Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (856. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kimnotyze1983 , kullanıcı adı giriş Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
33.396
Cevap
470
Favori
1.644.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen üstad. ben bazen koltuğu salonun ortasına doğru alıyorum. ozaman kula hizsı olsada çok rahatsız etmiyor ama yakın olunca iyi olmuyor. dediğiniz gibi imkanını varsa yükseltip deneyin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • srknzr S kullanıcısına yanıt
    Aynen eğer mesafe uzak değil koşullar uygun değilse ya assaya yukarı ya konumlandırma için uygun aparat aksesuar vs yada biraz daha yükseğe alıp denemek te fayda var diye düşünüyorum. Ben duvarla çok oynadım ondan artık dokunmuyorum ama yeni tv geldiğinde o zaman salona taşıyacağım gerçek performans deneyimi yapacağım. Teşekkürler

• Arka stand önerisi alabilirmiyiz , şablon varsa demircide yaptırmayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • barisx3 kullanıcısına yanıt
    Q70R'nin arka hoparlörleri (SWA-8500s) için ayak almıştım ve memnun kalmadım. Hiç estetik, dekoratif durmuyorlardı. Online alışveriş mağazalarını gezerken raflı küçük çiçekliklere denk geldim, tam istediğim gibiydi. Bir çift aldım; simetrik kurdum, hoparlörleri kulak hizasına gelen raflara yerleştirdim. Çok kaliteli değillerdi ama hem işlevsel hem de dekoratif bir duruşları var. Rafları şimdilik boş sayılır; ilerde ikonik modeller, oyun-sinema karakter figürleri ile doldurmayı düşünüyorum... Sitedeki ilanında büyük gibi duruyorlar ancak o kadar büyük değiller. (Alttaki evimden çektiğim fotoğraflardan yorumlayabilirsiniz.) Mantığı da basit, bir mobilyacıya gösterseniz size daha ucuza yapar:

https://urun.n11.com/bahce-aksesuarlari/ciceklik-6-bolmeli-raf-metal-cerceveli-P349884120

Arka standı 110 çektim kulak üstü Atmos daha iyi alabilmek için 120 cm biraz yüksek kaldı çünkü 25 cm koltuk önde oldugu için fazla öne çekemiyorum mekan dar çünkü i normal TV izlerken bass blast moduna alıyorum Alsoundda fena değil ama bass daha çok hoşuma gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozcan69 -- 22 Nisan 2021; 12:4:55 >
  • ozcan69 O kullanıcısına yanıt
    en doğrusu bu şekilde deneyerek bulmak herkesin zevki algısı farklı bi süre sonra uygun konumu bulunca değiştirme ihtiyacı duymuyorsunuz zaten.

Hoplar tam kulagami bakması lazim
    Yoksa nesekil sizde

• quote:

Orijinalden alıntı: ozcan69

Arka standı 110 çektim kulak üstü Atmos daha iyi alabilmek için 120 cm biraz yüksek kaldı çünkü 25 cm koltuk önde oldugu için fazla öne çekemiyorum mekan dar çünkü i normal TV izlerken bass blast moduna alıyorum Alsoundda fena değil ama bass daha çok hoşuma gidiyor

Vallahi şahane olmuş hangi demirci ise seri imalata girsin ya da arkadaşlara telefonunu ver

piyasada yok bu kadar güzeli

bende oda ortasına dogru çapraz sekilde bakıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: tayaydin

Q70R'nin arka hoparlörleri (SWA-8500s) için ayak almıştım ve memnun kalmadım. Hiç estetik, dekoratif durmuyorlardı. Online alışveriş mağazalarını gezerken raflı küçük çiçekliklere denk geldim, tam istediğim gibiydi. Bir çift aldım; simetrik kurdum, hoparlörleri kulak hizasına gelen raflara yerleştirdim. Çok kaliteli değillerdi ama hem işlevsel hem de dekoratif bir duruşları var. Rafları şimdilik boş sayılır; ilerde ikonik modeller, oyun-sinema karakter figürleri ile doldurmayı düşünüyorum... Sitedeki ilanında büyük gibi duruyorlar ancak o kadar büyük değiller. (Alttaki evimden çektiğim fotoğraflardan yorumlayabilirsiniz.) Mantığı da basit, bir mobilyacıya gösterseniz size daha ucuza yapar:

https://urun.n11.com/bahce-aksesuarlari/ciceklik-6-bolmeli-raf-metal-cerceveli-P349884120

Güzel düşünce.hocam teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Vallahi şahane olmuş hangi demirci ise seri imalata girsin ya da arkadaşlara telefonunu ver

piyasada yok bu kadar güzeli

Alıntıları Göster

Cidden güzel ürünmus hazır mı aldınız acaba

• Evet benim evin yanında demirci kendisi yaptı Istanbul Avcılar adam işin ehli 2 günde getirdi kendi teslim etti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozcan69 -- 22 Nisan 2021; 12:34:49 >
    Yani odanın ortasina bakmıyor tam kulagami bakiyor

• tayaydin kullanıcısına yanıt
    Çok güzelmiş hocam. Bende şu şekil yaptım. Kablo kanalını bile aynı duvar kağıdı ile kapladım. Dübel ile duvara monteledim.

• Arkadaşlar,

Apple 4K yeni olanında atmos vs desteği var görünüyor bu şekilde filmlerde vs atmos alma işini bu aletle çözebilir miyiz ?

Ayrıca Apple TV'de usbde vs oynatma durumu var mıydı bilen arkadaş var mı ?

• Kastettiği akış atmosu ve kendi platformu

Piyasaya çıkıp test edilinceye kadar uzak durun

Apple uygun bir oynatıcı değil usb zaten hiç yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    sorun değil hoşuna gitmezse çevirirsin bi süre kullan böyle bikaç film izle

• Samsung 55Q70T tv için Samsung HW-Q70T/TK Q70T Soundbar bakıyordum fiyatları bi anda uçtu, LG lere bakıyorum bir sürü modeli var kafam iyice karıştı, tavsiyelerinize açığım, teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ozcan69

Evet benim evin yanında demirci kendisi yaptı Istanbul Avcılar adam işin ehli 2 günde getirdi kendi teslim etti

kaç tl ve iletişim bilgileri yazarsanız yarın bir gün lazım olur istanbullular gider alır

• sadays S kullanıcısına yanıt
    İsteyen Arkadaşlar bana özelden yazsın zamanı geldiğinde yardımcı oluruz .

• 
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.