Şimdi Ara

Soru - Cevap (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
2
Favori
16.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş

Merhaba @kendimce,

Şu an için henüz Xbox One ile alakalı bir gelişme yok. Xbox 360'da ise diğer tanklar hakkında bilgi verebilmek henüz mümkün değil, fakat zamanla bir çok tank gelecek.

quote:

Merhaba @dragonbornx,

Evet birden fazla yetenek kullanabiliyorsun fakat bir önceki yeteneğini %100 yapman gerekli. Fakat senin de dediğin gibi bu bar yavaş dolabiliyor.

quote:

Merhaba @uzbk,

Garajda tank seçim ekranındayken altta bulunan tankların hemen üstünde bildiğin gibi mermi ve sarf malzemelerini seçebildiğin küçük bir bölüm vardır. Burada değiştirmek istediğin donanıma tıklayıp değişikliği sağlayabilirsin.

İyi oyunlar!
    Wargaming TR Temsilcisi - Tepegöz

• :( kötü oldu bu xbox 360 dan xbox one geçiş yapacaktim. Demekki biraz daha xbox 360 da takılmam gerekecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya bu spotlaninca ampul cikan modun ismi neydi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BESİKTASK06

ya bu spotlaninca ampul cikan modun ismi neydi ?

o mod değil, komutana verilen eğitim 6. his eğitimni vereceksin komutana % 100 olduğunda çalışır
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankamon3074

quote:

o mod değil, komutana verilen eğitim 6. his eğitimni vereceksin komutana % 100 olduğunda çalışır

Tamam saol

birde kv1 için en iyi top hangisi taretten sonra gelen mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rxen -- 30 Mart 2014; 11:17:37 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tutankamon3074

quote:

Tamam saol

birde kv1 için en iyi top hangisi taretten sonra gelen mi ?

evet 85 mm lik top
  • Onceki sorumi cevaplayanlara tesekkurler bir sorum daha var bir ekipman var + %5 all crew skills diyor hangi ozelliklere %5 katki yapiyor peki? ormegin reload aiming time falan varmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Onceki sorumi cevaplayanlara tesekkurler bir sorum daha var bir ekipman var + %5 all crew skills diyor hangi ozelliklere %5 katki yapiyor peki? ormegin reload aiming time falan varmi?

sanirim o murettebatlara %5 daha fazla exp veriyor

• Arkadaşlar Xbox 360 almayı düşünüyorum. Oyun nasıl Xbox'ta? Ayrıca oyunu nereden alıyoruz, indiriyoruz vs. İlk defa konsol alacağım.
  • şu soruna bir yardımcı olabilir misiniz lüfen
    http://forum.donanimhaber.com/m_91059949/tm.htm
  • Arkadaşlar oyuna yeni başladım sayılır. normal tank olarak 6 seviye kv1s ve t150 var (Yeni araştırılmış), premium olarak super hellcat 3 tane 6seviye bi tanede valiant var. Buna ek olarak 9500 Tahvilim var, Is-5 tankı için beklemeye değer mi yoksa t26e5 patriot mu alayım ya da önerebileceğiniz başka tank var mı? Biraz zırh ve delişi güçlü bir şey lazım, hafif tank sevmiyorum.

• Komenton K kullanıcısına yanıt

IS-5 pek sevilmiyor ama yeni başlayanlar için Sovyet ağırları iyi seçim bence. Üstelik elinde hazır ağır mürettebatı da varken. Herkes öncelikle Patriot'u önerse de ben pek sevmedim. Tam bir "Ne deve - ne kuş" örneği. Orta tank rolü için hantal kalıyor. Ağır rolü için alfa hasarı düşük. Ama bu tahvilliler içinde en iyi seçimlerden biri olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Biraz oyun tarzına bağlı. Benim seçimim, M10 RBFM. Sınıfına göre yüksek dakika-hasarıyla, mükemmel isabet başarımıyla çok etkili. Gold mermiye seyrek gereksinim duyuyor. Kredi kasmak için uygun.

IS-5'in sorunu, topun yüksek dağılımı ve nişan süreleri ama T-150'ye alışan biri fazla yadırgamaz.

• is5 kötü malesef, patriot daha çok getirisi olan bir tank, is6 da olabilir. Paranı biriktirik 121b diğer alternatif.

• Beyler önceden yani bundan 7-8 sene evvela savaş butonuna bastığımda en fazla 4 saniye bekleyip eşleşme oluyordu.Şimdi bastığımda bekliyor :D neden böyle oldu uzak kalmış olabilirim.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.