazlık kıyafetler vardı .ta ki karlı bölümlere gelene kadar. oradaki zombilerde kışlık paltolar giysiler vardı . zombiler kıyafet değiştirmiyorlar ya :D

oyunu oynarken annem geldi yanıma aldı kulaklığı kafamdan taktı kulağına. çok beğendi ve ben oynarken elimden alıp ben de oynucam diyip duruyordu. o oynadı mı etraftaki mühimmatı malzemeyi veya künyeleri almıyor bi keresinde bi yerden atladı aşağı tam hayıırrrr atlama dedim artık geriye dönemezdim, gitti malzemeler .hikaye modunu itirdim artık on vericem oynasın ilk bölümden başlayarak

43 saat mi ve evet yanılıyorsun, oyuna yazın başladık, yaz-sonbahar-kış-ilk-bahar döngüsü var oyunda

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Axl Rose

quote:

43 saat sürdürdüğüm macera bugün öğlen son buldu. zannetim ki oyunun sonunda ellie sancılı şekilde bir mantara dönüşür veya kocaman çirkin bir dişi şişkine dönüşür ve Joel'i savunmasız anında yakalar ıssırır ve hikaye biter.

43 saat mi ve evet yanılıyorsun, oyuna yazın başladık, yaz-sonbahar-kış-ilk-bahar döngüsü var oyunda

tamam işte bak mantık hatası var . oyuna yazın başlıyoruz üzerimizde kısa kollu gömlekler ve tişörtler var hatta. enfeksiyonlularda da aynı şekilde yazlık giysiler var. ama nasıl oluyorsa kış mevsiminde ortaya çıkan enfeksiyonlularda kışlık kıyafetler paltolar var.

• iyi de bu zombilerin ne zaman zombi olduğuna göre değişir, hepsi aynı gün olmadı ya. ne zaman hastalık kaptığını bilemediğimiz için de buna hata diyemeyiz.

• Valla The Last of Us bittikten sonra insanin gözü başka oyun görmüyor..

@fd_exelero +999999999999

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 9 Ağustos 2013; 20:27:10 >
  • :::LOSTPLANET::: kullanıcısına yanıt
    Belki enfeksiyonu kışın kapmışlardır.

edit: Annen süpermiş!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi al6atross -- 9 Ağustos 2013; 22:08:16 >
  • Konuda genel olarak joel'un karnina saplananan demir abarti olmus bencede.Bu arada bir arkadas demis doktorlari vurdunuz mu diye hepsini vurmustum.

• aslında doğru bu kısmı aklıma gelmemişti .dediğiniz gibi farklı zamanlarda enfekte olmuşlardır

@albatrosshigh

ben cerrah olan rafa doğru yönelip eline neşteri alınca korktum sıktım 2-3 tane diğer 2 doktorsa kızı al git bize dokunma dediler ama dayanamadım arkamdan gelirler pislik yaparlar diye ben de kafalarını duvara vurarak öldürdüm ikisini

@ErdemBJK1903
  • quote:

aslında doğru bu kısmı aklıma gelmemişti .dediğiniz gibi farklı zamanlarda enfekte olmuşlardır

@albatrosshigh

ben cerrah olan rafa doğru yönelip eline neşteri alınca korktum sıktım 2-3 tane diğer 2 doktorsa kızı al git bize dokunma dediler ama dayanamadım arkamdan gelirler pislik yaparlar diye ben de kafalarını duvara vurarak öldürdüm ikisini

@ErdemBJK1903

Aynen hocam ne olur ne olmaz saglamlastirdim bende.

• Oyunu biraz geçte olsa,az önce bitirdim.Beni muazzam bir şekilde etkilemeyi başardı.Ellie'yi öyle bir tasarlamışlar ki,gerçekten bir kızımız varmış gibi hissettirdi.Sonu da beklemediğim bir anda bitti.DLC umarım ana karakterlerle ilgilidir.
    Çünkü hikaye bir anda sonlandı ve kafamda merak uyandıran soru işaretleri bıraktı.
    Dar alanlarda hastalıklılarla kapışmak bayağı gericiydi.
    Harikaydı ya,harika.Ne diyebilirim ki başka.Naughty Dog'a bir kez daha hayran kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tancredi -- 12 Ağustos 2013; 22:40:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

oyunu sindire sindire yeni bitirdim. 1 hafta sürdü nerdeyse. sonunu bende beğenmedim ama 2. oyuna açık kapı bırakmak adına böyle yaptıkları için anlayabiliyorum. joel finalde o kadını öldürmeseydi keşke. ameliyathanedeki doktorları birisi hariç öldürmedim bu arada. bize neşter çekeni geberttim sadece.

bir de bilmediğim için soruyorum. ben normal modda bitirdim oyunu. aynı silahlarla vs zor moda başlama imkanımız var mı?

Yok sadece Normal + da olur o da silahlar yok geliştirmeler felan duruyor.
  • Haa doktorları öldürmedim ben Sadece molotof attım
  • Doktorları ben vurmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jony___ -- 13 Ağustos 2013; 9:05:10 >
  • Alev silahı ile yaktım tüm doktorları
  • 43 saat mi!?
    12 saatte bitmişti benim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cereal Killer

43 saat mi!?
    12 saatte bitmişti benim.

Bu oyunu 12 saatte bitiriyorsan,ya kolayda veya normalde oynamışsındır ya da oyunu koşarak bitirmişsindir.Ben oyunu ağır ağır oynayarak zorda bitirdim.20 saat sürdü,on numara da keyif aldım.Gerektiği yerde uzunca düşündüm.Yani bu oyunu kısa sürede bitiren bir kişi oyundan tam anlamıyla zevk almanın çok uzağındadır.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.