Şimdi Ara

(SPOİLER): Last of us oyunu bitirenler kritigini yapmak isteyenler. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
4
Favori
13.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zürafa sahnesi mükemmeldi. Ellie'nin tepkisi harikaydı.
  • Oyunu az once bitirdim enfes olmus vallahi

Oyunu normal zor karisik bitirdim. İlk normal oynadim sonra zora dondum. Valla hic caki ustasini gelistirmedim. Hic cakiyla clicker oldurmedim yani. Oyunu boyle bitirdim saka maka. ilk siskinlerden cok korkuyordum ama puf noktasinin ates oldugunu ogrendim. Ates silahi ile hemen öluyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şişkinler tırt ya. clickerlar çok kastı beni gerildim bildiğin. oyun harikaydı ama forumda iyice overrated oldu bence.
  • hastene bölümünde yakalanınca joel i vuruyolar.ben hikaye zannettim bayağı üzüldüm,bi baktım bölüm yeniden başlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Itachi-san

hastene bölümünde yakalanınca joel i vuruyolar.ben hikaye zannettim bayağı üzüldüm,bi baktım bölüm yeniden başlıyor

asudhasudhsad
  • Araya bir Uncharted şıkıştırırlar sonra The Last of Us 2.

• Diğer konuya post etmiştim, burada da paylaşmak istedim. Buyurun Cosplay'lere gelin...

http://jwbeyond.deviantart.com/gallery/44285381

(SPOİLER): Last of us oyunu bitirenler kritigini yapmak isteyenler.  (SPOİLER): Last of us oyunu bitirenler kritigini yapmak isteyenler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

quote:

Orijinalden alıntı: Ezio

quote:

45 diye düşünüyorum ben. Kızı kaç yaşındaydı hatırlamıyorum ama 4-5 yaşında falandı heralde, baya ufaktı.
    Joel 25-26 yaşındadır en fazla baya gençti. 20 yıl sonrası beyaz saçlı halide 45-46 olsa gerek.

Kızı küçük değildi okadar beyzbol kupası ve resmi vardı babasıyla en az 12-13 tü bence.

Yok o kadar değildir. Naptın sen iyice ergenliğe giriş yaptın. Ufacık çocuktu alt tarafı. Min 4, maks 7 diye düşünüyorum.
    Ellie zaten 20 yıl sonrası 14-15 yaşında, ordan o hesapla gidersek Joel'in kızı 12-13 olamaz.

Kiz 12-14 yaslarindaydi. Hatta Ellie yi kiziyla ozdeslestiriyordu oyun. Ellie ile kizinin ildugu yas ayni idi bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: egemenpamukcu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ezio

quote:

45 diye düşünüyorum ben. Kızı kaç yaşındaydı hatırlamıyorum ama 4-5 yaşında falandı heralde, baya ufaktı.
    Joel 25-26 yaşındadır en fazla baya gençti. 20 yıl sonrası beyaz saçlı halide 45-46 olsa gerek.

Kızı küçük değildi okadar beyzbol kupası ve resmi vardı babasıyla en az 12-13 tü bence.

Yok o kadar değildir. Naptın sen iyice ergenliğe giriş yaptın. Ufacık çocuktu alt tarafı. Min 4, maks 7 diye düşünüyorum.
    Ellie zaten 20 yıl sonrası 14-15 yaşında, ordan o hesapla gidersek Joel'in kızı 12-13 olamaz.

Kiz 12-14 yaslarindaydi. Hatta Ellie yi kiziyla ozdeslestiriyordu oyun. Ellie ile kizinin ildugu yas ayni idi bence.

Biz bu sorunu çözüme kavuşturduk hocam. 13 yaşında kızı.

• Acaba diyorum devam oyunlarının birinde Last Of Us 3 veya 4'te Joel ısırılsa Ellie ne yapar çok merak ediyorum
  • Oyunun hikayesi çok güzeldi. Oynanış olsun, grafikler olsun her şeyiyle çok beğendim. Naughty Dog son zamanlarda çok iyi işler çıkarıyor. Oyunun motoru galiba Uncharted ile aynı grafik motoruna sahip. Daha oyuna başlar başlamaz Uncharted 3'ü hissettirdi bana. Genel olarak ben çok beğendim oyunu. Bazı yerlerde çok şaşırdım bazı yerlerde çok üzüldüm. Oyunu bitirdikten sonra bir kaç gün aklımdan çıkmadı resmen. Karanlık bi binada, jeneratörü çalıştırıp, kilitli kapıyı açtığımız bölüm ve son kısımlarda yanan evin içinde bulunduğumuz bölüm beni çok zorlayan bölümler arasındaydı. Güzeldi ya ben beğendim. İnşallah 2. oyun gelir

Bu arada, bu yanan evin içinde oynarken David kızı kovaladıktan sonra mutfağa geçtim, orda yukarıda açık pencereden çıktım ve oyun bug'a girdi. Daha sonra bir güncelleme geldi. Bu güncelleme bu bug'ı kapatmak için miydi bilen var mı ?

• Bence de öyle olur. Hatta bu sefer Ateşböcekleri de bize düşman olur. Bir de onlarla uğraşırız. Kızı almak isterler bizden falan.
  • Bence kesinlikle devam oyunu gelecek tabi yeni nesile..O yüzden ben göremeyeceğim

• 17 saat sonunda oyunu bitirdim tek kelimeyle şaheser olmuş. O zürafalı bölümde 10 dk kadar Ellie'nin manzaranın tadını çıkarması için bekledim,harikaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvatore_ND

17 saat sonunda oyunu bitirdim tek kelimeyle şaheser olmuş. O zürafalı bölümde 10 dk kadar Ellie'nin manzaranın tadını çıkarması için bekledim,harikaydı.

Oyun enfesti.. Daha şimdiden hele hele o Finalden sonra The Last of Us 2' yi nasil bekleyeceğim bilemiyorum..

@Sercan Ç. Ben şuna çok eminim ki The Last of Us 2 'de bizleri daha çoooooook macera bekliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 3 Temmuz 2013; 19:38:48 >

• Joele kimse laf etmesin snake den sonra en karizmatik karakter oldu benim için .40 li yaşlarda mükemmel bir kahraman yapmışlar adamı çok sevdim. Iyiki genç olmamış Tam bir baba ve tam kahraman olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

Joele kimse laf etmesin snake den sonra en karizmatik karakter oldu benim için .40 li yaşlarda mükemmel bir kahraman yapmışlar adamı çok sevdim. Iyiki genç olmamış Tam bir baba ve tam kahraman olmuş.

İşte Bigboss fan.

• quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

Joele kimse laf etmesin snake den sonra en karizmatik karakter oldu benim için .40 li yaşlarda mükemmel bir kahraman yapmışlar adamı çok sevdim. Iyiki genç olmamış Tam bir baba ve tam kahraman olmuş.

Joel karakteri cuk oturmuş.. Gerek karakterler gerekse de Hikaye olsun Benim için Efsane oldular.. Oyun bütünüyle Şahaser...

Hele hele Ellie...
  • sonunu beğenmedim.. tamam kızı kurtardık hastaneden vs ama daha vurucu bir son beklerken zart diye bitti. last of us 2 ye açık kapı bırakalım derken olmamış..

sonu hariç herşeyiyle mükemmeldi oyun ama.. müthiş bir deneyim sundu..

bundan daha iyisi beyond two souls olacaktır.. onu da bekliyoruz sabırsızlıkla
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.