Şimdi Ara

Soru - Cevap (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
2
Favori
16.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: a4technic

quote:

Orijinalden alıntı: kingtiger61

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kingtiger61

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ftaha99

Ardakaşlar ben t34 alsam m12 nin crewlerini eğitimsiz kullanablir miyim?

Çok fazla yüzde düşüşü olur ancak yine de kullanabilirsin
    Ben tavsiye etmem

307 mb :S res teki audio klasörü ise...kimse yuklemezki durduk yere :S nette yoktur buyuk ihtimal

Net kotalı olmasa yüklerdimNe olacak sanki elime mi yapışacak
    En iyisi palet seslerinide kapat ve müzik aç ben öyle oynuyorum :)

tesekkurler dostum ılgılendıgın ıcın pekı sana klasorun resmını atsam ıcındekı eksık dosyayı bulup yuklermısın ? boş bı zamanındada olabılır :D

Tabi ki boyutu az ise yüklerim

http://a1301.hizliresim.com/15/u/jcmr1.png
    http://a1301.hizliresim.com/15/u/jcmsf.png

• 12bin altın aldım şimdi.. t34 mu alsam jagpanter 8.8 mi alsam karar veremedim.. genellikle is3 ve su152 ile oynuyorum..tdlerlede oynamayı seviyorum ama fazlaca sure oynayınca sıkıyor..t34le is3le aldığım kadar keyf almasamda kazanacağım para yüzümü güldürecektir eminim..
    ama kararsızım td mi yoksa t34mu alsam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteus

12bin altın aldım şimdi.. t34 mu alsam jagpanter 8.8 mi alsam karar veremedim.. genellikle is3 ve su152 ile oynuyorum..tdlerlede oynamayı seviyorum ama fazlaca sure oynayınca sıkıyor..t34le is3le aldığım kadar keyf almasamda kazanacağım para yüzümü güldürecektir eminim..
    ama kararsızım td mi yoksa t34mu alsam..

Kesinlikle jagtiger 88'i al bende yeni aldım tam bir para makinesi 4.53 sanıye reload suresı saglam ön zırh karşındaki adamı felç ediyorsun sadece 4-5 saatte 1.6m para kastım T34 iyi damage vuruyor ancak altını sürekli saklamalısın tamir pahalı mermi pahalı ben td ile oynayamam diyorsan IS6 al daha iyi hemde sektiriyor mermileri.
  • oyunda konuştuğum çoğu kişi bana t34 dedi ve t34 adlım tamiri pahalı demişsin ama 7bin küsür..eet iyi damage vuruyorum ve sağlam para alıyorum ortalama kaybettiğim savaşlarda 40bin kazandıklarımda 70-80bin arası alıyorum ve bu beni oldukca tatmin ediyor..td severim ama fazla oynamayı sevmiyorum..is 6ya gelince zaten rus gittim hep:) amerikan şuan için güzel seçim oldu bana:)
  • Mermisi pahalı hantal ve tier 4 tanklar bile damage vuruyor mesafe arttıkça isabette düşüyor siz T34 ü tercih etmiş olabilirsiniz ancak yeni pre tank alıcaklara 1.sırada jagdtiger 88 iyi oynarsanız (100k prenizde varsa 140-150k ları görebilirsiniz) tavsiye ederim td oynayamam diyorsanız t34 yerine ıs6 alınmalı bence oda fazla damage vuruyor hızlı ıyı sektırıyor hızlı doldurucu ve odaklayıcı takılırsa oda fazla kazandırır T34'ün espirisi eskilerde kaldı eskiden löwe en kral tanklardan birisiydi ancak yeni ağaçların ve güncellemelerin gelmesiyle gücünü kaybetmeye başladı kullanan bir çok kişi bunu söylüyor benim gözlemlerimde bunlar.
  • alpha damage ne demek? bilen var mı?
  • Arkadaş ne garip bi forum ya yeni konu açıcam buna yetkin yok diyo cevap yazıcam buna yetkin yok diyo ben ne için forumdayım anlamadımki
  • leopard 1 ne zamana gelir ya da gelecek
  • Arkadaşlar merhaba, birazdan oyuna ilk kez gireceğim ve bu türden oyunlara karşı hiç tecrübem yok, sadece tanklara olan ilgimden dolayı oyunu indiriyorum.

Benim gibi oyuna dair hiçbir şey bilmeyenler başlangıçta neler yapmalıdır ? Rus tanklarıyla başlamanın iyi olacağı söyleniyor ama bilgim olmadığı için sizlere danışmak istedim.

Başlangıç için neler yapayım, mermi mürettebat falan nasıl olmalı ? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden
  • ilk başlarken ağır tank almamız mümkünmü yoksa ne zaman sonra araştırabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VincentCorleone

ilk başlarken ağır tank almamız mümkünmü yoksa ne zaman sonra araştırabiliriz?

Hayır, oyunda kastığınız her tankın bir teknoloji ağacı vardır. Tech tree adıyla geçen bu ağaca girerek mevcut tankınız üzerinde geliştirmeler yapabilir veyahutta bir sonraki seviyeye geçmek için gereken deneyim puanını(savaşarak, kill vs. alarak kazanılır) tamamladıysanız bir sonraki tankı araştırabilirsiniz.

Burada tankı araştırırken teknoloji ağacına bakmanızı öneririm, araştırdığınız yeni tankın bağlı bulunduğu ağaç heavy sınıfı ise ağır tank üzerinden gidebilirsiniz.

Bunun dışında oyunda Light, medium, td ve spg olmak üzere 4 farklı araç sınıfı vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madozz

Arkadaşlar merhaba, birazdan oyuna ilk kez gireceğim ve bu türden oyunlara karşı hiç tecrübem yok, sadece tanklara olan ilgimden dolayı oyunu indiriyorum.

Benim gibi oyuna dair hiçbir şey bilmeyenler başlangıçta neler yapmalıdır ? Rus tanklarıyla başlamanın iyi olacağı söyleniyor ama bilgim olmadığı için sizlere danışmak istedim.

Başlangıç için neler yapayım, mermi mürettebat falan nasıl olmalı ? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden

Evet rus tanklarından başlamanız yerinde olacaktır. Ayrıca Ohzman adlı arkadaşın yaptığı rehber videoyu da izlemenizi tavsiye ederim;
    http://www.youtube.com/watch?v=Kip8cDrMDP0

• quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

quote:

Hayır, oyunda kastığınız her tankın bir teknoloji ağacı vardır. Tech tree adıyla geçen bu ağaca girerek mevcut tankınız üzerinde geliştirmeler yapabilir veyahutta bir sonraki seviyeye geçmek için gereken deneyim puanını(savaşarak, kill vs. alarak kazanılır) tamamladıysanız bir sonraki tankı araştırabilirsiniz.

Burada tankı araştırırken teknoloji ağacına bakmanızı öneririm, araştırdığınız yeni tankın bağlı bulunduğu ağaç heavy sınıfı ise ağır tank üzerinden gidebilirsiniz.

Bunun dışında oyunda Light, medium, td ve spg olmak üzere 4 farklı araç sınıfı vardır.

peki teşekkür ederim.bide yeni başlarken hangi ülkenin hangi tank türünü önerirsiniz bikaçtane yazarmısın??

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

quote:

peki teşekkür ederim.bide yeni başlarken hangi ülkenin hangi tank türünü önerirsiniz bikaçtane yazarmısın??

Rus ağır tank git

• Bi soruda benden olsun bu aralar oyuna geri dondum cin tanklari gelmis ve cogu kiside cin tanklari var ben suanda rus kv sine gidiyorum t-46 kullaniyorum cin e donmemi onerirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goflet12

Bi soruda benden olsun bu aralar oyuna geri dondum cin tanklari gelmis ve cogu kiside cin tanklari var ben suanda rus kv sine gidiyorum t-46 kullaniyorum cin e donmemi onerirmisiniz?

Çin tankları şu an bufflu.Nerflerler yüksek ihtimalle bir kaç patch sonraYinede rus ağacından devam et
  • şimdi ben kv 1 deyim ve bundan sonra 3 e ayrılıyor ağaç.Ben bi üst tankı aldığım zaman öncekini satıyorum.sorum şu ben kv1s ye geçicem fakat olduda ilerde değiştirmek istersem bu veriler önceki tankları sattığım için gidicekmi yani baştan mı kasmam gerekecek tankaları?
  • quote:

şimdi ben kv 1 deyim ve bundan sonra 3 e ayrılıyor ağaç.Ben bi üst tankı aldığım zaman öncekini satıyorum.sorum şu ben kv1s ye geçicem fakat olduda ilerde değiştirmek istersem bu veriler önceki tankları sattığım için gidicekmi yani baştan mı kasmam gerekecek tankaları?

hayır hocam önceki tankların araştırmaları kaybolmuyor.Sadece tankı tekrar satın almanız yeterli olacaktır.Lakin mürettebatı kışlaya göndermediyseniz yeni mürettebat almanız ve onları %50 den tekrar kasmanız gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Palantír

quote:

şimdi ben kv 1 deyim ve bundan sonra 3 e ayrılıyor ağaç.Ben bi üst tankı aldığım zaman öncekini satıyorum.sorum şu ben kv1s ye geçicem fakat olduda ilerde değiştirmek istersem bu veriler önceki tankları sattığım için gidicekmi yani baştan mı kasmam gerekecek tankaları?

hayır hocam önceki tankların araştırmaları kaybolmuyor.Sadece tankı tekrar satın almanız yeterli olacaktır.Lakin mürettebatı kışlaya göndermediyseniz yeni mürettebat almanız ve onları %50 den tekrar kasmanız gerekir.

peki ben mesela kv 1 in mürettebatını kışlaya yolladım kv 1s yide dağıttım ama kv1 in mürettebatı kırmızı yazıyla gösteriyo ve altında mürettebat kv1 için eğitilmiştir diyo o olumsuz etki edermi tanka

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Palantír

quote:

peki ben mesela kv 1 in mürettebatını kışlaya yolladım kv 1s yide dağıttım ama kv1 in mürettebatı kırmızı yazıyla gösteriyo ve altında mürettebat kv1 için eğitilmiştir diyo o olumsuz etki edermi tanka

Bir tank için eğitilen mürettebat başka tank için kullanılmadan önce yeniden eğitim görmelidir.Örneğin Kv-1 mürettebatı %100 seviye iken Kv 1s için yeniden eğitim gördükten sonra seviye %60 tarzı bir seviyeye düşer.Tabiki fazladan kredi veya altın ödeyerek %100 seviye ile tanklar arası geçiş de mümkündür hocam.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.